'Club Brugge heeft beet: topaankoop zet handtekening'

door
'Club Brugge heeft beet: topaankoop zet handtekening'

In het begin van de maand streek Tajon Buchanan neer in Brugge, nadat de Canadees in de zomer al vastgelegd was. Sindsdien bleef het stil in het Jan Breydelstadion op het vlak van transfers, maar in de laatste dagen van de mercato schiet de landskampioen alsnog in actie. Donderdag bevestigden ze al het tijdelijke vertrek van Tibo Persyn naar Westerlo en nu heeft het ook versterking beet.


Volgens Het Laatste Nieuws is de kogel immers door de kerk: Andreas Skov Olsen komt naar Club Brugge. De transfer van de Deense flankaanvaller hing al een tijdje in de lucht, maar nu zouden alle partijen ook helemaal akkoord zijn over de voorwaarden voor een transfer. De voorbije dagen werd er al melding gemaakt dat Club zo'n 6 à 7 miljoen euro op tafel zou kunnen gaan leggen.

In de loop van donderdag zou de 22-jarige al naar Brugge afreizen, waar hij mogelijk al in de tribune zal zitten voor de topper tegen Union. Vrijdag zouden vervolgens de medische testen op het programma staan. Als die geen problemen opleveren, kan Skov Olsen zijn handtekening meteen zetten onder een contract tot de zomer van 2026.

DEBUUT
Als de transfer vrijdag helemaal geregeld raakt, dan kan Skov Olsen in principe zondag al debuteren tegen KV Kortrijk. Het valt echter te bezien of Alfred Schreuder hem al zo snel voor de leeuwen zal gooien. Hij zal de Deense international in ieder geval de komende weken wel kunnen gebruiken, want Tajon Buchanan moet door interlandverplichtingen met Canada de volgende vier wedstrijden missen.


LEES OOK: Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Goede transfer van Club?

Meest recent

'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

32
32
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

15
15
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

57
57
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

27
27
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

205
205
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

97
97
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

46
46
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

26
26
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

53
53
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

119
119
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

90
90
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

51
51
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

233
233
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

88
88
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

70
70
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

222
222
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

152
152
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

939
939
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

488
488
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

540
540
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

401
401
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

125
125
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

222
222
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

223
223

Meer sportnieuws