'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

door
'Standard offert 2 spelers voor vrede met STVV'

Standard kende al een zeer drukke mercato met de komst van vier nieuwe spelers, maar het lijkt erop dat er de komende dagen nog heel wat zal bewegen op Sclessin. De club onderhandelde de voorbije dagen druk met STVV, in de hoop om zo komaf te kunnen maken met een dossier dat als een zwaard van Damocles boven de club hangt.


De Kanaries dienden een tijd geleden immers klacht in bij de FIFA, omdat Standard hen bedrogen zou hebben bij de transfer van Edmilson. Toen die verkocht werd aan Al Duhail, werd de transfersom kunstmatig laag gehouden en daardoor moest er ook minder afgestaan worden aan STVV, dat recht had op een percentage bij een doorverkoop. Standard riskeert daardoor een boete en een transferverbod.

Dat scenario willen de Rouches absoluut vermijden en daarom hopen ze een akkoord te sluiten met STVV. Dat eist zo'n 1,3 miljoen euro, maar Standard wil die som drukken door enkele spelers in de deal te betrekken. Journalist Sacha Tavolieri meldde als eerste dat daardoor zowel Ameen Al Dakil als João Klauss de overstap naar Stayen kunnen maken.

DWARSLIGGER
Inmiddels bevestigen ook La Dernière Heure en Het Nieuwsblad de onderhandelingen. Al Dakhil zou verkocht kunnen worden voor 500.000 euro, waarbij Standard ook nog eens 20 procent zou krijgen bij een eventuele doorverkoop. De jonge verdediger zou de overgang alvast zien zitten omdat hij op meer speelminuten hoopt. Klauss zou dan weer minder staan te springen voor een overgang, hoewel STVV hem zeer graag wil en hij bij Standard op het achterplan verzeild geraakt is. Hij zat tegen Eupen zelfs niet op de bank.


LEES OOK: Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Zou dat een goede deal zijn voor Standard?

Meest recent

Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

33
33
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

41
41
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

10
10
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

191
191
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

24
24
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

102
102
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

183
183
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

79
79
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

69
69
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

434
434
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

48
48
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

30
30
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

149
149
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

137
137
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

122
122
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

82
82
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

118
118
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

271
271
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

340
340
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

331
331
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

219
219
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

340
340
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

703
703

Meer sportnieuws