'Club en AA Gent balen van transfer JPL-revelatie'

door
'Club en AA Gent balen van transfer JPL-revelatie'

De transfermarkt is nog tien dagen open en het zou goed kunnen dat in die periode de Jupiler Pro League nog smaakmakers zal verliezen. Trainer Alexander Blessin verkaste woensdagavond van KV Oostende naar het Italiaanse Genoa, terwijl ook voor enkele spelers nog een transfer lonkt. Zo lijkt AS Eupen nog miljoenen te gaan incasseren.


De voorbije weken bleek Emmanuel Agbadou al bijzonder gegeerd. De Ivoriaanse verdediger is bezig aan een uitstekend seizoen en was al goed voor vijf goals en een assist in 24 wedstrijden. Met die prestaties heeft hij de aandacht van heel wat clubs getrokken, want hij werd eerder deze maand al gelinkt aan AA Gent en Club Brugge. Maar zij dreigen afgetroefd te worden door buitenlandse clubs.

Foot Mercato weet dat verschillende clubs uit de Franse Ligue 1 Agbadou op het verlanglijstje hebben staan, met name OGC Nice werd al genoemd. Maar ook de Premier League lonkt nu, want Watford zou al enkele dagen met Agbadou aan het onderhandelen zijn. Zij lijken dus over de beste papieren te beschikken om de speler binnen te halen.

KASSA
Eupen lijkt dus opnieuw miljoenen te mogen incasseren van de Hornets, die eerder deze maand al Edo Kayembe voor 4,7 miljoen euro kwamen weghalen bij de Panda's. Agbadou lijkt hen nog een pak meer te gaan opleveren, want er werd al melding gemaakt van aanbiedingen ter waarde van 6 miljoen. Club en Gent zullen dus flink uit hun pijp moeten komen als ze Agbadou nog willen strikken.

Moeten de Belgische clubs nog een poging wagen?

Meest recent

Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

17
17
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

83
83
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

85
85
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

32
32
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

84
84
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

241
241
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

196
196
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

179
179
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

39
39
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

112
112
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

287
287
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

205
205
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

334
334
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

182
182
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

314
314
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

166
166
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

479
479
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

236
236
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

429
429
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

785
785
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

104
104
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

73
73
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

291
291
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

240
240
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

163
163

Meer sportnieuws