'Klauss verlaat Standard voor onverwachte bestemming'

door
'Klauss verlaat Standard voor onverwachte bestemming'

Standard toonde zich deze maand al zeer actief op de transfermarkt, met de komst van vier nieuwe spelers en anderzijds ook twee vertrekkers. De Rouches azen op nog verdere versterking, maar trainer Luka Elsner gaf al aan dat er daarvoor eerst nog meer spelers zullen moeten vertrekken. João Klauss groeide de jongste weken uit tot een topkandidaat.


De Braziliaanse spits was vorig seizoen nog een revelatie, maar kan dit seizoen dat niveau niet meer halen. Hij verdween alsmaar meer uit beeld en met de terugkeer van Renaud Emond deze winter lijkt hij helemaal overbodig geworden te zijn. Woensdag haalde hij tegen Eupen zelfs de bank niet. Standard leurt dan ook al een tijdje met de 24-jarige.

De club hoopte hem bij STVV te kunnen stallen als onderdeel van een deal omtrent de affaire-Edmilson, maar dat plan dreigt nu in het water te vallen. La Dernière Heure meldt immers dat Hoffenheim, de moederclub van Klauss, zich nu ook mengt in de zaak en dat de Duitsers zelf al een nieuwe club gevonden hebben voor hun aanvaller.

BEVESTIGING
Ze zouden immers dicht bij een akkoord met Aris Saloniki staan. De Grieken zouden Klauss eveneens huren en een aankoopoptie krijgen die beduidend lager zou liggen dan de 5 miljoen euro die Standard bedong. In Luik wachten ze enkel nog op bericht vanuit Hoffenheim over het stopzetten van zijn uitleenbeurt. Op die manier lijkt Standard wel wat ruimte te hebben om de komende dagen nog versterking te halen.

LEES OOK: Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Goede zaak voor Standard?

Meest recent

Hayen krijgt oplawaai: droomjob wordt gênante afwijzing

Nicky Hayen leek even te flirten met zijn droomjob bij Celtic, met praatjes over monsterloon en ...

70
70
Kazachstan-België: Garcia pakt uit met onuitgegeven basiself

De Rode Duivels kunnen zich zaterdagnamiddag verzekeren van hun ticket voor de WK-eindronde van ...

28
28
Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

121
121
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

108
108
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

92
92
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

70
70
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

39
39
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

47
47
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

102
102
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

200
200
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

55
55
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

93
93
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

55
55
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

761
761
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

102
102
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

64
64
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

37
37
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

241
241
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

275
275
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

225
225
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

84
84
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

264
264
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

978
978
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

307
307
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

694
694

Meer sportnieuws