'Benteke geeft Burnley duidelijk antwoord'

139 stemmen
'Benteke geeft Burnley duidelijk antwoord'

Christian Benteke is één van de Rode Duivels die de komende maanden nog stevig zal moeten knokken om een plaats in de selectie van de Rode Duivels voor het WK in Qatar af te dwingen. Bij Crystal Palace schippert de 31-jarige targetspits dezer dagen tussen basis en bank, al is het in de laatste weken toch vaker dat laatste. Burnley wou hem alvast een uitweg bieden.


De Clarets verloren deze maand met Chris Wood hun vaste spits, want Newcastle United lichtte de afkoopclausule in zijn contract. Als mogelijke vervangers doken al snel de namen van Benteke én Divock Origi op. Bij Crystal Palace gaven ze al snel aan dat er voor een bedrag van 12 à 14,5 miljoen euro wel te praten viel over een transfer van die eerste.

FAMILIE
Maar LondonWorld weet dat Benteke zelf niet staat te springen voor een transfer naar Burnley. Zijn familie voelt zich immers goed in Londen en Benteke wil hun rust niet verstoren door midden in het seizoen naar het noorden van Engeland te verhuizen. Hij wil blijven vechten voor zijn plaats bij Palace, ook al wil trainer Patrick Vieira er deze maand nog een extra spits bij.

Daardoor zouden de speelkansen van Benteke de komende maand verder kunnen gaan slinken. Hij was dit seizoen tot dusver goed voor elf basisplaatsen en negen invalbeurten in de Premier League. Met vier goals en één assist kon hij daarin niet meteen indrukwekkende statistieken voorleggen.

LEES OOK: 'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Zou Benteke beter vertrekken?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

83
83
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

208
208
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

813
813
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

95
95
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

150
150
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

67
67
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

185
185
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

152
152
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

382
382
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

198
198
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

520
520
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws