'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

door
'Eerste bod op De Ketelaere in de maak'

Club Brugge wil in de tweede seizoenshelft vol voor de nationale dubbel gaan en dus is het belangrijk om de sterkhouders in januari aan boord te houden. Dat lijkt een dikke week voor het sluiten van de winterse mercato ook te gaan lukken. Komende zomer krijgen we echter een ander verhaal.


Zo geraakte al bekend dat Noa Lang dit weekend aan zijn afscheidstournee op de Belgische velden begint. De Nederlandse aanvaller liet zelf ook al verstaan dat hij komende zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. Zijn maatje Charles De Ketelaere laat voorlopig echter niet in zijn kaarten kijken. "Of ik vertrek aan het eind van het seizoen? Daar kan ik nu niet op antwoorden, ik laat alles op me afkomen. Het kan zijn dat ik hier blijf, maar de kans bestaat ook dat ik weg ben", vertelde het goudhaantje tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen.

Maar ook bij CDK is het geen geheim dat hij op termijn een carrière uit het buitenland ambieert. En komende zomer krijgt hij die kans mogelijk al. De Turkse journalist Ekrem Konur, weliswaar niet de meest betrouwbare bron maar toch goed voor meer dan 150.000 volgers, beweert namelijk dat Tottenham Hotspur een bod voorbereid op de jonge Rode Duivel. De Londense club zou wel pas na het seizoen willen toeslaan.

MILJOENEN OP TAFEL
Het gerucht komt er in navolging van de berichtgeving eerder deze week. ESPN liet de naam van De Ketelaere toen in een analyse vallen als ideale aanwinst voor de Spurs. Het medium meldde evenwel niet over de huidige nummer 5 uit de Premier League ook effectief interesse heeft. Maar dat zou dus toch zo zijn. In ieder geval is het niet de eerste keer dat CDK aan Tottenham wordt gelinkt. Afwachten dus of en wanneer de Londenaren in actie schieten. Sowieso zal een smak geld op tafel moeten komen om Club te overtuigen en zullen in de komende maanden ongetwijfeld nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

2
2
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

95
95
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

115
115
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

49
49
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

61
61
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

257
257
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

304
304
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

459
459
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

220
220
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

738
738
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

450
450
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

119
119
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

187
187
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

135
135
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

115
115
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

264
264
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

165
165
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

602
602
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

310
310
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

95
95
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

498
498
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

517
517
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

255
255

Meer sportnieuws