'Contacten gelegd voor wintertransfer Frenkie'

231 stemmen
'Contacten gelegd voor wintertransfer Frenkie'

Eerder deze week geraakte bekend dat de relaties tussen FC Barcelona en Bayern München momenteel serieus onder druk staan. Sinds het Super League-debacle is de spanning hoog opgelopen en ook op de transfermarkt doen beide clubs mekaar de duvel aan. De hele soap dreigt nu ook een nieuw hoofdstuk te krijgen.


Zo meldt Marca dat Bayern een concrete poging gaat ondernemen om Frenkie de Jong deze winter nog binnen te halen. De Nederlandse middenvelder moest op Camp Nou één van de toekomstige steunpilaren worden, maar is dit seizoen van zijn piëdestal gevallen. De Oranje-international zoekt al weken wanhopig naar zijn beste vorm. Zijn speelminuten worden dan ook steeds beperkter, afgelopen donderdag viel hij zelfs naast de basisploeg.

Maar De Jong heeft in het verleden, met name tijdens zijn Ajax-periode, al bewezen over de nodige kwaliteiten te beschikken. Bovendien heeft hij op zijn 24ste nog een mooie carrière voor zich. Bij Bayern is men er dan ook van overtuigd dat de middenvelder in een goed draaiend elftal snel weer op niveau zal komen. En dus wil Der Rekordmeister een nieuwe poging ondernemen om hem naar de Allianz Arena te halen.

MILJOENENBEDRAG
Bayern zou volgens Marca al contact hebben gelegd met de entourage van De Jong. En lukt het de Duitsers niet om de deal rond te krijgen voor het sluiten van de wintermercato, dan moet de Nederlander komende zomer de overstap maken. Wegens zijn mindere prestaties en vooral door het feit dat de club dringend nood heeft aan vers kapitaal, zou Barcelona niet op voorhand 'neen' zeggen. Al zullen de Catalanen, zeker gezien de gespannen relatie met Bayern, wel doorvragen. Al lijkt de transfersom wel lager te gaan uitvallen dan de slordige 75 miljoen euro die Barça destijds betaalde om De Jong van Ajax over te nemen.

LEES OOK: 'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

🚀

De Jong is een overschatte speler ...

Meest recent

De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

30
30
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

45
45
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

70
70
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

21
21
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

316
316
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

297
297
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

279
279
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

237
237
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

463
463
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

278
278
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

396
396
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

115
115
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1740
1740
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

157
157
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

240
240
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

209
209
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

335
335
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

156
156
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

447
447

Meer sportnieuws