Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

door
Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse mercato onverbiddelijk zijn deuren. Tot dusver bleef het behoorlijk rustig aan het transferfront, maar verschillende clubs schieten nu toch in actie om last-minute deals te beklinken. Zo namen Antwerp FC en Cercle Brugge donderdag allebei nog afscheid van een speler.


De Great Old had zich vorige zomer al flink laten gaan op de transfermarkt. Maar omdat Europees en bekervoetbal inmiddels zijn weggevallen, is de selectie van coach Brian Priske behoorlijk ruim geworden. Extra versterking aantrekken was in januari dan ook geen must. Wel wou Antwerp enkele overbodige spelers van de hand doen en dat is nu ook gelukt in het geval van Robbe Quirynen.

Het jeugdproduct maakt sinds 2019 deel uit van de A-kern bij RAFC, maar kon er nooit echt doorbreken. Vorig seizoen werd Quirynen dan ook al verhuurd aan Moeskroen en nu trekt hij de poorten van de Bosuil definitief achter zich. Zo vond Antwerp een akkoord met KMSK Deinze over een permanente transfer. De 20-jarige vleugelback blijft tot minstens eind dit seizoen bij de huidige nummer vier van 1B.

CERCLE ZWAAIT WALDO UIT
Cercle leeft dan weer in een euforie na de uitmuntende prestaties van de voorbije maanden, maar donderdag moest Groen-Zwart wel afscheid nemen van Waldo Rubio. De Spaanse flankspeler werd sinds vorige zomer gehuurd van Real Valladolid. Maar in het bekerduel tegen KV Mechelen viel hij geblesseerd uit en moest hij een kruis maken over de rest van het seizoen. Daarom besloot men om de huurbeurt nu al stop te zetten zodat Rubio voort kan revalideren bij zijn moederclub.

LEES OOK: Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

0
0
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

21
21
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

301
301
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

470
470
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

175
175
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

69
69
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

79
79
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

323
323
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

142
142
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

228
228
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

92
92
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

243
243
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

430
430
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

184
184
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

533
533
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

266
266
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

155
155
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

118
118
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38

Meer sportnieuws