Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

395 stemmen
Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse mercato onverbiddelijk zijn deuren. Tot dusver bleef het behoorlijk rustig aan het transferfront, maar verschillende clubs schieten nu toch in actie om last-minute deals te beklinken. Zo namen Antwerp FC en Cercle Brugge donderdag allebei nog afscheid van een speler.


De Great Old had zich vorige zomer al flink laten gaan op de transfermarkt. Maar omdat Europees en bekervoetbal inmiddels zijn weggevallen, is de selectie van coach Brian Priske behoorlijk ruim geworden. Extra versterking aantrekken was in januari dan ook geen must. Wel wou Antwerp enkele overbodige spelers van de hand doen en dat is nu ook gelukt in het geval van Robbe Quirynen.

Het jeugdproduct maakt sinds 2019 deel uit van de A-kern bij RAFC, maar kon er nooit echt doorbreken. Vorig seizoen werd Quirynen dan ook al verhuurd aan Moeskroen en nu trekt hij de poorten van de Bosuil definitief achter zich. Zo vond Antwerp een akkoord met KMSK Deinze over een permanente transfer. De 20-jarige vleugelback blijft tot minstens eind dit seizoen bij de huidige nummer vier van 1B.

CERCLE ZWAAIT WALDO UIT
Cercle leeft dan weer in een euforie na de uitmuntende prestaties van de voorbije maanden, maar donderdag moest Groen-Zwart wel afscheid nemen van Waldo Rubio. De Spaanse flankspeler werd sinds vorige zomer gehuurd van Real Valladolid. Maar in het bekerduel tegen KV Mechelen viel hij geblesseerd uit en moest hij een kruis maken over de rest van het seizoen. Daarom besloot men om de huurbeurt nu al stop te zetten zodat Rubio voort kan revalideren bij zijn moederclub.

LEES OOK: 'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Antwerp moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

95
95
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

50
50
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

286
286
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws