'Last-minute vertrek dreigt bij Anderlecht'

door
'Last-minute vertrek dreigt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht krijgt woensdagavond het bezoek van Cercle Brugge. Paars-Wit kan dan opnieuw goede zaken doen in het klassement, maar zal de zege zeker niet cadeau krijgen tegen een Groen-Zwart dat de laatste weken in uitstekende doen zit. Bovendien moet coach Vincent Kompany schuiven met zijn pionnen.


Antwerp FC en AA Gent lieten dinsdag punten liggen, KRC Genk komt niet in actie en donderdag nemen Club Brugge en Union het tegen mekaar op. Bij een overwinning is Anderlecht dys sowieso één van de grote winnaars van de midweekspeeldag. Maar om Cercle te kloppen kan RSCA niet rekenen op de geschorste Kristoffer Olsson. En ook Michael Murillo is er niet bij, de rechtsback trok met interland-verplichtingen naar Panama. Om hem te vervangen lijkt Killian Sardella de meest logische optie. Die zit echter in een lastige situatie.

Bij aanvang van de wintermercato leek het er immers op dat Sardella verhuurd zou worden. Maar door de situatie van Murillo en het gebrek aan andere alternatieven voor de Panamees, besloot Anderlecht hem toch te houden. Volgens La Dernière Heure denken de speler en zijn omgeving daar echter anders over. Sardella wil absoluut de nodige minuten maken en zou zijn entourage achter de schermen nog steeds op zoek zijn naar een nieuwe club.

CRUCIALE MATCH
De wedstrijd van woensdagavond zou dan ook van cruciaal belang kunnen. Krijgt Sardella volop zijn kans als vervanger van Murillo, dan kan hij mogelijk nog op andere gedachten gebracht worden. Maar wordt hij opnieuw snel vervanger of, nog erger, genegeerd in de basiself, dan lijkt hij deze maand nog absoluut te willen vertrekken. Al wordt het niet evident om last-minut nog een oplossing te vinden.

LEES OOK: Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

Sardella komt tekort voor een vaste basisplek bij Anderlecht ...

Meest recent

Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

55
55
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

127
127
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

132
132
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

158
158
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

198
198
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

172
172
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

255
255
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

327
327
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

492
492
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

233
233
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

291
291
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

326
326
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

396
396
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

257
257
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

348
348
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

646
646
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

453
453
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

152
152
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

896
896
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

385
385
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

84
84
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

359
359
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

136
136

Meer sportnieuws