Zulte Waregem stuurt zomeraanwinst per direct weg

door
Zulte Waregem stuurt zomeraanwinst per direct weg

Zulte Waregem heeft het seizoen hervat met een 3-1-nederlaag tegen Cercle Brugge. Essevee blijft daardoor maar nipt boven de degradatiezone hangen, er zal in de komende weken en maanden dus nog één en ander geraapt moeten worden. Daarom haalde de club al extra versterking in huis.


Zo besloot Zulte Waregem om zijn defensie van extra ervaring te voorzien. Dion Cools werd teruggehaald naar België en kwam een halfjaartje op huurbasis over van FC Midtjylland. Daarnaast werd een extra centrale verdediger weggeplukt bij de buren van KV Kortijk: Timothy Derijck. Die moet op korte termijn één van de defensieve leiders worden. Maar zijn komst leidt nu wel het vertrek van een andere speler in.

Zo maakte Essevee dinsdagvoormiddag bekend dat de samenwerking met Joost Van Aken per direct werd stopgezet. De 27-jarige Nederlander werd afgelopen zomer transfervrij op de kop getikt nadat zijn contract bij Sheffield Wednesday niet verlengd werd. Ondanks al zijn ervaring in onder meer Engeland, Duitsland en Nederland, kon het voormalige jeugdproduct van Ajax zich niet doorzetten in het Regenboogstadion.

HORROR-DEBUUT
Bij zijn debuutmatch in de competitieopener tegen OH Leuven liep het al meteen mis voor Van Aken. Zo werd hij met een dubbele gele kaart van het veld gestuurd. Sindsdien kwam hij niet meer in actie. Na de interland-break van september haalde de Nederlander zelfs geen enkele keer de wedstrijdselectie. Nu mag hij als transfervrije speler dus op zoek naar een nieuwe club. Zijn contract bij Essevee liep oorspronkelijk tot medio 2023.

LEES OOK: Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Zulte Waregem heeft voldoende kwaliteit om zich te verzekeren van het behoud ...

Meest recent

Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

1
1
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

29
29
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

195
195
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

719
719
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

86
86
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

241
241
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

105
105
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

195
195
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

255
255
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

29
29
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

215
215
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

293
293
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

108
108
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

179
179
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

143
143
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

320
320
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

184
184
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

209
209
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

225
225
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

96
96
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

266
266
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

351
351
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

183
183
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

252
252

Meer sportnieuws