'Nieuw stadion Club: laatkomers mogen niet binnen'

door
'Nieuw stadion Club: laatkomers mogen niet binnen'

Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet op zowel sportief als financieel vlak. Om die groei op termijn te vrijwaren, heeft Blauw-Zwart echter nood aan een nieuw en modern stadion. Die bouwplannen liggen al een tijdje op tafel en beginnen steeds meer vorm te krijgen.


Na een jarenlange zoektocht naar een geschikte locatie, besloot de regerende landskampioen om te gaan voor de bouw van een nieuwe voetbaltempel op de huidige Sint-Andries-site. Maar ook op deze plannen kwam heel wat protest van de omwonenden. Met name de verkeershinder die hiermee gepaard gaat, is een doorn in het oog van heel wat buurtbewoners. Daarom stelde Club Brugge een strak en uitgebreid mobiliteitsplan op.

Dat plan kon inmiddels ingekeken worden door De Morgen. En daar stelde men enkele opmerkelijke ingrepen vast. Wie een ticket of abonnement wil kopen, zal immers extra informatie over het vervoer moeten doorgeven. Met die info wil Club onder meer het gebruik van carpoolen stimuleren. Dat levert immers bonuspunten op en hoe meer volk je meeneemt in je wagen, hoe dichter je bij het stadion kan parkeren. Het gebruik van de fiets of openbaar vervoer wordt eveneens aangeraden. Ook zullen shuttle-busjes voorzien worden voor de iets verder gelegen parkings.

LAATKOMERS GESTRAFT
Daarnaast zal er met tijdsloten gewerkt worden, om de toevoer van het verkeer zo goed mogelijk te spreiden. En die tijdsloten zullen behoorlijk strak worden opgevolgd. Bij wagens gaat het om een tijdslot van een kwartier, bij fietsers om een het halfuur. Dat zal gecontroleerd worden door het ticket te scannen. En wie zich hier niet aan houdt, kan streng gestraft worden. Zo zou zelfs de toegang tot het stadion ontzegd kunnen worden. Bij herhaaldelijke overtredingen kan er zelfs sprake zijn van een stadionverbod.

LEES OOK: Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Die tijdsloten zijn gewoonweg onhaalbaar ...

Meest recent

TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

95
95
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

29
29
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

28
28
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

31
31
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

108
108
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

166
166
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

91
91
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

259
259
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

397
397
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

63
63
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

251
251
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

94
94
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

96
96
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1148
1148
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

355
355
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

349
349
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

155
155
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

119
119
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

539
539
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

165
165
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

205
205
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

584
584
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

66
66
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

266
266

Meer sportnieuws