'AA Gent aast op topper uit de Jupiler Pro League'

door
'AA Gent aast op topper uit de Jupiler Pro League'

AA Gent gaat in de wintermercato op zoek naar versterking. De Buffalo's willen een verdediger aantrekken en ook een scorende spits is meer dan welkom. Het Nieuwsblad had meer informatie.


AA Gent heeft grote interesse in Emmanuel Agbadou van KAS Eupen. De 24-jarige centrale verdediger laat al voor het tweede jaar op rij een zeer goede indruk achter in de Jupiler Pro League en Gent is dus zeer gecharmeerd. Toch zal een transfer zeker niet makkelijk worden. De Ivoriaan tekende immers bij tot medio 2025 en volgens Transfermarkt.be heeft hij al een marktwaarde van 2,2 miljoen euro. Eupen wist hem in de zomer van 2020 voor amper 300.000 euro aan te trekken. Gent zal dus een stevige som moeten betalen.

MBOYO

De club kan mogelijk wat geld ophalen door een aantal spelers van de hand te gaan doen. Eén van de vertrekkers is Vakoun Bayo, die met aankoopoptie werd uitgeleend aan Sporting Charleroi. Daarnaast zouden er nog een aantal spelers zijn die de Ghelamco Arena in januari mogen verlaten.

Zo mag zomeraankoop Ilombé Mboyo AA Gent alweer verlaten. Hij is echter niet de enige speler die mag beschikken van trainer Hein Vanhaezebrouck. Alexander De Bruyn, Jordan Botaka en ook Giorgi Chakvetadze trekken mogelijk naar een andere club. Botaka en De Bruyn zitten in de B-kern en komen al het hele seizoen niet aan de bak bij AA Gent. Chakvetadze kreeg wel al minuten, maar hij kon zelden overtuigen. Hij werd lange tijd aanzien als een enorm talent, maar de Georgiër stagneerde door zeer veel blessureleed.

Moet Gent een bod doen op Agbadou?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

31
31
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

13
13
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

69
69
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

10
10
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

74
74
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

293
293
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

187
187
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

235
235
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

191
191
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

42
42
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

223
223
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

65
65
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

375
375
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

217
217
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

92
92
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

87
87
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

132
132
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

392
392
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

79
79
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

192
192
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

67
67
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

405
405
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

254
254
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

834
834

Meer sportnieuws