'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

door
'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

Standard kende al een zeer drukke mercato met de komst van vier nieuwe spelers, maar het lijkt erop dat er de komende dagen nog heel wat zal bewegen op Sclessin. De club onderhandelde de voorbije dagen druk met STVV, in de hoop om zo komaf te kunnen maken met een dossier dat als een zwaard van Damocles boven de club hangt.


De Kanaries dienden een tijd geleden immers klacht in bij de FIFA, omdat Standard hen bedrogen zou hebben bij de transfer van Edmilson. Toen die verkocht werd aan Al Duhail, werd de transfersom kunstmatig laag gehouden en daardoor moest er ook minder afgestaan worden aan STVV, dat recht had op een percentage bij een doorverkoop. Standard riskeert daardoor een boete en een transferverbod.

Dat scenario willen de Rouches absoluut vermijden en daarom hopen ze een akkoord te sluiten met STVV. Dat eist zo'n 1,3 miljoen euro, maar Standard wil die som drukken door enkele spelers in de deal te betrekken. Journalist Sacha Tavolieri meldde als eerste dat daardoor zowel Ameen Al Dakil als João Klauss de overstap naar Stayen kunnen maken.

DWARSLIGGER
Inmiddels bevestigen ook La Dernière Heure en Het Nieuwsblad de onderhandelingen. Al Dakhil zou verkocht kunnen worden voor 500.000 euro, waarbij Standard ook nog eens 20 procent zou krijgen bij een eventuele doorverkoop. De jonge verdediger zou de overgang alvast zien zitten omdat hij op meer speelminuten hoopt. Klauss zou dan weer minder staan te springen voor een overgang, hoewel STVV hem zeer graag wil en hij bij Standard op het achterplan verzeild geraakt is. Hij zat tegen Eupen zelfs niet op de bank.


LEES OOK: ‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Zou dat een goede deal zijn voor Standard?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

67
67
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

13
13
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

39
39
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

30
30
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

28
28
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

58
58
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

37
37
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

55
55
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

70
70
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

69
69
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

149
149
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

493
493
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

206
206
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

263
263
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

196
196
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

466
466
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

266
266
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

154
154
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

714
714
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

155
155
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws