Storck trapt op de rem bij Onuachu

door
Storck trapt op de rem bij Onuachu

Voor KRC Genk staat er woensdagavond dan toch geen wedstrijd op het programma. De Limburgers namen het normaal gezien op tegen KV Mechelen, maar die partij werd uiteindelijk toch uitgesteld dankzij het vernieuwde corona-protocol. Voor Paul Onuachu kwam dat uitstel niet slecht uit.


De Nigeriaan wacht nog steeds op zijn eerste speelminuten sinds hij de Gouden Schoen in ontvangst mocht nemen. Vlak voor de winterstop viel hij immers geblesseerd uit met een scheurtje aan de hamstring. Die kwetsuur kostte hem uiteindelijk ook zijn deelname aan de Africa Cup. Maar inmiddels lijkt Onuachu weer hersteld. Zo zou hij tegen Mechelen normaal gezien zijn rentree in de wedstrijdselectie hebben gevierd.

Al is het maar de vraag of hij dan ook in actie zou gekomen zijn. Zo liet Bernd Storck op zijn persbabbel verstaan dat de boomlange spits zeker nog niet in vorm zit. "Fysiek staat hij niet waar hij zou moeten staan", werd de Duitse trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "We willen hem snel op het conditionele niveau brengen waar hij hoort te zijn."

BLESSURE NEMETH
Door het uitstel van de match krijgt Onuachu dus enkele dagen extra om weer topfit te geraken. Zondag kan hij alvast goed van pas komen in de topper tegen leider Union SG. Zeker omdat er ook een vraagteken staat achter de Andras Nemeth. Het jeugdproduct debuteerde afgelopen weekend met een knappe goal tegen Beerschot. Maar hij had vervolgens last aan de enkel en zou de match tegen KVM sowieso aan zich voorbij moeten laten gaan. Afwachten of Nemeth voldoende fit geraakt voor de partij van zondag.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

6
6
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

6
6
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

17
17
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

105
105
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

42
42
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

166
166
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

63
63
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

130
130
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

115
115
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

210
210
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

479
479
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

110
110
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

227
227
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

186
186
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

89
89
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

308
308
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

276
276
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

319
319
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

237
237
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

247
247
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

884
884
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

280
280

Meer sportnieuws