'Vijfde winteraanwinst op weg naar Standard'

door
'Vijfde winteraanwinst op weg naar Standard'

Gezien de omstandigheden waarin de club zich momenteel bevindt, is Standard degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De Rouches pakten vorig weekend een punt op Anderlecht en hielden zondag ook Club Brugge in bedwang. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie.


Hoewel de club te maken heeft met zware financiële problemen, toonden de Luikenaars zich al behoorlijk actief tijdens de wintermercato. Hugo Siquet en Nicolas Gavory werden naar Duitsland getransfereerd, terwijl de uitleenbeurt van Felipe Avenatti werd overgezet naar Beerschot. Aan inkomende zijde versterkte Standard zich dan weer met Gilles Dewaele, Mathieu Cafaro, Joachim Van Damme en Renaud Emond.

Maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun transferwerk. Op de verlanglijst staan nog een extra flankaanvaller en een nieuwe back. Die laatste lijkt alvast op komst. Volgens verschillende media drukt Standard momenteel door voor de komst van Mitchell Dijks. De Nederlander zet bij Bologna op een zijspoor en een overgang naar Sclessin zou voor hem een mooie uitweg vormen. Zijn Italiaanse club lijkt alvast bereid om mee te werken.

PISTE LIGT OPEN
Afgelopen weekend liet coach Sinisa Mihajlovic doorschemeren dat Dijks één van de spelers is die niet langer voor Bologna wil spelen. Het jeugdproduct ontkende die berichten echter via zijn Instagram-verhaal. Toch is de kans groot dat hij voor het einde van de maand vertrekt. En Standard wil hem met open armen ontvangen. "Het is een speler die we volgen en ons veel kan bijbrengen. De piste ligt open, maar zo hebben we er nog meer", bevestigde Standard-trainer Luka Elsner.

LEES OOK: 'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard is versterkt ten opzichte van voor de winterstop ...

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

34
34
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

44
44
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

50
50
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

78
78
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

21
21
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

68
68
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

317
317
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

47
47
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

50
50
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

105
105
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

191
191
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

124
124
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

91
91
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

608
608
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

310
310
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

109
109
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

43
43
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

92
92
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

552
552

Meer sportnieuws