'Crystal Palace maakt prijskaartje Benteke bekend'

door
'Crystal Palace maakt prijskaartje Benteke bekend'

Het wordt opnieuw een belangrijk kalenderjaar voor de Rode Duivels. In juni gaat de nieuwe Nations League-campagne van start, maar uiteraard geldt het WK in Qatar als het absolute hoogtepunt. Een aantal spelers zullen wel moeten strijden voor hun plaatsje in de selectie en dus is het belangrijk om voldoende minuten te maken.


Onder meer in de spitspositie zal het drummen worden. Romelu Lukaku is uiteraard een certitude, maar achter hem ligt de strijd open met onder meer Michy Batshuayi, Divock Origi en Christian Benteke. Die laatste maakte alvast een goede beurt tijdens de interlands van november. Maar bij zijn club Crystal Palace staat hij nu alweer een tijdje droog en zit hij ook weer steeds vaker op de bank. Die situatie mag met oog op het WK natuurlijk niet blijven duren en dus wordt alweer over een transfer gespeculeerd.

Vooral dan omdat Benteke ook kan rekenen op de nodige interesse. Zo zou Burnley FC zijn zinnen hebben gezet op onze landgenoot. De huidige hekkensluiter in de Premier League verkocht spits Chris Wood vorige week aan het steenrijke Newcastle United en dus wil coach Sean Dyche de nodige vervanging binnen halen met oog op de degradatiestrijd. Ook Origi wordt genoemd als mogelijke optie, maar zijn dossier is een pak gecompliceerder.

VRAAGPRIJS GEKEND
Crystal Palace zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een vertrek van Benteke, maar wil dan wel boter bij de vis. Volgens The Daily Mail hebben de Londenaren de vraagprijs inmiddels vastgelegd op een bedrag tussen de 10 en 12 miljoen pond, een slordige 12 tot 14.5 miljoen euro. Door de verkoop van Wood beschikt Burnley alvast over die middelen, al zal de club met oog op een eventuele degradatie geen grote risico's nemen. Bovendien zou de spits zelf ook niet staan te springen om Londen te verlaten.

LEES OOK: Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

6
6
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

17
17
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

16
16
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

28
28
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

56
56
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

23
23
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

61
61
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

41
41
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

153
153
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

310
310
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

39
39
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

179
179
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

35
35
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

61
61
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

92
92
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

90
90
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

540
540
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

250
250
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

175
175
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

152
152
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

325
325
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

91
91
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

257
257
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

38
38

Meer sportnieuws