'Contacten gelegd voor wintertransfer Frenkie'

door
'Contacten gelegd voor wintertransfer Frenkie'

Eerder deze week geraakte bekend dat de relaties tussen FC Barcelona en Bayern München momenteel serieus onder druk staan. Sinds het Super League-debacle is de spanning hoog opgelopen en ook op de transfermarkt doen beide clubs mekaar de duvel aan. De hele soap dreigt nu ook een nieuw hoofdstuk te krijgen.


Zo meldt Marca dat Bayern een concrete poging gaat ondernemen om Frenkie de Jong deze winter nog binnen te halen. De Nederlandse middenvelder moest op Camp Nou één van de toekomstige steunpilaren worden, maar is dit seizoen van zijn piëdestal gevallen. De Oranje-international zoekt al weken wanhopig naar zijn beste vorm. Zijn speelminuten worden dan ook steeds beperkter, afgelopen donderdag viel hij zelfs naast de basisploeg.

Maar De Jong heeft in het verleden, met name tijdens zijn Ajax-periode, al bewezen over de nodige kwaliteiten te beschikken. Bovendien heeft hij op zijn 24ste nog een mooie carrière voor zich. Bij Bayern is men er dan ook van overtuigd dat de middenvelder in een goed draaiend elftal snel weer op niveau zal komen. En dus wil Der Rekordmeister een nieuwe poging ondernemen om hem naar de Allianz Arena te halen.

MILJOENENBEDRAG
Bayern zou volgens Marca al contact hebben gelegd met de entourage van De Jong. En lukt het de Duitsers niet om de deal rond te krijgen voor het sluiten van de wintermercato, dan moet de Nederlander komende zomer de overstap maken. Wegens zijn mindere prestaties en vooral door het feit dat de club dringend nood heeft aan vers kapitaal, zou Barcelona niet op voorhand 'neen' zeggen. Al zullen de Catalanen, zeker gezien de gespannen relatie met Bayern, wel doorvragen. Al lijkt de transfersom wel lager te gaan uitvallen dan de slordige 75 miljoen euro die Barça destijds betaalde om De Jong van Ajax over te nemen.

LEES OOK: 'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

De Jong is een overschatte speler ...

Meest recent

Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

20
20
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

14
14
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

59
59
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

42
42
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

303
303
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

170
170
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

231
231
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

194
194
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

384
384
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

255
255
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

46
46
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

158
158
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

81
81
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

521
521
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

93
93
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

171
171
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

57
57
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

403
403
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

487
487
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

147
147
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

227
227
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

100
100
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

94
94
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

217
217

Meer sportnieuws