'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

330 stemmen
'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

Standard kende al een zeer drukke mercato met de komst van vier nieuwe spelers, maar het lijkt erop dat er de komende dagen nog heel wat zal bewegen op Sclessin. De club onderhandelde de voorbije dagen druk met STVV, in de hoop om zo komaf te kunnen maken met een dossier dat als een zwaard van Damocles boven de club hangt.


De Kanaries dienden een tijd geleden immers klacht in bij de FIFA, omdat Standard hen bedrogen zou hebben bij de transfer van Edmilson. Toen die verkocht werd aan Al Duhail, werd de transfersom kunstmatig laag gehouden en daardoor moest er ook minder afgestaan worden aan STVV, dat recht had op een percentage bij een doorverkoop. Standard riskeert daardoor een boete en een transferverbod.

Dat scenario willen de Rouches absoluut vermijden en daarom hopen ze een akkoord te sluiten met STVV. Dat eist zo'n 1,3 miljoen euro, maar Standard wil die som drukken door enkele spelers in de deal te betrekken. Journalist Sacha Tavolieri meldde als eerste dat daardoor zowel Ameen Al Dakil als João Klauss de overstap naar Stayen kunnen maken.

DWARSLIGGER
Inmiddels bevestigen ook La Dernière Heure en Het Nieuwsblad de onderhandelingen. Al Dakhil zou verkocht kunnen worden voor 500.000 euro, waarbij Standard ook nog eens 20 procent zou krijgen bij een eventuele doorverkoop. De jonge verdediger zou de overgang alvast zien zitten omdat hij op meer speelminuten hoopt. Klauss zou dan weer minder staan te springen voor een overgang, hoewel STVV hem zeer graag wil en hij bij Standard op het achterplan verzeild geraakt is. Hij zat tegen Eupen zelfs niet op de bank.


LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

🚀

Zou dat een goede deal zijn voor Standard?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

0
0
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

40
40
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

10
10
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

4
4
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

29
29
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

58
58
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

161
161
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

563
563
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

91
91
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

185
185
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

145
145
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

130
130
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

249
249
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

156
156
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

490
490
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

237
237
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

215
215
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

458
458
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140

Meer sportnieuws