'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

door
'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

Club Brugge wil in de tweede seizoenshelft vol voor de nationale dubbel gaan en dus is het belangrijk om de sterkhouders in januari aan boord te houden. Dat lijkt een dikke week voor het sluiten van de winterse mercato ook te gaan lukken. Komende zomer krijgen we echter een ander verhaal.


Zo geraakte al bekend dat Noa Lang dit weekend aan zijn afscheidstournee op de Belgische velden begint. De Nederlandse aanvaller liet zelf ook al verstaan dat hij komende zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. Zijn maatje Charles De Ketelaere laat voorlopig echter niet in zijn kaarten kijken. "Of ik vertrek aan het eind van het seizoen? Daar kan ik nu niet op antwoorden, ik laat alles op me afkomen. Het kan zijn dat ik hier blijf, maar de kans bestaat ook dat ik weg ben", vertelde het goudhaantje tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen.

Maar ook bij CDK is het geen geheim dat hij op termijn een carrière uit het buitenland ambieert. En komende zomer krijgt hij die kans mogelijk al. De Turkse journalist Ekrem Konur, weliswaar niet de meest betrouwbare bron maar toch goed voor meer dan 150.000 volgers, beweert namelijk dat Tottenham Hotspur een bod voorbereid op de jonge Rode Duivel. De Londense club zou wel pas na het seizoen willen toeslaan.

MILJOENEN OP TAFEL
Het gerucht komt er in navolging van de berichtgeving eerder deze week. ESPN liet de naam van De Ketelaere toen in een analyse vallen als ideale aanwinst voor de Spurs. Het medium meldde evenwel niet over de huidige nummer 5 uit de Premier League ook effectief interesse heeft. Maar dat zou dus toch zo zijn. In ieder geval is het niet de eerste keer dat CDK aan Tottenham wordt gelinkt. Afwachten dus of en wanneer de Londenaren in actie schieten. Sowieso zal een smak geld op tafel moeten komen om Club te overtuigen en zullen in de komende maanden ongetwijfeld nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

61
61
Anderlecht houdt hart vast: Taravel houdt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

82
82
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

16
16
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

54
54
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

179
179
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

118
118
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

224
224
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

434
434
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

145
145
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

45
45
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

256
256
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

352
352
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

359
359
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

140
140
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

347
347
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

131
131
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

49
49
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

96
96
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

429
429
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

380
380
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

37
37

Meer sportnieuws