'Spanning loopt op: Barça en Bayern in koude oorlog'

door
'Spanning loopt op: Barça en Bayern in koude oorlog'

Ondanks de historische 8-2-vernedering in de Champions League van twee seizoenen geleden en hun meer recente confrontaties, waren de relaties tussen FC Barcelona en Bayern München telkens behoorlijk goed. Maar daar is inmiddels verandering in gekomen. Zo lopen de spanningen tussen beide grootmachten naar verluidt hoog op.


Het Duitse Sport 1 en het Catalaanse SPORT maken zelfs melding van een soort koude oorlog tussen de twee clubs. Naar verluidt zou Bayern zich de woede van Barça op de hals hebben gehaald door toenaderingspogingen bij Sergiño Dest en Pedri. De Duitsers zouden zelfs (tevergeefs) getracht hebben om de recente contractverlenging van die laatste te ondermijnen door hem proberen te verleiden voor een transfer naar de Allianz Arena.

Ook Dest zou in de voorbije maanden meermaals het hof zijn gemaakt door Der Rekordmeister, zonder dat Barcelona daarvan op de hoogte was. Al was er ook sprake van omgekeerd gedrag. De Catalanen trekken naar verluidt aan de mouw van Niklas Süle en hopen hem transfervrij te kunnen oppikken na het seizoen. Bayern deed verschillende aanbiedingen om de overeenkomst van de verdediger te verlengen, maar onder meer door de belangstelling van andere ploegen legde hij die voorstellen naast zich neer.

SUPERLEAGUE
Daarnaast zou Barça ook flirten met de Beierse jeugdproducten Kenan Yildiz en Gabriel Vidovic. Tot slot zou de hele Super League-saga olie op het vuur hebben gegooid. Barcelona was namelijk één van de grote voortrekkers van het project, terwijl Bayern net één van de grootste tegenstanders was. Momenteel kan het bestuur van beide clubs dus niet langer met mekaar door één deur. Afwachten of het op termijn tot een toenadering kan komen.

LEES OOK: Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

🚀 FC Barcelona-fans lezen nu:

'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'
62

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

75
75
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

62
62
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

75
75
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

53
53
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

91
91
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

105
105
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

95
95
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

73
73
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

198
198
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

239
239
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

242
242
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

226
226
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

405
405
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

660
660
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

325
325
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

505
505
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

432
432
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

440
440
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws