Burgemeester Brugge verklaart mobiliteitsplan Club

door
Burgemeester Brugge verklaart mobiliteitsplan Club

De bedoeling is dat Club Brugge straks in een gloednieuwe voetbaltempel zal aantreden. Om de buurtbewoners van Sint-Andries te overtuigen, wordt er echter werk gemaakt van een mobiliteitsplan. Supporters zullen onder meer op voorhand moeten aangeven hoé ze naar het stadion zullen komen, en zullen ze ook een tijdslot moeten invullen.


Op het eerste zicht toch best bizarre maatregelen van Blauw-Zwart, die dan ook een extra woordje uitleg dienden. Die kwam er inmiddels ook bij Radio 1, waar burgemeester Dirk De fauw reageerde op de plannen. Zo zegt hij dat het voornamelijk de bedoeling is om het autoverkeer in de buurt van het stadion zo goed als te herleiden naar nul.

"Het is de bedoeling dat je op afstand parkeert en dan met een shuttlebus naar het stadion komt. Er zijn al gesprekken geweest met bedrijven uit de buurt die over veel parkeerplaats beschikken en met firma's die voor shuttlebussen zullen zorgen”, zegt De fauw daarover. "Je zult vooraf online moeten aanduiden waar je gaat parkeren en daar wordt je ticket ook gescand. Zonder die scan kom je het stadion niet binnen.

Extraatje voor vroege vogels
Daarnaast wil Club zijn supporters ook aanmoedigen om per fiets én vroeger naar het stadion te komen. Zo zullen er 4000 stalplaatsen voor fietsen zijn, en volgt er een beloning voor fans die vroeg naar het stadion komen. “Door bijvoorbeeld een gratis consumptie te voorzien voor mensen die een uur vroeger naar het stadion komen, kun je supporters ook effectief eerder laten komen. Dat moet een attitude worden”, aldus De fauw.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Is dit een goed plan van Club?

Meest recent

Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

5
5
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

17
17
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

148
148
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

325
325
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

133
133
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

728
728
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

93
93
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

344
344
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

435
435
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

205
205
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

57
57
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

440
440
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

198
198
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

101
101
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

309
309
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

412
412
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

234
234
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

460
460
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

405
405
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

53
53
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

303
303
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

125
125
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

464
464

Meer sportnieuws