'Vijfde winteraanwinst op weg naar Standard'

door
'Vijfde winteraanwinst op weg naar Standard'

Gezien de omstandigheden waarin de club zich momenteel bevindt, is Standard degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De Rouches pakten vorig weekend een punt op Anderlecht en hielden zondag ook Club Brugge in bedwang. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie.


Hoewel de club te maken heeft met zware financiële problemen, toonden de Luikenaars zich al behoorlijk actief tijdens de wintermercato. Hugo Siquet en Nicolas Gavory werden naar Duitsland getransfereerd, terwijl de uitleenbeurt van Felipe Avenatti werd overgezet naar Beerschot. Aan inkomende zijde versterkte Standard zich dan weer met Gilles Dewaele, Mathieu Cafaro, Joachim Van Damme en Renaud Emond.

Maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun transferwerk. Op de verlanglijst staan nog een extra flankaanvaller en een nieuwe back. Die laatste lijkt alvast op komst. Volgens verschillende media drukt Standard momenteel door voor de komst van Mitchell Dijks. De Nederlander zet bij Bologna op een zijspoor en een overgang naar Sclessin zou voor hem een mooie uitweg vormen. Zijn Italiaanse club lijkt alvast bereid om mee te werken.

PISTE LIGT OPEN
Afgelopen weekend liet coach Sinisa Mihajlovic doorschemeren dat Dijks één van de spelers is die niet langer voor Bologna wil spelen. Het jeugdproduct ontkende die berichten echter via zijn Instagram-verhaal. Toch is de kans groot dat hij voor het einde van de maand vertrekt. En Standard wil hem met open armen ontvangen. "Het is een speler die we volgen en ons veel kan bijbrengen. De piste ligt open, maar zo hebben we er nog meer", bevestigde Standard-trainer Luka Elsner.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Standard is versterkt ten opzichte van voor de winterstop ...

Meest recent

Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

12
12
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

65
65
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

122
122
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

94
94
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

210
210
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

225
225
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

351
351
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

128
128
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

816
816
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

172
172
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

702
702
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

73
73
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

191
191
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

233
233
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

92
92
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

598
598
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

576
576
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

213
213
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

180
180

Meer sportnieuws