Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

door
Antwerp en Cercle ronden last-minute transfers af

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse mercato onverbiddelijk zijn deuren. Tot dusver bleef het behoorlijk rustig aan het transferfront, maar verschillende clubs schieten nu toch in actie om last-minute deals te beklinken. Zo namen Antwerp FC en Cercle Brugge donderdag allebei nog afscheid van een speler.


De Great Old had zich vorige zomer al flink laten gaan op de transfermarkt. Maar omdat Europees en bekervoetbal inmiddels zijn weggevallen, is de selectie van coach Brian Priske behoorlijk ruim geworden. Extra versterking aantrekken was in januari dan ook geen must. Wel wou Antwerp enkele overbodige spelers van de hand doen en dat is nu ook gelukt in het geval van Robbe Quirynen.

Het jeugdproduct maakt sinds 2019 deel uit van de A-kern bij RAFC, maar kon er nooit echt doorbreken. Vorig seizoen werd Quirynen dan ook al verhuurd aan Moeskroen en nu trekt hij de poorten van de Bosuil definitief achter zich. Zo vond Antwerp een akkoord met KMSK Deinze over een permanente transfer. De 20-jarige vleugelback blijft tot minstens eind dit seizoen bij de huidige nummer vier van 1B.

CERCLE ZWAAIT WALDO UIT
Cercle leeft dan weer in een euforie na de uitmuntende prestaties van de voorbije maanden, maar donderdag moest Groen-Zwart wel afscheid nemen van Waldo Rubio. De Spaanse flankspeler werd sinds vorige zomer gehuurd van Real Valladolid. Maar in het bekerduel tegen KV Mechelen viel hij geblesseerd uit en moest hij een kruis maken over de rest van het seizoen. Daarom besloot men om de huurbeurt nu al stop te zetten zodat Rubio voort kan revalideren bij zijn moederclub.

LEES OOK: Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Antwerp moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

18
18
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

19
19
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

58
58
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

69
69
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

185
185
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

145
145
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

230
230
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

122
122
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

74
74
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

185
185
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

71
71
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

78
78
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

77
77
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

143
143
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

180
180
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

371
371
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

230
230
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

113
113
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

274
274
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

97
97
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

100
100
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

377
377
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

176
176

Meer sportnieuws