'Club en AA Gent balen van transfer JPL-revelatie'

door
'Club en AA Gent balen van transfer JPL-revelatie'

De transfermarkt is nog tien dagen open en het zou goed kunnen dat in die periode de Jupiler Pro League nog smaakmakers zal verliezen. Trainer Alexander Blessin verkaste woensdagavond van KV Oostende naar het Italiaanse Genoa, terwijl ook voor enkele spelers nog een transfer lonkt. Zo lijkt AS Eupen nog miljoenen te gaan incasseren.


De voorbije weken bleek Emmanuel Agbadou al bijzonder gegeerd. De Ivoriaanse verdediger is bezig aan een uitstekend seizoen en was al goed voor vijf goals en een assist in 24 wedstrijden. Met die prestaties heeft hij de aandacht van heel wat clubs getrokken, want hij werd eerder deze maand al gelinkt aan AA Gent en Club Brugge. Maar zij dreigen afgetroefd te worden door buitenlandse clubs.

Foot Mercato weet dat verschillende clubs uit de Franse Ligue 1 Agbadou op het verlanglijstje hebben staan, met name OGC Nice werd al genoemd. Maar ook de Premier League lonkt nu, want Watford zou al enkele dagen met Agbadou aan het onderhandelen zijn. Zij lijken dus over de beste papieren te beschikken om de speler binnen te halen.

KASSA
Eupen lijkt dus opnieuw miljoenen te mogen incasseren van de Hornets, die eerder deze maand al Edo Kayembe voor 4,7 miljoen euro kwamen weghalen bij de Panda's. Agbadou lijkt hen nog een pak meer te gaan opleveren, want er werd al melding gemaakt van aanbiedingen ter waarde van 6 miljoen. Club en Gent zullen dus flink uit hun pijp moeten komen als ze Agbadou nog willen strikken.

Moeten de Belgische clubs nog een poging wagen?

Meest recent

Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

25
25
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

11
11
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

41
41
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

12
12
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

62
62
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

83
83
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

86
86
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

195
195
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

126
126
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

163
163
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

268
268
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

36
36
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

133
133
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

92
92
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

137
137
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

551
551
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

303
303
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

159
159
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

331
331
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

376
376
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

126
126
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

362
362
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

77
77
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

236
236
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

523
523

Meer sportnieuws