Zulte Waregem stuurt zomeraanwinst per direct weg

182
Zulte Waregem stuurt zomeraanwinst per direct weg

Zulte Waregem heeft het seizoen hervat met een 3-1-nederlaag tegen Cercle Brugge. Essevee blijft daardoor maar nipt boven de degradatiezone hangen, er zal in de komende weken en maanden dus nog één en ander geraapt moeten worden. Daarom haalde de club al extra versterking in huis.


Zo besloot Zulte Waregem om zijn defensie van extra ervaring te voorzien. Dion Cools werd teruggehaald naar België en kwam een halfjaartje op huurbasis over van FC Midtjylland. Daarnaast werd een extra centrale verdediger weggeplukt bij de buren van KV Kortijk: Timothy Derijck. Die moet op korte termijn één van de defensieve leiders worden. Maar zijn komst leidt nu wel het vertrek van een andere speler in.

Zo maakte Essevee dinsdagvoormiddag bekend dat de samenwerking met Joost Van Aken per direct werd stopgezet. De 27-jarige Nederlander werd afgelopen zomer transfervrij op de kop getikt nadat zijn contract bij Sheffield Wednesday niet verlengd werd. Ondanks al zijn ervaring in onder meer Engeland, Duitsland en Nederland, kon het voormalige jeugdproduct van Ajax zich niet doorzetten in het Regenboogstadion.

HORROR-DEBUUT
Bij zijn debuutmatch in de competitieopener tegen OH Leuven liep het al meteen mis voor Van Aken. Zo werd hij met een dubbele gele kaart van het veld gestuurd. Sindsdien kwam hij niet meer in actie. Na de interland-break van september haalde de Nederlander zelfs geen enkele keer de wedstrijdselectie. Nu mag hij als transfervrije speler dus op zoek naar een nieuwe club. Zijn contract bij Essevee liep oorspronkelijk tot medio 2023.

LEES OOK: Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Zulte Waregem heeft voldoende kwaliteit om zich te verzekeren van het behoud ...

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

71
71
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

31
31
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

25
25
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

131
131
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

34
34
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

61
61
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

35
35
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

189
189
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

44
44
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

125
125
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

215
215
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

197
197
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

256
256
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

144
144
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

235
235
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

284
284
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

314
314
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

262
262
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

342
342
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

520
520
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

238
238

Meer sportnieuws