'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

1237 stemmen
'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke verplaatsing van aanstaande zondag op het veld van Standard. Ondertussen heeft de sportieve leiding zijn handen vol met de winterse mercato. Het einde van de transferperiode komt namelijk steeds dichter en Blauw-Zwart hoopt nog te kunnen toeslaan.


Zo zou Club vooral het aanvallende compartiment willen versterken, een extra flankaanvaller geldt daarbij als de prioriteit. Voorts is het de bedoeling om de sterkhouders aan boord te houden. Wat normaal gezien ook zal lukken. Komende zomer dreigt de regerende landskampioen wél enkele van zijn smaakmakers kwijt te spelen. Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, die geen uitsluitsel kan geven over zijn toekomst. Het is in ieder geval geen geheim dat de jonge Rode Duivel op termijn in het buitenland aan de slag wil en ondertussen duikt zijn naam steeds vaker op in de transferberichtgeving.

Zo ook bij EPSN. Het grote sportmedium maakte een analyse waarbij het op zoek ging naar de ideale aanwinst voor een aantal van de Europese topclubs. Daarbij werd De Ketelaere getipt als dé perfecte versterking voor Tottenham Hotspur. Er wordt voor alle duidelijkheid niet vermeld hoe concreet de interesse is en of er überhaupt wel belangstelling heerst, maar feit is dat CDK in de voorbije maanden wel vaker aan de Londense club werd gelinkt.

VOORBESTEMD VOOR TOP
EPSN ziet voor alle partijen alvast een win-win-situatie. Tottenham heeft immers nood aan meer diepte in de aanvalslinie, terwijl De Ketelaere er rustig zou kunnen verder rijpen in de schaduw van kleppers als Harry Kane en Heung-Min Son. In ieder geval staat het volgens het genoemde medium buiten kijf dat er op termijn een toptransfer volgt. "De Ketelaere is voorbestemd om opgepikt te worden door een topclub, eerder vroeger dan later", besluit men.

LEES OOK: De Ketelaere te koop: monsterbedrag zet Italië op stelten

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

'Zulte Waregem heeft beet en vindt nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem kijkt vooral naar jonge buitenlandse spelers om de kern te versterken. Essevee staat ...

148
148
Rodri-gekte barst los: Maresca spreekt over Real Madrid

Volgens recente geruchten zou Rodri openstaan voor een mogelijke transfer naar Real Madrid. De ...

55
55
Alderweireld reageert en laat fans nu al dromen

Toby Alderweireld stapt mee in het nieuwe project bij Royal Antwerp FC. Hij is een van de vele ...

211
211
'Westerlo raast door en shopt in Denemarken'

KVC Westerlo kent een zeer drukke zomermercato. Nadat de Kemphanen al heel wat smaakmakers lieten ...

97
97
Van Bommel bij België: wordt het dit type voetbal?

Mark van Bommel werd aangesteld als bondscoach van België. Dat is op zich een goede keuze, al ...

114
114
'OHL strijkt miljoenen op én vindt nieuwe aanvaller'

Bij OH Leuven zijn ze in gang geschoten op de transfermarkt. Timmy Simons krijgt er weldra nog een ...

60
60
Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Na een periode waarin zijn privéleven volop in de belangstelling stond, kiest voormalig ...

69
69
Summerville verbaast iedereen met nieuwe club

Crysencio Summerville zete zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

41
41
Antwerp tankt vertrouwen en wint galamatch

Royal Antwerp FC werkte vanavond een oefenmatch af op de eigen Bosuil. Zondere coach en zonder echt ...

171
171
'Anderlecht legt stevig miljoenenbod neer voor international'

RSC Anderlecht heeft flink wat versterking nodig als het wil meestrijden voor de prijzen in ...

532
532
'Van Bommel bondscoach: Waalse pers dropt bommetje'

Het doorsturen van Rudi Garcia door Vincent Mannaert wordt niet heel erg geapprecieerd in ...

298
298
Drie ‘namen’ krijgen stevig signaal van Bruno

RSC Anderlecht speelde 1-1 na een degelijke, geen geweldige, prestatie tegen Hammarby. Coach Vitor ...

295
295
'Rode Duivels opgelicht? WK-gokbom van 500.000 dollar'

Een vreemde weddenschap rond Folarin Balogun haalde bijna 500.000 dollar aan handelsvolume. Ze ...

226
226
Dochter van Mark van Bommel doet monden openvallen

Mark van Bommel staat sinds vrijdag volop in de schijnwerpers als de nieuwe bondscoach van de Rode ...

122
122
'Italië stelt legende aan als nieuwe bondscoach'

Italië zit in een ongeziene crisis. Ze misten de laatste drie WK's en Paolo Maldini moet ...

107
107
STVV slaat toe: contract tot medio 2029

STVV wil de komende jaren een vaste waarde worden in de subtop van de Jupiler Pro League. De ...

41
41
Tessa Wullaert verrast met nieuwe club

Tessa Wullaert heeft een nieuwe club gevonden en het is een verrassende. De Red Flame blijft dan ...

65
65
'Grote kuis in Genk: plan De Condé valt in duigen'

Op inkomend vlak tastte KRC Genk al diep in de buidel voor Jeppe Erenbjerg en Rafiu Durosinmi, maar ...

927
927
'Sibierski verrast: transfertargets Anderlecht onthuld'

Na het gelijkspel in Zweden moet RSC Anderlecht volgende week vol aan de bak tegen Hammarby wil het ...

718
718
Brandon Mechele bezorgt Ruud Vormer enorm kippenvelmoment

Ruud Vormer en Brandon Mechele blijven ook naast het veld graag iets terugdoen voor het Belgische ...

486
486
Bommetje voor Van Bommel: direct clash met Courtois?

Witte rook vanuit Tubeke, waar Mark van Bommel vrijdag officieel werd voorgesteld als bondscoach van ...

484
484
'Antwerp zoekt trainer: Vandenhaute drukt stempel'

Wouter Vandenhaute mag zich eindelijk ook officieel eigenaar van Antwerp noemen. Na zijn mislukte ...

326
326
'Jackpot voor Club Brugge: record Tzolis al aan diggelen'

Het belooft alsmaar meer een ronduit historische zomer te worden voor Club Brugge. Niet alleen lijkt ...

1066
1066
Antwerp rondt overname af: Vandenhaute meteen in actie

De kogel was al langer door de kerk, maar nu de laatste details zijn uitgeklaard is de miljoenendeal ...

420
420
Van Gucht schiet dubbel raak: reporter verbouwereerd

Ruben Van Gucht heeft opnieuw van zich laten spreken. De sportjournalist zorgde de voorbije uren ...

63
63

Meer sportnieuws