'Zidane heeft club voor volgend seizoen gekozen'

375 stemmen
'Zidane heeft club voor volgend seizoen gekozen'

Nadat hij de club onder meer naar de landstitel en halve finale van de Champions League had geleid, maakte Zinedine Zidane na vorig seizoen een einde aan zijn tweede ambstermijn bij Real Madrid. Sindsdien zit de Fransman zonder club. Maar komende zomer zou de succestrainer opnieuw aan de slag gaan.


Sinds Zidane vertrok uit het Estadio Santiago Bernabeu, werd hij met de regelmaat van een klok aan andere opdrachten gelinkt. Onder meer een rol als Frans bondscoach werd geopperd. Maar Les Blues nemen voorlopig geen afscheid van Didier Deschamps. En dus lijkt zijn nabije toekomst in het clubvoetbal te liggen. Zo zou Zidane voor het eerst in zijn trainerscarrière in eigen land aan de slag gaan.

Bij The Sun is men er namelijk van overtuigd dat de voormalige Gouden Bal-winnaar de nieuwe hoofdcoach wordt van Paris Saint-Germain. Momenteel staat Mauricio Pochettino aan het roer in de Lichtstad, maar daar is men niet helemaal tevreden over het werk van de Argentijn. Die zou het lastig hebben om een kleedkamer vol sterren en ego's onder controle te houden. Laat dat nu net één van de sterktes van Zidane zijn.

MANCHESTER UNITED
Indien de deal doorgaat, hoeft Pochettino zich evenwel geen zorgen te maken. Zo beweert bovengenoemde bron dat Manchester United hem met open armen zal ontvangen. De beleidsbepalers op Old Trafford hengelen al langer achter zijn komst, maar de timing voor een overstap zat nooit echt juist. Momenteel staat Ralf Rangnick aan het roer bij United. Hij kreeg echter een tijdelijke opdracht tot eind dit seizoen, daarna zou de weg voor Pochettino dus openliggen.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

54
54
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

79
79
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

107
107
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

42
42
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

244
244
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

148
148
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

37
37
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

197
197
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

413
413
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

326
326
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

128
128
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

162
162
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

194
194
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws