'Crystal Palace maakt prijskaartje Benteke bekend'

door
'Crystal Palace maakt prijskaartje Benteke bekend'

Het wordt opnieuw een belangrijk kalenderjaar voor de Rode Duivels. In juni gaat de nieuwe Nations League-campagne van start, maar uiteraard geldt het WK in Qatar als het absolute hoogtepunt. Een aantal spelers zullen wel moeten strijden voor hun plaatsje in de selectie en dus is het belangrijk om voldoende minuten te maken.


Onder meer in de spitspositie zal het drummen worden. Romelu Lukaku is uiteraard een certitude, maar achter hem ligt de strijd open met onder meer Michy Batshuayi, Divock Origi en Christian Benteke. Die laatste maakte alvast een goede beurt tijdens de interlands van november. Maar bij zijn club Crystal Palace staat hij nu alweer een tijdje droog en zit hij ook weer steeds vaker op de bank. Die situatie mag met oog op het WK natuurlijk niet blijven duren en dus wordt alweer over een transfer gespeculeerd.

Vooral dan omdat Benteke ook kan rekenen op de nodige interesse. Zo zou Burnley FC zijn zinnen hebben gezet op onze landgenoot. De huidige hekkensluiter in de Premier League verkocht spits Chris Wood vorige week aan het steenrijke Newcastle United en dus wil coach Sean Dyche de nodige vervanging binnen halen met oog op de degradatiestrijd. Ook Origi wordt genoemd als mogelijke optie, maar zijn dossier is een pak gecompliceerder.

VRAAGPRIJS GEKEND
Crystal Palace zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een vertrek van Benteke, maar wil dan wel boter bij de vis. Volgens The Daily Mail hebben de Londenaren de vraagprijs inmiddels vastgelegd op een bedrag tussen de 10 en 12 miljoen pond, een slordige 12 tot 14.5 miljoen euro. Door de verkoop van Wood beschikt Burnley alvast over die middelen, al zal de club met oog op een eventuele degradatie geen grote risico's nemen. Bovendien zou de spits zelf ook niet staan te springen om Londen te verlaten.

LEES OOK: Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

115
115
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

32
32
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

29
29
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

214
214
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

320
320
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

273
273
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

381
381
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

626
626
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

746
746
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

34
34
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

482
482
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1188
1188
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

760
760
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

444
444
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1102
1102
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

132
132
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

224
224
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

152
152
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

667
667
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

443
443
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

40
40
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

918
918
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1506
1506

Meer sportnieuws