Ronaldo voorziet Georgina van episch verjaardagscadeau

door
Ronaldo voorziet Georgina van episch verjaardagscadeau

Door de vele interlands op de andere continenten, liggen de meeste Europese topcompetities deze week stil. Het merendeel van de spelers zonder internationale verplichtingen besloot dan ook om er op uit te trekken voor enkele dagen welverdiende vakantie. Ook Cristiano Ronaldo liet die kans niet aan zich voorbij gaan.


De superster van Manchester United trok samen met zijn kroost richting Dubai. Daar werkte hij enkele sponsor-evenementen af en laadde hij zijn batterijen op onder de lokale zon. Maar de trip naar het luxeoord in de Verenigde Arabische Emiraten had nog een andere reden. Zijn partner Georgina Rodriguez vierde donderdag namelijk haar 28ste verjaardag en dat kon uiteraard niet opgemerkt voorbij gaan.

Zo werd de Argentijnse donderdagavond getrakteerd op een luxe-diner in gezelschap van CR7 en de kinderen. Het etentje vond plaats op een exclusieve locatie, recht aan de wereldberoemde wolkenkrabber Burj Khalifa. Maar Ronaldo had nog een extra verrassing voorzien. Tijdens het diner werden plots beelden van Georgina op het gebouw geprojecteerd. Dat ging gepaard met een heuse lichtshow, waarbij ook enkele verjaardagsboodschappen verschenen.

NETFLIX-REEKS
Een behoorlijk episch cadeau en dus is ook het prijskaartje navenant. Volgens The Sun kost het minstens 50.000 pond, iets meer dan 60.000 euro, voor een projectie van een drietal minuten. Die prijs kan al snel stijgen naargelang het tijdstip en bijkomende lichtshow. Al is het maar de vraag hoeveel Ronaldo zelf heeft moeten dokken. Op de beelden verscheen immers ook regelmatig het logo van Netflix. Georgina liet namelijk een documentaire maken voor de streamingsgigant en die ging, toevallig of niet, donderdag in première.

LEES OOK: Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Ronaldo hoort bij de vijf beste voetballers ooit ...

Meest recent

Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

25
25
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

107
107
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

120
120
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

285
285
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

35
35
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

204
204
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

140
140
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

204
204
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

294
294
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

592
592
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

185
185
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

299
299
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1796
1796
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

233
233
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

349
349
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

593
593
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

171
171
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

312
312
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

371
371
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

82
82
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

625
625
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

559
559
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

238
238
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

536
536
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

529
529

Meer sportnieuws