'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

door
'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

Club Brugge wil in de tweede seizoenshelft vol voor de nationale dubbel gaan en dus is het belangrijk om de sterkhouders in januari aan boord te houden. Dat lijkt een dikke week voor het sluiten van de winterse mercato ook te gaan lukken. Komende zomer krijgen we echter een ander verhaal.


Zo geraakte al bekend dat Noa Lang dit weekend aan zijn afscheidstournee op de Belgische velden begint. De Nederlandse aanvaller liet zelf ook al verstaan dat hij komende zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. Zijn maatje Charles De Ketelaere laat voorlopig echter niet in zijn kaarten kijken. "Of ik vertrek aan het eind van het seizoen? Daar kan ik nu niet op antwoorden, ik laat alles op me afkomen. Het kan zijn dat ik hier blijf, maar de kans bestaat ook dat ik weg ben", vertelde het goudhaantje tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen.

Maar ook bij CDK is het geen geheim dat hij op termijn een carrière uit het buitenland ambieert. En komende zomer krijgt hij die kans mogelijk al. De Turkse journalist Ekrem Konur, weliswaar niet de meest betrouwbare bron maar toch goed voor meer dan 150.000 volgers, beweert namelijk dat Tottenham Hotspur een bod voorbereid op de jonge Rode Duivel. De Londense club zou wel pas na het seizoen willen toeslaan.

MILJOENEN OP TAFEL
Het gerucht komt er in navolging van de berichtgeving eerder deze week. ESPN liet de naam van De Ketelaere toen in een analyse vallen als ideale aanwinst voor de Spurs. Het medium meldde evenwel niet over de huidige nummer 5 uit de Premier League ook effectief interesse heeft. Maar dat zou dus toch zo zijn. In ieder geval is het niet de eerste keer dat CDK aan Tottenham wordt gelinkt. Afwachten dus of en wanneer de Londenaren in actie schieten. Sowieso zal een smak geld op tafel moeten komen om Club te overtuigen en zullen in de komende maanden ongetwijfeld nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

241
241
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

88
88
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

54
54
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

272
272
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

422
422
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

360
360
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

122
122
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

453
453
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

299
299
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

245
245
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws