'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

door
'De Ketelaere getipt voor absolute droomtransfer'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke verplaatsing van aanstaande zondag op het veld van Standard. Ondertussen heeft de sportieve leiding zijn handen vol met de winterse mercato. Het einde van de transferperiode komt namelijk steeds dichter en Blauw-Zwart hoopt nog te kunnen toeslaan.


Zo zou Club vooral het aanvallende compartiment willen versterken, een extra flankaanvaller geldt daarbij als de prioriteit. Voorts is het de bedoeling om de sterkhouders aan boord te houden. Wat normaal gezien ook zal lukken. Komende zomer dreigt de regerende landskampioen wél enkele van zijn smaakmakers kwijt te spelen. Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, die geen uitsluitsel kan geven over zijn toekomst. Het is in ieder geval geen geheim dat de jonge Rode Duivel op termijn in het buitenland aan de slag wil en ondertussen duikt zijn naam steeds vaker op in de transferberichtgeving.

Zo ook bij EPSN. Het grote sportmedium maakte een analyse waarbij het op zoek ging naar de ideale aanwinst voor een aantal van de Europese topclubs. Daarbij werd De Ketelaere getipt als dé perfecte versterking voor Tottenham Hotspur. Er wordt voor alle duidelijkheid niet vermeld hoe concreet de interesse is en of er überhaupt wel belangstelling heerst, maar feit is dat CDK in de voorbije maanden wel vaker aan de Londense club werd gelinkt.

VOORBESTEMD VOOR TOP
EPSN ziet voor alle partijen alvast een win-win-situatie. Tottenham heeft immers nood aan meer diepte in de aanvalslinie, terwijl De Ketelaere er rustig zou kunnen verder rijpen in de schaduw van kleppers als Harry Kane en Heung-Min Son. In ieder geval staat het volgens het genoemde medium buiten kijf dat er op termijn een toptransfer volgt. "De Ketelaere is voorbestemd om opgepikt te worden door een topclub, eerder vroeger dan later", besluit men.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Tottenham zou een mooie stap zijn voor CDK ...

Meest recent

Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

13
13
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

27
27
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

81
81
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

103
103
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

118
118
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

40
40
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

34
34
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

140
140
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

161
161
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

75
75
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

346
346
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

281
281
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

77
77
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

575
575
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

68
68
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

577
577
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

418
418
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

211
211
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

122
122
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

103
103
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

256
256
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

99
99
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

120
120
Club Brugge voor transferbom? 25 miljoen voor ‘nieuwe Yamal’

Club Brugge wordt genoemd in een transferdossier dat alle kanten opgaat. Voor een piepjonge ...

494
494

Meer sportnieuws