'Klauss verlaat Standard voor onverwachte bestemming'

door
'Klauss verlaat Standard voor onverwachte bestemming'

Standard toonde zich deze maand al zeer actief op de transfermarkt, met de komst van vier nieuwe spelers en anderzijds ook twee vertrekkers. De Rouches azen op nog verdere versterking, maar trainer Luka Elsner gaf al aan dat er daarvoor eerst nog meer spelers zullen moeten vertrekken. João Klauss groeide de jongste weken uit tot een topkandidaat.


De Braziliaanse spits was vorig seizoen nog een revelatie, maar kan dit seizoen dat niveau niet meer halen. Hij verdween alsmaar meer uit beeld en met de terugkeer van Renaud Emond deze winter lijkt hij helemaal overbodig geworden te zijn. Woensdag haalde hij tegen Eupen zelfs de bank niet. Standard leurt dan ook al een tijdje met de 24-jarige.

De club hoopte hem bij STVV te kunnen stallen als onderdeel van een deal omtrent de affaire-Edmilson, maar dat plan dreigt nu in het water te vallen. La Dernière Heure meldt immers dat Hoffenheim, de moederclub van Klauss, zich nu ook mengt in de zaak en dat de Duitsers zelf al een nieuwe club gevonden hebben voor hun aanvaller.

BEVESTIGING
Ze zouden immers dicht bij een akkoord met Aris Saloniki staan. De Grieken zouden Klauss eveneens huren en een aankoopoptie krijgen die beduidend lager zou liggen dan de 5 miljoen euro die Standard bedong. In Luik wachten ze enkel nog op bericht vanuit Hoffenheim over het stopzetten van zijn uitleenbeurt. Op die manier lijkt Standard wel wat ruimte te hebben om de komende dagen nog versterking te halen.

LEES OOK: Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Goede zaak voor Standard?

Meest recent

'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

311
311
'Tranfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

20
20
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

65
65
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

94
94
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

125
125
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

229
229
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

33
33
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

32
32
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

132
132
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

27
27
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

186
186
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

320
320
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

114
114
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

132
132
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

93
93
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

111
111
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

320
320
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

128
128
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

131
131
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

84
84
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

536
536
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

262
262
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

30
30
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

683
683
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

416
416

Meer sportnieuws