'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

door
'AA Gent ziet target naar Franse top trekken'

De transfercarrousel draait op volle toeren. Ook de clubs in ons land doen er alles aan om waar nodig hun selectie te versterken. Heel wat pionnen zijn ook op weg naar de uitgang of zijn al vertrokken.


Zo zag KAS Eupen onlangs Edo Kayembe naar Engeland trekken. De middenvelder die het eerder niet kon waarmaken bij RSC Anderlecht, stak het Kanaal over om voor Watford FC te gaan voetballen. Met de overgang was naar verluidt een bedrag van 4,7 miljoen euro gemoeid. Eupen zou nu wel eens nog wat extra miljoenen kunnen zien verschijnen op zijn Oost-Belgische bankrekening. Een verdediger zou namelijk op weg zijn naar Zuid-Frankrijk. Daardoor zou reeksgenoot AA Gent verweesd achterblijven. 

OGC NICE

Zo zou OGC Nice - de huidige nummer twee in de Ligue 1 - wel iets zien in verdediger Emmanuel Agbadou. Dat meldt Het Nieuwsblad. Meer nog: volgens de krant bereidt de Zuid-Franse club zelfs al een bod voor van 6 miljoen euro om de Ivoriaan binnen te halen. Zo zou Eupen op korte tijd dus opnieuw langs de kassa kunnen passeren voor heel wat miljoenen.

Eerder maakte Het Nieuwsblad ook al bekend dat AA Gent op de verdediger aasde. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat de Buffalo's meer zullen bieden dan de 6 miljoen van Nice. Agbadou speelt sinds midden 20220 in de Oostkantons. Eupen haalde hem toen weg bij FS San Pedro, een club uit Ivoorkust. Het betaalde toen slechts 300 duizend euro, een som die het nu dus in een veelvoud terugbetaald lijkt te gaan krijgen.  



 

     

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

🚀

Zal hij naar Nice gaan?

Meest recent

Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

5
5
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

19
19
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

33
33
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

63
63
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

11
11
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

223
223
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

56
56
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

169
169
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

184
184
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

208
208
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

215
215
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

268
268
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

185
185
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

518
518
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

138
138
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

277
277
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

203
203
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

164
164
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

394
394
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

154
154
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

159
159
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

76
76
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

207
207
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

408
408

Meer sportnieuws