Jonkie laat van zich spreken bij Genk

door
Jonkie laat van zich spreken bij Genk

KRC Genk zal in de komende dagen niet aan de bak komen. De Limburgers lieten hun competitiewedstrijden tegen KV Mechelen en OH Leuven immers verplaatsen naar een andere datum. Racing ziet dan ook een pak spelers uit de A-kern vertrekken met interland-verplichtingen.


In Azië en Amerika worden in de komende dagen WK-kwalificatiewedstrijden afgewerkt, terwijl ook de Africa Cup nog op volle toeren draait. De meest Europese competities pauzeren daarom een weekje, maar dat is buiten de Jupiler Pro League gerekend. Genk trok dan ook naar het BAS en haalde daar gelijk, waardoor het de genoemde duels kon laten uitstellen. Een vrij logische actie gezien de vele afwezigen: Junya Ito, Daniel Muñoz, Angelo Preciado, Iké Ugbo, Mark McKenzie, Theo Bongonda en Gerardo Arteaga.

Al had Genk er ook voor kunnen kiezen om de selectie tijdelijk aan te vullen met jeugdspelers. Want Racing heeft wel degelijk de nodige talenten rond lopen. Kelvin John bijvoorbeeld. De 18-jarige aanvaller belandde vorige zomer in de Luminus Arena op voorspraak van zijn landgenoot Ally Samatta. Het duurde eventjes alvorens de Tanzaniaanse jeugd-international zijn draai vond, maar de laatste weken laat hij steeds vaker mooie dingen zien.

HATTRICK BIJ U21
Zo was John onlangs nog goed voor twee doelpunten in een onderling oefenduel bij de A-kern. En maandagavond liet hij opnieuw van zich spreken met een hattrick bij de beloften tegen de leeftijdsgenoten van Antwerp (1-4-zege). De Tanzaniaan hoopt weldra zijn debuut te maken bij de grote jongens en als hij dit niveau kan volhouden, zou die kans wel eens snel kunnen volgen. Hoofdcoach Bernd Storck liet vrijdag alvast verstaan dat hij in de komende weken regelmatig zal roteren.

LEES OOK: Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

Storck moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

57
57
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

69
69
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

100
100
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

134
134
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

170
170
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

46
46
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

210
210
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

206
206
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

145
145
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

324
324
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

135
135
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

102
102
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

277
277
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

501
501
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

511
511
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

297
297
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

71
71
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

202
202
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

547
547
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

152
152

Meer sportnieuws