Storck trapt op de rem bij Onuachu

door
Storck trapt op de rem bij Onuachu

Voor KRC Genk staat er woensdagavond dan toch geen wedstrijd op het programma. De Limburgers namen het normaal gezien op tegen KV Mechelen, maar die partij werd uiteindelijk toch uitgesteld dankzij het vernieuwde corona-protocol. Voor Paul Onuachu kwam dat uitstel niet slecht uit.


De Nigeriaan wacht nog steeds op zijn eerste speelminuten sinds hij de Gouden Schoen in ontvangst mocht nemen. Vlak voor de winterstop viel hij immers geblesseerd uit met een scheurtje aan de hamstring. Die kwetsuur kostte hem uiteindelijk ook zijn deelname aan de Africa Cup. Maar inmiddels lijkt Onuachu weer hersteld. Zo zou hij tegen Mechelen normaal gezien zijn rentree in de wedstrijdselectie hebben gevierd.

Al is het maar de vraag of hij dan ook in actie zou gekomen zijn. Zo liet Bernd Storck op zijn persbabbel verstaan dat de boomlange spits zeker nog niet in vorm zit. "Fysiek staat hij niet waar hij zou moeten staan", werd de Duitse trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "We willen hem snel op het conditionele niveau brengen waar hij hoort te zijn."

BLESSURE NEMETH
Door het uitstel van de match krijgt Onuachu dus enkele dagen extra om weer topfit te geraken. Zondag kan hij alvast goed van pas komen in de topper tegen leider Union SG. Zeker omdat er ook een vraagteken staat achter de Andras Nemeth. Het jeugdproduct debuteerde afgelopen weekend met een knappe goal tegen Beerschot. Maar hij had vervolgens last aan de enkel en zou de match tegen KVM sowieso aan zich voorbij moeten laten gaan. Afwachten of Nemeth voldoende fit geraakt voor de partij van zondag.

LEES OOK: Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

Spanning in Brugge loopt op: ontslag Leko snel op tafel?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

0
0
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

23
23
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

44
44
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

220
220
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

307
307
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

320
320
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

168
168
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

424
424
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

316
316
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

46
46
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

109
109
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

218
218
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

42
42
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

118
118
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

176
176
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

167
167
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

177
177
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

99
99
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

178
178
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

56
56
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

362
362
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

431
431
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

213
213
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

93
93
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

388
388

Meer sportnieuws