Pittige waarschuwing voor sterkhouders Genk

door
Pittige waarschuwing voor sterkhouders Genk

KRC Genk lijkt zich te herpakken na een dramatisch eerste deel van het seizoen. In hun twee voorbije competitieduels gingen de Limburgers telkens met een overtuigende zege aan de haal. Zondagnamiddag wacht echter een belangrijke test, dan gaat Racing op bezoek bij leider Union SG.


Na het puntenverlies van AA Gent kan Genk alvast een goede zaak doen in de strijd om de top 4. Al wordt het niet evident om iets te gaan rapen in het Dudenpark. De Unionisten spelen al een heel seizoen op hoog niveau en tonen vooralsnog geen tekenen van verzwakking. Coach Bernd Storck beseft dan ook dat ook het een lastige partij zal worden.

De Duitser verwacht in ieder geval dat zijn ploeg het spel zal moeten maken tegen de Brusselaars. "Union staat er echt, als ploeg, als geheel", klinkt het op de clubwebstek. "Ze zijn heel sterk in de omschakeling. Ik heb de ploeg daar ook op voorbereid. We zullen veel balbezit hebben, maar hoe we staan als we de bal verliezen, dat zal heel belangrijk zijn."

NIET DEZELFDE 11
Het wordt wel uitkijken naar hoe Storck zijn pionnen zal posteren. Zo verstuurde hij een duidelijke waarschuwing naar zijn sterkhouders. "Ik heb veel goeie spelers, en ze willen allemaal werken tijdens de trainingen. Wel, dan ga ik echt niet wekenlang met dezelfde 11 spelen. Uiteraard zijn er uitzonderingen, maar voor meerdere posities zijn de spelers inwisselbaar. De verschillen in kwaliteit zijn miniem. Bovendien zit je met de Belgen-regel."

LEES OOK: Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Genk moet zich deze winter nog wat verder versterken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

31
31
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

29
29
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

67
67
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

61
61
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

276
276
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

266
266
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

189
189
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

203
203
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

182
182
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

495
495
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

57
57
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

71
71
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

417
417
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

588
588
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

422
422
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

280
280
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

461
461
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

707
707
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

418
418
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

414
414
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

505
505
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

688
688
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

171
171
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

161
161
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

81
81

Meer sportnieuws