'Club Brugge heeft beet: topaankoop zet handtekening'

1090 stemmen
'Club Brugge heeft beet: topaankoop zet handtekening'

In het begin van de maand streek Tajon Buchanan neer in Brugge, nadat de Canadees in de zomer al vastgelegd was. Sindsdien bleef het stil in het Jan Breydelstadion op het vlak van transfers, maar in de laatste dagen van de mercato schiet de landskampioen alsnog in actie. Donderdag bevestigden ze al het tijdelijke vertrek van Tibo Persyn naar Westerlo en nu heeft het ook versterking beet.


Volgens Het Laatste Nieuws is de kogel immers door de kerk: Andreas Skov Olsen komt naar Club Brugge. De transfer van de Deense flankaanvaller hing al een tijdje in de lucht, maar nu zouden alle partijen ook helemaal akkoord zijn over de voorwaarden voor een transfer. De voorbije dagen werd er al melding gemaakt dat Club zo'n 6 à 7 miljoen euro op tafel zou kunnen gaan leggen.

In de loop van donderdag zou de 22-jarige al naar Brugge afreizen, waar hij mogelijk al in de tribune zal zitten voor de topper tegen Union. Vrijdag zouden vervolgens de medische testen op het programma staan. Als die geen problemen opleveren, kan Skov Olsen zijn handtekening meteen zetten onder een contract tot de zomer van 2026.

DEBUUT
Als de transfer vrijdag helemaal geregeld raakt, dan kan Skov Olsen in principe zondag al debuteren tegen KV Kortrijk. Het valt echter te bezien of Alfred Schreuder hem al zo snel voor de leeuwen zal gooien. Hij zal de Deense international in ieder geval de komende weken wel kunnen gebruiken, want Tajon Buchanan moet door interlandverplichtingen met Canada de volgende vier wedstrijden missen.


LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Goede transfer van Club?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

3
3
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

8
8
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

26
26
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

69
69
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

44
44
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

74
74
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

332
332
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

171
171
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

57
57
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

358
358
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

116
116
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

730
730
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

108
108
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

101
101
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

198
198
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

367
367
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

337
337
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

562
562
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

922
922
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

973
973
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221

Meer sportnieuws