'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

door
'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke verplaatsing van aanstaande zondag op het veld van Standard. Ondertussen heeft de sportieve leiding zijn handen vol met de winterse mercato. Het einde van de transferperiode komt namelijk steeds dichter en Blauw-Zwart hoopt nog te kunnen toeslaan.


Zo zou Club vooral het aanvallende compartiment willen versterken, een extra flankaanvaller geldt daarbij als de prioriteit. Voorts is het de bedoeling om de sterkhouders aan boord te houden. Wat normaal gezien ook zal lukken. Komende zomer dreigt de regerende landskampioen wél enkele van zijn smaakmakers kwijt te spelen. Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, die geen uitsluitsel kan geven over zijn toekomst. Het is in ieder geval geen geheim dat de jonge Rode Duivel op termijn in het buitenland aan de slag wil en ondertussen duikt zijn naam steeds vaker op in de transferberichtgeving.

Zo ook bij EPSN. Het grote sportmedium maakte een analyse waarbij het op zoek ging naar de ideale aanwinst voor een aantal van de Europese topclubs. Daarbij werd De Ketelaere getipt als dé perfecte versterking voor Tottenham Hotspur. Er wordt voor alle duidelijkheid niet vermeld hoe concreet de interesse is en of er überhaupt wel belangstelling heerst, maar feit is dat CDK in de voorbije maanden wel vaker aan de Londense club werd gelinkt.

VOORBESTEMD VOOR TOP
EPSN ziet voor alle partijen alvast een win-win-situatie. Tottenham heeft immers nood aan meer diepte in de aanvalslinie, terwijl De Ketelaere er rustig zou kunnen verder rijpen in de schaduw van kleppers als Harry Kane en Heung-Min Son. In ieder geval staat het volgens het genoemde medium buiten kijf dat er op termijn een toptransfer volgt. "De Ketelaere is voorbestemd om opgepikt te worden door een topclub, eerder vroeger dan later", besluit men.

LEES OOK: De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

4
4
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

62
62
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

100
100
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

40
40
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

58
58
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

61
61
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

94
94
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

264
264
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

209
209
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

336
336
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

57
57
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

383
383
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

102
102
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

171
171
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

159
159
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

84
84
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

124
124
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

303
303
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1002
1002
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

403
403
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

298
298
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

817
817
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

234
234
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

770
770
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

507
507

Meer sportnieuws