'Zomerbom Hazard: Duivel in contact met grootmacht'

610
'Zomerbom Hazard: Duivel in contact met grootmacht'

Het is momenteel nog koffiedik kijken naar hoe de toekomst van Eden Hazard er gaat uitzien. In recente weken leek zijn situatie in Madrid plots tóch te verbeteren, maar dat is na de laatste drie wedstrijden alweer heel wat minder het geval.


Zo kwam de Rode Duivel immers niet meer van de bank, en had hij zo dus ook geen enkel aandeel in de Supercopa-zege van Real Madrid. De Waalse journalist kwam vorige week dan ook al met het bericht dat Hazard zijn conclusies heeft getrokken, en absoluut wil vertrekken uit Madrid. Zo snel als deze maand nog, wat het dus wel kort dag maakt.

Daarom ook dat ze bij Het Laatste Nieuws een heel andere mening zijn toegedaan. Volgens de krant zou Hazard deze maand niet meer doordrukken voor een transfer. Hij heeft er nog steeds geloof in dat hij van waarde kan zijn voor Real, maar lijkt vooral zijn familiale situatie de doorslag te geven. Zo heeft hij inmiddels vijf kinderen rondlopen, waarvan er vier naar school gaan in Madrid. En midden in het schooljaar laten veranderen, is niet bepaald ideaal.

Zomertransfer?
De kans lijkt dus eerder klein dat we Hazard deze maand nog zien vertrekken, maar een zomertransfer lijkt dan uiteraard wel weer erg waarschijnlijk. Alweer Sasha Tavolieri kwam hiervoor met spraakmakende informatie. Zo stelde hij tegenover de Qatarese journalist Mohammed Alkaabi dat Hazard reeds contact zou hebben opgenomen met Nasser Al-Khelaifi, de voorzitter van PSG. Mocht Hazard effectief naar Parijs trekken, zou hij zo een verrassende terugkeer maken in de Ligue 1.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Zou dat een goede club zijn voor Hazard?

Meest recent

Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

69
69
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

19
19
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

16
16
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

94
94
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

13
13
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

48
48
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

115
115
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

463
463
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

65
65
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

102
102
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

161
161
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

119
119
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

60
60
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

97
97
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

118
118
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

196
196
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

422
422
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

232
232
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

39
39
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

167
167
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

187
187
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

423
423
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

107
107

Meer sportnieuws