Jonkie laat van zich spreken bij Genk

door
Jonkie laat van zich spreken bij Genk

KRC Genk zal in de komende dagen niet aan de bak komen. De Limburgers lieten hun competitiewedstrijden tegen KV Mechelen en OH Leuven immers verplaatsen naar een andere datum. Racing ziet dan ook een pak spelers uit de A-kern vertrekken met interland-verplichtingen.


In Azië en Amerika worden in de komende dagen WK-kwalificatiewedstrijden afgewerkt, terwijl ook de Africa Cup nog op volle toeren draait. De meest Europese competities pauzeren daarom een weekje, maar dat is buiten de Jupiler Pro League gerekend. Genk trok dan ook naar het BAS en haalde daar gelijk, waardoor het de genoemde duels kon laten uitstellen. Een vrij logische actie gezien de vele afwezigen: Junya Ito, Daniel Muñoz, Angelo Preciado, Iké Ugbo, Mark McKenzie, Theo Bongonda en Gerardo Arteaga.

Al had Genk er ook voor kunnen kiezen om de selectie tijdelijk aan te vullen met jeugdspelers. Want Racing heeft wel degelijk de nodige talenten rond lopen. Kelvin John bijvoorbeeld. De 18-jarige aanvaller belandde vorige zomer in de Luminus Arena op voorspraak van zijn landgenoot Ally Samatta. Het duurde eventjes alvorens de Tanzaniaanse jeugd-international zijn draai vond, maar de laatste weken laat hij steeds vaker mooie dingen zien.

HATTRICK BIJ U21
Zo was John onlangs nog goed voor twee doelpunten in een onderling oefenduel bij de A-kern. En maandagavond liet hij opnieuw van zich spreken met een hattrick bij de beloften tegen de leeftijdsgenoten van Antwerp (1-4-zege). De Tanzaniaan hoopt weldra zijn debuut te maken bij de grote jongens en als hij dit niveau kan volhouden, zou die kans wel eens snel kunnen volgen. Hoofdcoach Bernd Storck liet vrijdag alvast verstaan dat hij in de komende weken regelmatig zal roteren.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Storck moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

47
47
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

23
23
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

152
152
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

153
153
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

46
46
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

66
66
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

332
332
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

298
298
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

156
156
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

297
297
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

882
882
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

56
56
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

202
202
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

283
283
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

219
219
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

217
217
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

362
362
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

196
196
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

152
152
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

46
46
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

238
238
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

242
242

Meer sportnieuws