'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

door
'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

De transfercarrousel draait op volle toeren. Ook de clubs in ons land doen er alles aan om waar nodig hun selectie te versterken. Heel wat pionnen zijn ook op weg naar de uitgang of zijn al vertrokken.


Zo zag KAS Eupen onlangs Edo Kayembe naar Engeland trekken. De middenvelder die het eerder niet kon waarmaken bij RSC Anderlecht, stak het Kanaal over om voor Watford FC te gaan voetballen. Met de overgang was naar verluidt een bedrag van 4,7 miljoen euro gemoeid. Eupen zou nu wel eens nog wat extra miljoenen kunnen zien verschijnen op zijn Oost-Belgische bankrekening. Een verdediger zou namelijk op weg zijn naar Zuid-Frankrijk. Daardoor zou reeksgenoot AA Gent verweesd achterblijven. 

OGC NICE

Zo zou OGC Nice - de huidige nummer twee in de Ligue 1 - wel iets zien in verdediger Emmanuel Agbadou. Dat meldt Het Nieuwsblad. Meer nog: volgens de krant bereidt de Zuid-Franse club zelfs al een bod voor van 6 miljoen euro om de Ivoriaan binnen te halen. Zo zou Eupen op korte tijd dus opnieuw langs de kassa kunnen passeren voor heel wat miljoenen.

Eerder maakte Het Nieuwsblad ook al bekend dat AA Gent op de verdediger aasde. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat de Buffalo's meer zullen bieden dan de 6 miljoen van Nice. Agbadou speelt sinds midden 20220 in de Oostkantons. Eupen haalde hem toen weg bij FS San Pedro, een club uit Ivoorkust. Het betaalde toen slechts 300 duizend euro, een som die het nu dus in een veelvoud terugbetaald lijkt te gaan krijgen.  



 

     

LEES OOK: Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Zal hij naar Nice gaan?

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

35
35
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

36
36
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

146
146
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

42
42
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

85
85
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

98
98
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

35
35
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

112
112
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

181
181
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

280
280
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

147
147
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

29
29
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

397
397
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

75
75
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

188
188
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

132
132
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

83
83
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

77
77
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

102
102
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

95
95
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

172
172
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

187
187
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

102
102
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

270
270
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws