'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

1237 stemmen
'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke verplaatsing van aanstaande zondag op het veld van Standard. Ondertussen heeft de sportieve leiding zijn handen vol met de winterse mercato. Het einde van de transferperiode komt namelijk steeds dichter en Blauw-Zwart hoopt nog te kunnen toeslaan.


Zo zou Club vooral het aanvallende compartiment willen versterken, een extra flankaanvaller geldt daarbij als de prioriteit. Voorts is het de bedoeling om de sterkhouders aan boord te houden. Wat normaal gezien ook zal lukken. Komende zomer dreigt de regerende landskampioen wél enkele van zijn smaakmakers kwijt te spelen. Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, die geen uitsluitsel kan geven over zijn toekomst. Het is in ieder geval geen geheim dat de jonge Rode Duivel op termijn in het buitenland aan de slag wil en ondertussen duikt zijn naam steeds vaker op in de transferberichtgeving.

Zo ook bij EPSN. Het grote sportmedium maakte een analyse waarbij het op zoek ging naar de ideale aanwinst voor een aantal van de Europese topclubs. Daarbij werd De Ketelaere getipt als dé perfecte versterking voor Tottenham Hotspur. Er wordt voor alle duidelijkheid niet vermeld hoe concreet de interesse is en of er überhaupt wel belangstelling heerst, maar feit is dat CDK in de voorbije maanden wel vaker aan de Londense club werd gelinkt.

VOORBESTEMD VOOR TOP
EPSN ziet voor alle partijen alvast een win-win-situatie. Tottenham heeft immers nood aan meer diepte in de aanvalslinie, terwijl De Ketelaere er rustig zou kunnen verder rijpen in de schaduw van kleppers als Harry Kane en Heung-Min Son. In ieder geval staat het volgens het genoemde medium buiten kijf dat er op termijn een toptransfer volgt. "De Ketelaere is voorbestemd om opgepikt te worden door een topclub, eerder vroeger dan later", besluit men.

LEES OOK: Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

3
3
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

5
5
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

153
153
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

60
60
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

10
10
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

61
61
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

226
226
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

155
155
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

42
42
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

87
87
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

226
226
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

83
83
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

476
476
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

356
356
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

158
158
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

187
187
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

582
582
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

427
427
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

127
127
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

349
349
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

238
238
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

287
287
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

176
176
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

99
99
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

572
572

Meer sportnieuws