'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

door
'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

Club Brugge wil in de tweede seizoenshelft vol voor de nationale dubbel gaan en dus is het belangrijk om de sterkhouders in januari aan boord te houden. Dat lijkt een dikke week voor het sluiten van de winterse mercato ook te gaan lukken. Komende zomer krijgen we echter een ander verhaal.


Zo geraakte al bekend dat Noa Lang dit weekend aan zijn afscheidstournee op de Belgische velden begint. De Nederlandse aanvaller liet zelf ook al verstaan dat hij komende zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. Zijn maatje Charles De Ketelaere laat voorlopig echter niet in zijn kaarten kijken. "Of ik vertrek aan het eind van het seizoen? Daar kan ik nu niet op antwoorden, ik laat alles op me afkomen. Het kan zijn dat ik hier blijf, maar de kans bestaat ook dat ik weg ben", vertelde het goudhaantje tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen.

Maar ook bij CDK is het geen geheim dat hij op termijn een carrière uit het buitenland ambieert. En komende zomer krijgt hij die kans mogelijk al. De Turkse journalist Ekrem Konur, weliswaar niet de meest betrouwbare bron maar toch goed voor meer dan 150.000 volgers, beweert namelijk dat Tottenham Hotspur een bod voorbereid op de jonge Rode Duivel. De Londense club zou wel pas na het seizoen willen toeslaan.

MILJOENEN OP TAFEL
Het gerucht komt er in navolging van de berichtgeving eerder deze week. ESPN liet de naam van De Ketelaere toen in een analyse vallen als ideale aanwinst voor de Spurs. Het medium meldde evenwel niet over de huidige nummer 5 uit de Premier League ook effectief interesse heeft. Maar dat zou dus toch zo zijn. In ieder geval is het niet de eerste keer dat CDK aan Tottenham wordt gelinkt. Afwachten dus of en wanneer de Londenaren in actie schieten. Sowieso zal een smak geld op tafel moeten komen om Club te overtuigen en zullen in de komende maanden ongetwijfeld nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: 'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

20
20
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

9
9
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

184
184
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

29
29
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

48
48
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

131
131
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

180
180
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

65
65
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

59
59
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

201
201
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

460
460
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

127
127
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

98
98
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

441
441
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

157
157
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

242
242
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

366
366
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

254
254
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

324
324
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149

Meer sportnieuws