'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

door
'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

De transfercarrousel draait op volle toeren. Ook de clubs in ons land doen er alles aan om waar nodig hun selectie te versterken. Heel wat pionnen zijn ook op weg naar de uitgang of zijn al vertrokken.


Zo zag KAS Eupen onlangs Edo Kayembe naar Engeland trekken. De middenvelder die het eerder niet kon waarmaken bij RSC Anderlecht, stak het Kanaal over om voor Watford FC te gaan voetballen. Met de overgang was naar verluidt een bedrag van 4,7 miljoen euro gemoeid. Eupen zou nu wel eens nog wat extra miljoenen kunnen zien verschijnen op zijn Oost-Belgische bankrekening. Een verdediger zou namelijk op weg zijn naar Zuid-Frankrijk. Daardoor zou reeksgenoot AA Gent verweesd achterblijven. 

OGC NICE

Zo zou OGC Nice - de huidige nummer twee in de Ligue 1 - wel iets zien in verdediger Emmanuel Agbadou. Dat meldt Het Nieuwsblad. Meer nog: volgens de krant bereidt de Zuid-Franse club zelfs al een bod voor van 6 miljoen euro om de Ivoriaan binnen te halen. Zo zou Eupen op korte tijd dus opnieuw langs de kassa kunnen passeren voor heel wat miljoenen.

Eerder maakte Het Nieuwsblad ook al bekend dat AA Gent op de verdediger aasde. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat de Buffalo's meer zullen bieden dan de 6 miljoen van Nice. Agbadou speelt sinds midden 20220 in de Oostkantons. Eupen haalde hem toen weg bij FS San Pedro, een club uit Ivoorkust. Het betaalde toen slechts 300 duizend euro, een som die het nu dus in een veelvoud terugbetaald lijkt te gaan krijgen.  



 

     

LEES OOK: 'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

Zal hij naar Nice gaan?

Meest recent

Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

16
16
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

2
2
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

201
201
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

42
42
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

216
216
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

131
131
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

115
115
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

121
121
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

188
188
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

514
514
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

335
335
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

359
359
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

293
293
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

232
232
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

115
115
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

140
140
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

289
289
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

393
393
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

768
768
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

347
347
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

467
467
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1109
1109
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

414
414
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

440
440

Meer sportnieuws