'Klauss verlaat Standard voor onverwachte bestemming'

door
'Klauss verlaat Standard voor onverwachte bestemming'

Standard toonde zich deze maand al zeer actief op de transfermarkt, met de komst van vier nieuwe spelers en anderzijds ook twee vertrekkers. De Rouches azen op nog verdere versterking, maar trainer Luka Elsner gaf al aan dat er daarvoor eerst nog meer spelers zullen moeten vertrekken. João Klauss groeide de jongste weken uit tot een topkandidaat.


De Braziliaanse spits was vorig seizoen nog een revelatie, maar kan dit seizoen dat niveau niet meer halen. Hij verdween alsmaar meer uit beeld en met de terugkeer van Renaud Emond deze winter lijkt hij helemaal overbodig geworden te zijn. Woensdag haalde hij tegen Eupen zelfs de bank niet. Standard leurt dan ook al een tijdje met de 24-jarige.

De club hoopte hem bij STVV te kunnen stallen als onderdeel van een deal omtrent de affaire-Edmilson, maar dat plan dreigt nu in het water te vallen. La Dernière Heure meldt immers dat Hoffenheim, de moederclub van Klauss, zich nu ook mengt in de zaak en dat de Duitsers zelf al een nieuwe club gevonden hebben voor hun aanvaller.

BEVESTIGING
Ze zouden immers dicht bij een akkoord met Aris Saloniki staan. De Grieken zouden Klauss eveneens huren en een aankoopoptie krijgen die beduidend lager zou liggen dan de 5 miljoen euro die Standard bedong. In Luik wachten ze enkel nog op bericht vanuit Hoffenheim over het stopzetten van zijn uitleenbeurt. Op die manier lijkt Standard wel wat ruimte te hebben om de komende dagen nog versterking te halen.

LEES OOK: Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Goede zaak voor Standard?

Meest recent

Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

116
116
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

103
103
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

124
124
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

118
118
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

124
124
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

200
200
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

137
137
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

107
107
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

318
318
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

518
518
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

353
353
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

210
210
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

321
321
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

480
480
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

76
76
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

293
293
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

126
126
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

676
676
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

151
151
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

862
862
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

812
812
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

254
254
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

278
278
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

602
602
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

714
714

Meer sportnieuws