'AA Gent aast op topper uit de Jupiler Pro League'

577 stemmen
'AA Gent aast op topper uit de Jupiler Pro League'

AA Gent gaat in de wintermercato op zoek naar versterking. De Buffalo's willen een verdediger aantrekken en ook een scorende spits is meer dan welkom. Het Nieuwsblad had meer informatie.


AA Gent heeft grote interesse in Emmanuel Agbadou van KAS Eupen. De 24-jarige centrale verdediger laat al voor het tweede jaar op rij een zeer goede indruk achter in de Jupiler Pro League en Gent is dus zeer gecharmeerd. Toch zal een transfer zeker niet makkelijk worden. De Ivoriaan tekende immers bij tot medio 2025 en volgens Transfermarkt.be heeft hij al een marktwaarde van 2,2 miljoen euro. Eupen wist hem in de zomer van 2020 voor amper 300.000 euro aan te trekken. Gent zal dus een stevige som moeten betalen.

MBOYO

De club kan mogelijk wat geld ophalen door een aantal spelers van de hand te gaan doen. Eén van de vertrekkers is Vakoun Bayo, die met aankoopoptie werd uitgeleend aan Sporting Charleroi. Daarnaast zouden er nog een aantal spelers zijn die de Ghelamco Arena in januari mogen verlaten.

Zo mag zomeraankoop Ilombé Mboyo AA Gent alweer verlaten. Hij is echter niet de enige speler die mag beschikken van trainer Hein Vanhaezebrouck. Alexander De Bruyn, Jordan Botaka en ook Giorgi Chakvetadze trekken mogelijk naar een andere club. Botaka en De Bruyn zitten in de B-kern en komen al het hele seizoen niet aan de bak bij AA Gent. Chakvetadze kreeg wel al minuten, maar hij kon zelden overtuigen. Hij werd lange tijd aanzien als een enorm talent, maar de Georgiër stagneerde door zeer veel blessureleed.

Moet Gent een bod doen op Agbadou?

Meest recent

Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

0
0
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

32
32
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

98
98
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

28
28
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

112
112
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

276
276
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

194
194
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

496
496
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

123
123
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

100
100
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

103
103
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

376
376
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

667
667
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

95
95
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

268
268
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

436
436
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

297
297
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

167
167
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

353
353
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

181
181
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

485
485
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

113
113
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

375
375
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

407
407

Meer sportnieuws