Storck voorspelt schok in basiself

door
Storck voorspelt schok in basiself

Na een bijzonder moeizame eerste helft van het seizoen lijkt KRC Genk stilaan weer op het goede spoor te zitten. In hun laatste twee duels konden de Limburgers acht keer scoren en slikten ze slechts één tegendoelpunt. Dat is veelbelovend, al wacht dit weekend weer een belangrijke test.


Met KV Oostende (15de) en Beerschot VA (18de) kreeg Racing in zijn twee voorbije duels niet meteen de lastigste tegenstanders voor de kiezen, maar daar komt nu verandering in. Zondagnamiddag staat namelijk een verplaatsing op het veld van leider Union SG op het programma. Genk mag zijn borst dus nat maken voor de confrontatie met ex-coach Felice Mazzu. Al krijgt Bernd Storck er wel een belangrijk wapen bij.

Zo is Paul Onuachu weer inzetbaar. De Gouden Schoen viel vlak voor de winterstop geblesseerd uit en moest daardoor een kruis maken over zijn deelname aan de Africa Cup. Inmiddels is hij echter weer klaar om een plekje in te nemen in de wedstrijdselectie. Al spuit Storck voorlopig mist over zijn eventuele speelkansen. "Ik verwacht dat hij op de bank zal zitten, dan zullen we wel zien of hij invalt", werd de Duitser geciteerd door Het Laatste Nieuws.

GROTE NAAM OP BANK
In ieder geval wordt het uitkijken welk plannetje Storck zal hanteren om de Unionisten te bekampen. Zo sluit hij niet uit dat er een verrassing volgt in zijn basisploeg. "Schrik niet als er de komende weken af en toe eens een ‘grote naam’ op de bank, of zelfs de tribune zit. Da’s mijn manier van werken. Ik kijk niet altijd naar prestaties, wel naar wie het best past in mijn wedstrijdplan", aldus de autoritaire trainer.

LEES OOK: Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

Met deze kern is PO I een must voor Genk ...

Meest recent

'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

5
5
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

30
30
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

10
10
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

150
150
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

36
36
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

116
116
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

69
69
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

87
87
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

73
73
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

61
61
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

308
308
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

299
299
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

237
237
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

57
57
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

62
62
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

57
57
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

276
276
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

481
481
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

184
184
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

123
123
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

265
265
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

579
579
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

465
465

Meer sportnieuws