'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

door
'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke verplaatsing van aanstaande zondag op het veld van Standard. Ondertussen heeft de sportieve leiding zijn handen vol met de winterse mercato. Het einde van de transferperiode komt namelijk steeds dichter en Blauw-Zwart hoopt nog te kunnen toeslaan.


Zo zou Club vooral het aanvallende compartiment willen versterken, een extra flankaanvaller geldt daarbij als de prioriteit. Voorts is het de bedoeling om de sterkhouders aan boord te houden. Wat normaal gezien ook zal lukken. Komende zomer dreigt de regerende landskampioen wél enkele van zijn smaakmakers kwijt te spelen. Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, die geen uitsluitsel kan geven over zijn toekomst. Het is in ieder geval geen geheim dat de jonge Rode Duivel op termijn in het buitenland aan de slag wil en ondertussen duikt zijn naam steeds vaker op in de transferberichtgeving.

Zo ook bij EPSN. Het grote sportmedium maakte een analyse waarbij het op zoek ging naar de ideale aanwinst voor een aantal van de Europese topclubs. Daarbij werd De Ketelaere getipt als dé perfecte versterking voor Tottenham Hotspur. Er wordt voor alle duidelijkheid niet vermeld hoe concreet de interesse is en of er überhaupt wel belangstelling heerst, maar feit is dat CDK in de voorbije maanden wel vaker aan de Londense club werd gelinkt.

VOORBESTEMD VOOR TOP
EPSN ziet voor alle partijen alvast een win-win-situatie. Tottenham heeft immers nood aan meer diepte in de aanvalslinie, terwijl De Ketelaere er rustig zou kunnen verder rijpen in de schaduw van kleppers als Harry Kane en Heung-Min Son. In ieder geval staat het volgens het genoemde medium buiten kijf dat er op termijn een toptransfer volgt. "De Ketelaere is voorbestemd om opgepikt te worden door een topclub, eerder vroeger dan later", besluit men.

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

140
140
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

39
39
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

90
90
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

186
186
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

38
38
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

17
17
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

33
33
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

63
63
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

130
130
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

70
70
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

89
89
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

155
155
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

186
186
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

212
212
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

59
59
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

256
256
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

160
160
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

172
172
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

117
117
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

269
269
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

275
275
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

228
228

Meer sportnieuws