'AA Gent aast op topper uit de Jupiler Pro League'

door
'AA Gent aast op topper uit de Jupiler Pro League'

AA Gent gaat in de wintermercato op zoek naar versterking. De Buffalo's willen een verdediger aantrekken en ook een scorende spits is meer dan welkom. Het Nieuwsblad had meer informatie.


AA Gent heeft grote interesse in Emmanuel Agbadou van KAS Eupen. De 24-jarige centrale verdediger laat al voor het tweede jaar op rij een zeer goede indruk achter in de Jupiler Pro League en Gent is dus zeer gecharmeerd. Toch zal een transfer zeker niet makkelijk worden. De Ivoriaan tekende immers bij tot medio 2025 en volgens Transfermarkt.be heeft hij al een marktwaarde van 2,2 miljoen euro. Eupen wist hem in de zomer van 2020 voor amper 300.000 euro aan te trekken. Gent zal dus een stevige som moeten betalen.

MBOYO

De club kan mogelijk wat geld ophalen door een aantal spelers van de hand te gaan doen. Eén van de vertrekkers is Vakoun Bayo, die met aankoopoptie werd uitgeleend aan Sporting Charleroi. Daarnaast zouden er nog een aantal spelers zijn die de Ghelamco Arena in januari mogen verlaten.

Zo mag zomeraankoop Ilombé Mboyo AA Gent alweer verlaten. Hij is echter niet de enige speler die mag beschikken van trainer Hein Vanhaezebrouck. Alexander De Bruyn, Jordan Botaka en ook Giorgi Chakvetadze trekken mogelijk naar een andere club. Botaka en De Bruyn zitten in de B-kern en komen al het hele seizoen niet aan de bak bij AA Gent. Chakvetadze kreeg wel al minuten, maar hij kon zelden overtuigen. Hij werd lange tijd aanzien als een enorm talent, maar de Georgiër stagneerde door zeer veel blessureleed.

Moet Gent een bod doen op Agbadou?

Meest recent

‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

0
0
Na dubbel bedrog: Valentine doet boekje open over Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

1
1
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

39
39
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

41
41
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

41
41
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

48
48
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

228
228
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

145
145
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

189
189
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

441
441
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

178
178
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

383
383
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

441
441
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

541
541
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

557
557
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

210
210
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

332
332
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

267
267
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

376
376
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

376
376
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

562
562
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

281
281
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

352
352
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

360
360
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

448
448

Meer sportnieuws