'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

330 stemmen
'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

Standard kende al een zeer drukke mercato met de komst van vier nieuwe spelers, maar het lijkt erop dat er de komende dagen nog heel wat zal bewegen op Sclessin. De club onderhandelde de voorbije dagen druk met STVV, in de hoop om zo komaf te kunnen maken met een dossier dat als een zwaard van Damocles boven de club hangt.


De Kanaries dienden een tijd geleden immers klacht in bij de FIFA, omdat Standard hen bedrogen zou hebben bij de transfer van Edmilson. Toen die verkocht werd aan Al Duhail, werd de transfersom kunstmatig laag gehouden en daardoor moest er ook minder afgestaan worden aan STVV, dat recht had op een percentage bij een doorverkoop. Standard riskeert daardoor een boete en een transferverbod.

Dat scenario willen de Rouches absoluut vermijden en daarom hopen ze een akkoord te sluiten met STVV. Dat eist zo'n 1,3 miljoen euro, maar Standard wil die som drukken door enkele spelers in de deal te betrekken. Journalist Sacha Tavolieri meldde als eerste dat daardoor zowel Ameen Al Dakil als João Klauss de overstap naar Stayen kunnen maken.

DWARSLIGGER
Inmiddels bevestigen ook La Dernière Heure en Het Nieuwsblad de onderhandelingen. Al Dakhil zou verkocht kunnen worden voor 500.000 euro, waarbij Standard ook nog eens 20 procent zou krijgen bij een eventuele doorverkoop. De jonge verdediger zou de overgang alvast zien zitten omdat hij op meer speelminuten hoopt. Klauss zou dan weer minder staan te springen voor een overgang, hoewel STVV hem zeer graag wil en hij bij Standard op het achterplan verzeild geraakt is. Hij zat tegen Eupen zelfs niet op de bank.


LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

🚀

Zou dat een goede deal zijn voor Standard?

Meest recent

Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

8
8
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

20
20
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

15
15
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

561
561
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

87
87
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

48
48
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

41
41
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

22
22
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

183
183
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

82
82
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

54
54
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

175
175
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

276
276
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

84
84
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

158
158
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

251
251
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

73
73
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

40
40
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

600
600
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

599
599
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

71
71
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

157
157

Meer sportnieuws