Ronaldo voorziet Georgina van episch verjaardagscadeau

door
Ronaldo voorziet Georgina van episch verjaardagscadeau

Door de vele interlands op de andere continenten, liggen de meeste Europese topcompetities deze week stil. Het merendeel van de spelers zonder internationale verplichtingen besloot dan ook om er op uit te trekken voor enkele dagen welverdiende vakantie. Ook Cristiano Ronaldo liet die kans niet aan zich voorbij gaan.


De superster van Manchester United trok samen met zijn kroost richting Dubai. Daar werkte hij enkele sponsor-evenementen af en laadde hij zijn batterijen op onder de lokale zon. Maar de trip naar het luxeoord in de Verenigde Arabische Emiraten had nog een andere reden. Zijn partner Georgina Rodriguez vierde donderdag namelijk haar 28ste verjaardag en dat kon uiteraard niet opgemerkt voorbij gaan.

Zo werd de Argentijnse donderdagavond getrakteerd op een luxe-diner in gezelschap van CR7 en de kinderen. Het etentje vond plaats op een exclusieve locatie, recht aan de wereldberoemde wolkenkrabber Burj Khalifa. Maar Ronaldo had nog een extra verrassing voorzien. Tijdens het diner werden plots beelden van Georgina op het gebouw geprojecteerd. Dat ging gepaard met een heuse lichtshow, waarbij ook enkele verjaardagsboodschappen verschenen.

NETFLIX-REEKS
Een behoorlijk episch cadeau en dus is ook het prijskaartje navenant. Volgens The Sun kost het minstens 50.000 pond, iets meer dan 60.000 euro, voor een projectie van een drietal minuten. Die prijs kan al snel stijgen naargelang het tijdstip en bijkomende lichtshow. Al is het maar de vraag hoeveel Ronaldo zelf heeft moeten dokken. Op de beelden verscheen immers ook regelmatig het logo van Netflix. Georgina liet namelijk een documentaire maken voor de streamingsgigant en die ging, toevallig of niet, donderdag in première.

LEES OOK: Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Ronaldo hoort bij de vijf beste voetballers ooit ...

Meest recent

Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

9
9
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

55
55
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

88
88
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

135
135
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

264
264
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

104
104
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

76
76
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

37
37
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

47
47
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

133
133
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

95
95
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

370
370
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

129
129
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

538
538
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

596
596
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

384
384
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

249
249
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

313
313
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

77
77
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

605
605

Meer sportnieuws