Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

door
Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

Maandag kwam de Raad van Bestuur van de Pro League samen om allerlei belangrijke zaken uit de klaren. Zo werd bijvoorbeeld een mandaat gegeven aan Wouter Vandenhaute en Vincent Mannaert om de leiding van de Pro League in de komende maanden op zich te nemen. Maar dinsdagvoormiddag zullen de bestuurders al opnieuw samenzitten.


Dan zal de Raad van Bestuur zich onder meer buigen over de regels omtrent uitstel van wedstrijden wegens corona-besmettingen. Die regelgeving werd vorige week nog aangepast, maar zorgde in het weekend meteen voor chaos. Eupen besloot bijvoorbeeld om onder voorbehoud te spelen na het uitstel tegen Cercle Brugge werd geweigerd. KV Mechelen ging zelfs over tot staking omdat hun duel tegen OH Leuven niet werd uitgesteld.

Woensdagavond moet Malinwa in principe opnieuw in actie komen tegen KRC Genk, een duel dat eerder al verplaatst werd wegens de vele afwezige internationals bij de Limburgers. Maar ook achter die wedstrijd stond een vraagteken gezien er nauwelijks verbetering is van de corona-situatie bij KVM. Nieuwe en duidelijkere regels zouden een oplossing kunnen vormen. Maar als die dinsdag worden gestemd, duurt het nog een tijdje alvorens ze in werking treden.

ONDER VOORBEHOUD
Onder de huidige regelgeving is het evenwel onwaarschijnlijk dat de Pro League nu wel toestemming zal geven tot uitstel na het debacle van afgelopen weekend. De match van woensdagavond zal dus naar alle waarschijnlijkheid gewoon doorgaan. Maar volgens Het Laatste Nieuws zal KVM 'onder voorbehoud' spelen. Op die manier is de club juridisch ingedekt als het later de uitslag in vraag wil trekken. Deze soap zou dus nog wel even kunnen duren.

LEES OOK: Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

De match van woensdag moet uitgesteld worden ...

Meest recent

Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

39
39
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

157
157
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

109
109
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

170
170
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

48
48
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

80
80
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

176
176
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

89
89
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

141
141
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

95
95
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

259
259
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

64
64
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

264
264
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

237
237
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

123
123
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

323
323
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

59
59
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

143
143
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

314
314
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

381
381
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

145
145
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

87
87
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

67
67
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78

Meer sportnieuws