'Nieuw stadion Club: laatkomers mogen niet binnen'

door
'Nieuw stadion Club: laatkomers mogen niet binnen'

Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet op zowel sportief als financieel vlak. Om die groei op termijn te vrijwaren, heeft Blauw-Zwart echter nood aan een nieuw en modern stadion. Die bouwplannen liggen al een tijdje op tafel en beginnen steeds meer vorm te krijgen.


Na een jarenlange zoektocht naar een geschikte locatie, besloot de regerende landskampioen om te gaan voor de bouw van een nieuwe voetbaltempel op de huidige Sint-Andries-site. Maar ook op deze plannen kwam heel wat protest van de omwonenden. Met name de verkeershinder die hiermee gepaard gaat, is een doorn in het oog van heel wat buurtbewoners. Daarom stelde Club Brugge een strak en uitgebreid mobiliteitsplan op.

Dat plan kon inmiddels ingekeken worden door De Morgen. En daar stelde men enkele opmerkelijke ingrepen vast. Wie een ticket of abonnement wil kopen, zal immers extra informatie over het vervoer moeten doorgeven. Met die info wil Club onder meer het gebruik van carpoolen stimuleren. Dat levert immers bonuspunten op en hoe meer volk je meeneemt in je wagen, hoe dichter je bij het stadion kan parkeren. Het gebruik van de fiets of openbaar vervoer wordt eveneens aangeraden. Ook zullen shuttle-busjes voorzien worden voor de iets verder gelegen parkings.

LAATKOMERS GESTRAFT
Daarnaast zal er met tijdsloten gewerkt worden, om de toevoer van het verkeer zo goed mogelijk te spreiden. En die tijdsloten zullen behoorlijk strak worden opgevolgd. Bij wagens gaat het om een tijdslot van een kwartier, bij fietsers om een het halfuur. Dat zal gecontroleerd worden door het ticket te scannen. En wie zich hier niet aan houdt, kan streng gestraft worden. Zo zou zelfs de toegang tot het stadion ontzegd kunnen worden. Bij herhaaldelijke overtredingen kan er zelfs sprake zijn van een stadionverbod.

LEES OOK: Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

Die tijdsloten zijn gewoonweg onhaalbaar ...

Meest recent

'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

25
25
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

24
24
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

35
35
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

87
87
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

144
144
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

27
27
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

226
226
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

56
56
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

378
378
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

74
74
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

318
318
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

505
505
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

274
274
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

195
195
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

160
160
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

128
128
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

494
494
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

470
470
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

105
105
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

162
162
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

416
416
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

260
260
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

428
428

Meer sportnieuws