'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

226 stemmen
'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

De transfercarrousel draait op volle toeren. Ook de clubs in ons land doen er alles aan om waar nodig hun selectie te versterken. Heel wat pionnen zijn ook op weg naar de uitgang of zijn al vertrokken.


Zo zag KAS Eupen onlangs Edo Kayembe naar Engeland trekken. De middenvelder die het eerder niet kon waarmaken bij RSC Anderlecht, stak het Kanaal over om voor Watford FC te gaan voetballen. Met de overgang was naar verluidt een bedrag van 4,7 miljoen euro gemoeid. Eupen zou nu wel eens nog wat extra miljoenen kunnen zien verschijnen op zijn Oost-Belgische bankrekening. Een verdediger zou namelijk op weg zijn naar Zuid-Frankrijk. Daardoor zou reeksgenoot AA Gent verweesd achterblijven. 

OGC NICE

Zo zou OGC Nice - de huidige nummer twee in de Ligue 1 - wel iets zien in verdediger Emmanuel Agbadou. Dat meldt Het Nieuwsblad. Meer nog: volgens de krant bereidt de Zuid-Franse club zelfs al een bod voor van 6 miljoen euro om de Ivoriaan binnen te halen. Zo zou Eupen op korte tijd dus opnieuw langs de kassa kunnen passeren voor heel wat miljoenen.

Eerder maakte Het Nieuwsblad ook al bekend dat AA Gent op de verdediger aasde. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat de Buffalo's meer zullen bieden dan de 6 miljoen van Nice. Agbadou speelt sinds midden 20220 in de Oostkantons. Eupen haalde hem toen weg bij FS San Pedro, een club uit Ivoorkust. Het betaalde toen slechts 300 duizend euro, een som die het nu dus in een veelvoud terugbetaald lijkt te gaan krijgen.  



 

     

LEES OOK: Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Zal hij naar Nice gaan?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

133
133
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

204
204
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

51
51
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

153
153
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

86
86
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

73
73
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

160
160
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

259
259
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

365
365
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

549
549
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

61
61
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

343
343
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

251
251
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

376
376
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

254
254
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

175
175
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

224
224
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

173
173
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

656
656
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

53
53
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

295
295
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws