'Crystal Palace maakt prijskaartje Benteke bekend'

door
'Crystal Palace maakt prijskaartje Benteke bekend'

Het wordt opnieuw een belangrijk kalenderjaar voor de Rode Duivels. In juni gaat de nieuwe Nations League-campagne van start, maar uiteraard geldt het WK in Qatar als het absolute hoogtepunt. Een aantal spelers zullen wel moeten strijden voor hun plaatsje in de selectie en dus is het belangrijk om voldoende minuten te maken.


Onder meer in de spitspositie zal het drummen worden. Romelu Lukaku is uiteraard een certitude, maar achter hem ligt de strijd open met onder meer Michy Batshuayi, Divock Origi en Christian Benteke. Die laatste maakte alvast een goede beurt tijdens de interlands van november. Maar bij zijn club Crystal Palace staat hij nu alweer een tijdje droog en zit hij ook weer steeds vaker op de bank. Die situatie mag met oog op het WK natuurlijk niet blijven duren en dus wordt alweer over een transfer gespeculeerd.

Vooral dan omdat Benteke ook kan rekenen op de nodige interesse. Zo zou Burnley FC zijn zinnen hebben gezet op onze landgenoot. De huidige hekkensluiter in de Premier League verkocht spits Chris Wood vorige week aan het steenrijke Newcastle United en dus wil coach Sean Dyche de nodige vervanging binnen halen met oog op de degradatiestrijd. Ook Origi wordt genoemd als mogelijke optie, maar zijn dossier is een pak gecompliceerder.

VRAAGPRIJS GEKEND
Crystal Palace zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een vertrek van Benteke, maar wil dan wel boter bij de vis. Volgens The Daily Mail hebben de Londenaren de vraagprijs inmiddels vastgelegd op een bedrag tussen de 10 en 12 miljoen pond, een slordige 12 tot 14.5 miljoen euro. Door de verkoop van Wood beschikt Burnley alvast over die middelen, al zal de club met oog op een eventuele degradatie geen grote risico's nemen. Bovendien zou de spits zelf ook niet staan te springen om Londen te verlaten.

LEES OOK: 'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

65
65
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

39
39
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

19
19
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

62
62
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

36
36
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

208
208
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

28
28
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

45
45
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

159
159
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

56
56
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

396
396
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

226
226
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

81
81
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

105
105
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

334
334
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

69
69
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

173
173
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

225
225
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

205
205
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

928
928
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

180
180
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws