'Anderlecht doet bod op Zuid-Afrikaans international'

door
'Anderlecht doet bod op Zuid-Afrikaans international'

De voorbije weken werden al heel wat spelers aan Anderlecht gelinkt, maar tot dusver streek er deze maand nog geen enkele nieuwkomer neer in het Lotto Park. CEO Peter Verbeke gaf al aan dat het in principe niet de bedoeling is om nog nieuwe spelers te halen, maar dat betekent niet dat Anderlecht stil zit. Er wordt immers wel al aan volgend seizoen gedacht.


Volgens The Daily Sun heeft Anderlecht immers een bod neergelegd voor Teboho Mokoena. Het zou 1,2 miljoen euro veil hebben om de 24-jarige middenvelder bij SuperSport United weg te plukken. Het zou volgens Zuid-Afrikaanse media wel de bedoeling zijn dat Mokoena pas in de zomer aansluit bij Paars-Wit, zelfs als de transfer nu al beklonken wordt.

Mokoena was dit seizoen tot dusver al goed voor drie goals en één assist in veertien wedstrijden voor SuperSport, waar hij al zijn hele carrière speelt. Hij groeide de voorbije jaren ook uit tot Zuid-Afrikaans international en heeft al vijftien caps achter zijn naam staan. Daarin scoorde hij ook drie keer. Hij was de voorbije maanden een vaste titularis in de kwalificaties voor het WK 2022.

VOORDEEL
Anderlecht is wel niet alleen in de jacht op Mokoena, want ook de Zuid-Afrikaanse competitieleider Mamelodi Sundowns zou al een bod uitgebracht hebben. Dat ligt met 1,5 miljoen euro zelfs iets hoger dan dat van Anderlecht liggen. Desondanks heeft RSCA nog altijd de beste papieren in handen om de strijd te winnen. SuperSport wil zijn goudhaantje immers liefst niet verkopen aan een rivaal, terwijl Mokoena zelf ook de voorkeur zou geven aan een transfer naar het buitenland.


POLL: Kan Anderlecht nog een middenvelder gebruiken?

Meest recent

Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

5
5
Jan Vertonghen laat fans watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

20
20
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

121
121
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

58
58
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

71
71
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

176
176
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

94
94
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

251
251
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

173
173
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

133
133
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

218
218
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

216
216
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

164
164
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

89
89
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

133
133
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

122
122
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

169
169
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

240
240

Meer sportnieuws