'Vijfde winteraanwinst op weg naar Standard'

door
'Vijfde winteraanwinst op weg naar Standard'

Gezien de omstandigheden waarin de club zich momenteel bevindt, is Standard degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De Rouches pakten vorig weekend een punt op Anderlecht en hielden zondag ook Club Brugge in bedwang. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie.


Hoewel de club te maken heeft met zware financiële problemen, toonden de Luikenaars zich al behoorlijk actief tijdens de wintermercato. Hugo Siquet en Nicolas Gavory werden naar Duitsland getransfereerd, terwijl de uitleenbeurt van Felipe Avenatti werd overgezet naar Beerschot. Aan inkomende zijde versterkte Standard zich dan weer met Gilles Dewaele, Mathieu Cafaro, Joachim Van Damme en Renaud Emond.

Maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun transferwerk. Op de verlanglijst staan nog een extra flankaanvaller en een nieuwe back. Die laatste lijkt alvast op komst. Volgens verschillende media drukt Standard momenteel door voor de komst van Mitchell Dijks. De Nederlander zet bij Bologna op een zijspoor en een overgang naar Sclessin zou voor hem een mooie uitweg vormen. Zijn Italiaanse club lijkt alvast bereid om mee te werken.

PISTE LIGT OPEN
Afgelopen weekend liet coach Sinisa Mihajlovic doorschemeren dat Dijks één van de spelers is die niet langer voor Bologna wil spelen. Het jeugdproduct ontkende die berichten echter via zijn Instagram-verhaal. Toch is de kans groot dat hij voor het einde van de maand vertrekt. En Standard wil hem met open armen ontvangen. "Het is een speler die we volgen en ons veel kan bijbrengen. De piste ligt open, maar zo hebben we er nog meer", bevestigde Standard-trainer Luka Elsner.

LEES OOK: Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard is versterkt ten opzichte van voor de winterstop ...

Meest recent

Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

26
26
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

8
8
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

4
4
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

191
191
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

290
290
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

37
37
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

57
57
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

257
257
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

216
216
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

146
146
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

32
32
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

261
261
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

123
123
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

330
330
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

210
210
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

263
263
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

257
257
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

376
376
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

182
182
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

133
133
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

260
260
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

202
202
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

226
226

Meer sportnieuws