'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

door
'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

Club Brugge wil in de tweede seizoenshelft vol voor de nationale dubbel gaan en dus is het belangrijk om de sterkhouders in januari aan boord te houden. Dat lijkt een dikke week voor het sluiten van de winterse mercato ook te gaan lukken. Komende zomer krijgen we echter een ander verhaal.


Zo geraakte al bekend dat Noa Lang dit weekend aan zijn afscheidstournee op de Belgische velden begint. De Nederlandse aanvaller liet zelf ook al verstaan dat hij komende zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. Zijn maatje Charles De Ketelaere laat voorlopig echter niet in zijn kaarten kijken. "Of ik vertrek aan het eind van het seizoen? Daar kan ik nu niet op antwoorden, ik laat alles op me afkomen. Het kan zijn dat ik hier blijf, maar de kans bestaat ook dat ik weg ben", vertelde het goudhaantje tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen.

Maar ook bij CDK is het geen geheim dat hij op termijn een carrière uit het buitenland ambieert. En komende zomer krijgt hij die kans mogelijk al. De Turkse journalist Ekrem Konur, weliswaar niet de meest betrouwbare bron maar toch goed voor meer dan 150.000 volgers, beweert namelijk dat Tottenham Hotspur een bod voorbereid op de jonge Rode Duivel. De Londense club zou wel pas na het seizoen willen toeslaan.

MILJOENEN OP TAFEL
Het gerucht komt er in navolging van de berichtgeving eerder deze week. ESPN liet de naam van De Ketelaere toen in een analyse vallen als ideale aanwinst voor de Spurs. Het medium meldde evenwel niet over de huidige nummer 5 uit de Premier League ook effectief interesse heeft. Maar dat zou dus toch zo zijn. In ieder geval is het niet de eerste keer dat CDK aan Tottenham wordt gelinkt. Afwachten dus of en wanneer de Londenaren in actie schieten. Sowieso zal een smak geld op tafel moeten komen om Club te overtuigen en zullen in de komende maanden ongetwijfeld nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

8
8
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

15
15
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

222
222
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

25
25
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

50
50
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

183
183
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

110
110
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

42
42
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

142
142
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

144
144
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

187
187
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1154
1154
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

75
75
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

261
261
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

301
301
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

69
69
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

216
216
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

352
352
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

77
77
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

194
194
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

104
104
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

633
633
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

405
405
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

305
305
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

336
336

Meer sportnieuws