Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

395 stemmen
Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse mercato onverbiddelijk zijn deuren. Tot dusver bleef het behoorlijk rustig aan het transferfront, maar verschillende clubs schieten nu toch in actie om last-minute deals te beklinken. Zo namen Antwerp FC en Cercle Brugge donderdag allebei nog afscheid van een speler.


De Great Old had zich vorige zomer al flink laten gaan op de transfermarkt. Maar omdat Europees en bekervoetbal inmiddels zijn weggevallen, is de selectie van coach Brian Priske behoorlijk ruim geworden. Extra versterking aantrekken was in januari dan ook geen must. Wel wou Antwerp enkele overbodige spelers van de hand doen en dat is nu ook gelukt in het geval van Robbe Quirynen.

Het jeugdproduct maakt sinds 2019 deel uit van de A-kern bij RAFC, maar kon er nooit echt doorbreken. Vorig seizoen werd Quirynen dan ook al verhuurd aan Moeskroen en nu trekt hij de poorten van de Bosuil definitief achter zich. Zo vond Antwerp een akkoord met KMSK Deinze over een permanente transfer. De 20-jarige vleugelback blijft tot minstens eind dit seizoen bij de huidige nummer vier van 1B.

CERCLE ZWAAIT WALDO UIT
Cercle leeft dan weer in een euforie na de uitmuntende prestaties van de voorbije maanden, maar donderdag moest Groen-Zwart wel afscheid nemen van Waldo Rubio. De Spaanse flankspeler werd sinds vorige zomer gehuurd van Real Valladolid. Maar in het bekerduel tegen KV Mechelen viel hij geblesseerd uit en moest hij een kruis maken over de rest van het seizoen. Daarom besloot men om de huurbeurt nu al stop te zetten zodat Rubio voort kan revalideren bij zijn moederclub.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Antwerp moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

25
25
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

25
25
Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

34
34
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

74
74
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

801
801
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

56
56
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

165
165
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

294
294
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

21
21
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

47
47
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

280
280
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

140
140
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

357
357
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

272
272
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

443
443
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

458
458
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

250
250
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

110
110
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

193
193
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

65
65
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

73
73
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

550
550
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

131
131
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

191
191

Meer sportnieuws