Storck voorspelt schok in basiself

932 stemmen
Storck voorspelt schok in basiself

Na een bijzonder moeizame eerste helft van het seizoen lijkt KRC Genk stilaan weer op het goede spoor te zitten. In hun laatste twee duels konden de Limburgers acht keer scoren en slikten ze slechts één tegendoelpunt. Dat is veelbelovend, al wacht dit weekend weer een belangrijke test.


Met KV Oostende (15de) en Beerschot VA (18de) kreeg Racing in zijn twee voorbije duels niet meteen de lastigste tegenstanders voor de kiezen, maar daar komt nu verandering in. Zondagnamiddag staat namelijk een verplaatsing op het veld van leider Union SG op het programma. Genk mag zijn borst dus nat maken voor de confrontatie met ex-coach Felice Mazzu. Al krijgt Bernd Storck er wel een belangrijk wapen bij.

Zo is Paul Onuachu weer inzetbaar. De Gouden Schoen viel vlak voor de winterstop geblesseerd uit en moest daardoor een kruis maken over zijn deelname aan de Africa Cup. Inmiddels is hij echter weer klaar om een plekje in te nemen in de wedstrijdselectie. Al spuit Storck voorlopig mist over zijn eventuele speelkansen. "Ik verwacht dat hij op de bank zal zitten, dan zullen we wel zien of hij invalt", werd de Duitser geciteerd door Het Laatste Nieuws.

GROTE NAAM OP BANK
In ieder geval wordt het uitkijken welk plannetje Storck zal hanteren om de Unionisten te bekampen. Zo sluit hij niet uit dat er een verrassing volgt in zijn basisploeg. "Schrik niet als er de komende weken af en toe eens een ‘grote naam’ op de bank, of zelfs de tribune zit. Da’s mijn manier van werken. Ik kijk niet altijd naar prestaties, wel naar wie het best past in mijn wedstrijdplan", aldus de autoritaire trainer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

🚀

Met deze kern is PO I een must voor Genk ...

Meest recent

Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

7
7
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

30
30
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

165
165
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

235
235
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

36
36
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

130
130
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

204
204
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

709
709
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

98
98
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

257
257
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

152
152
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

548
548
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

498
498
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

18
18
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

152
152
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

322
322
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

48
48
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

205
205
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

494
494
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

649
649
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

62
62
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

150
150
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

400
400
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

56
56

Meer sportnieuws