Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

395 stemmen
Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse mercato onverbiddelijk zijn deuren. Tot dusver bleef het behoorlijk rustig aan het transferfront, maar verschillende clubs schieten nu toch in actie om last-minute deals te beklinken. Zo namen Antwerp FC en Cercle Brugge donderdag allebei nog afscheid van een speler.


De Great Old had zich vorige zomer al flink laten gaan op de transfermarkt. Maar omdat Europees en bekervoetbal inmiddels zijn weggevallen, is de selectie van coach Brian Priske behoorlijk ruim geworden. Extra versterking aantrekken was in januari dan ook geen must. Wel wou Antwerp enkele overbodige spelers van de hand doen en dat is nu ook gelukt in het geval van Robbe Quirynen.

Het jeugdproduct maakt sinds 2019 deel uit van de A-kern bij RAFC, maar kon er nooit echt doorbreken. Vorig seizoen werd Quirynen dan ook al verhuurd aan Moeskroen en nu trekt hij de poorten van de Bosuil definitief achter zich. Zo vond Antwerp een akkoord met KMSK Deinze over een permanente transfer. De 20-jarige vleugelback blijft tot minstens eind dit seizoen bij de huidige nummer vier van 1B.

CERCLE ZWAAIT WALDO UIT
Cercle leeft dan weer in een euforie na de uitmuntende prestaties van de voorbije maanden, maar donderdag moest Groen-Zwart wel afscheid nemen van Waldo Rubio. De Spaanse flankspeler werd sinds vorige zomer gehuurd van Real Valladolid. Maar in het bekerduel tegen KV Mechelen viel hij geblesseerd uit en moest hij een kruis maken over de rest van het seizoen. Daarom besloot men om de huurbeurt nu al stop te zetten zodat Rubio voort kan revalideren bij zijn moederclub.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

🚀

Antwerp moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

4
4
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

108
108
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

88
88
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

88
88
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

39
39
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

39
39
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

38
38
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

122
122
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

116
116
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

455
455
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

82
82
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

162
162
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

327
327
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

969
969
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

952
952
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

461
461
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

839
839
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

573
573
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

357
357

Meer sportnieuws