'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

door
'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

In de laatste dagen van de transferperiode lijkt het nog druk te gaan worden bij Club Brugge. De landskampioen staat op het punt om de komst van Andreas Skov Olsen af te ronden, terwijl ook het vertrek van Tibo Persyn naar Westerlo afgerond werd. Er zitten mogelijk echter nog een aantal deals in de pijplijn.


Zo werd er al enkele dagen geleden vanuit Griekenland melding gemaakt dat AEK Athene werk maakt van de komst van Eder Balanta, die onder Alfred Schreuder geen basisspeler lijkt te zijn. De Nederlander gaf in zijn eerste wedstrijden de voorkeur aan Mats Rits en Ruud Vormer in steun van Hans Vanaken. Balanta moest zo vrede nemen met een korte invalbeurt tegen STVV, op Sclessin kwam hij zelfs niet van de bank.

De Griekse topclub kan hem wel een basisplaats bieden en volgens journalist Georgios Sideridis staan er donderdag ultieme gesprekken gepland met Club Brugge, dat meteen de knoop over een transfer zou doorhakken. AEK dringt immers aan voor een uitleenbeurt met aankoopoptie. Daar lijkt Club niet meteen veel bij te gaan winnen.

DUNNE SPOELING
Een extra obstakel is dat Club in dat geval ook op zoek zou moeten gaan naar een extra middenvelder, want veel alternatieven houdt Schreuder dan niet over voor Rits en Vormer. Hij houdt dan enkel nog zomeraankoop Owen Otasowie en jeugdproduct Lynnt Audoor over, maar zij kwamen dit seizoen nog geen seconde in actie en lijken nog niet klaar voor het grote werk.


LEES OOK: 'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

0
0
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

0
0
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

31
31
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

111
111
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

64
64
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

49
49
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

294
294
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

52
52
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

275
275
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

158
158
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

282
282
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

394
394
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

250
250
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

207
207
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

291
291
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

370
370
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

356
356
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

312
312
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

471
471
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

648
648
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

248
248
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

72
72
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

349
349
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

172
172

Meer sportnieuws