Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

722 stemmen
Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

Maandag kwam de Raad van Bestuur van de Pro League samen om allerlei belangrijke zaken uit de klaren. Zo werd bijvoorbeeld een mandaat gegeven aan Wouter Vandenhaute en Vincent Mannaert om de leiding van de Pro League in de komende maanden op zich te nemen. Maar dinsdagvoormiddag zullen de bestuurders al opnieuw samenzitten.


Dan zal de Raad van Bestuur zich onder meer buigen over de regels omtrent uitstel van wedstrijden wegens corona-besmettingen. Die regelgeving werd vorige week nog aangepast, maar zorgde in het weekend meteen voor chaos. Eupen besloot bijvoorbeeld om onder voorbehoud te spelen na het uitstel tegen Cercle Brugge werd geweigerd. KV Mechelen ging zelfs over tot staking omdat hun duel tegen OH Leuven niet werd uitgesteld.

Woensdagavond moet Malinwa in principe opnieuw in actie komen tegen KRC Genk, een duel dat eerder al verplaatst werd wegens de vele afwezige internationals bij de Limburgers. Maar ook achter die wedstrijd stond een vraagteken gezien er nauwelijks verbetering is van de corona-situatie bij KVM. Nieuwe en duidelijkere regels zouden een oplossing kunnen vormen. Maar als die dinsdag worden gestemd, duurt het nog een tijdje alvorens ze in werking treden.

ONDER VOORBEHOUD
Onder de huidige regelgeving is het evenwel onwaarschijnlijk dat de Pro League nu wel toestemming zal geven tot uitstel na het debacle van afgelopen weekend. De match van woensdagavond zal dus naar alle waarschijnlijkheid gewoon doorgaan. Maar volgens Het Laatste Nieuws zal KVM 'onder voorbehoud' spelen. Op die manier is de club juridisch ingedekt als het later de uitslag in vraag wil trekken. Deze soap zou dus nog wel even kunnen duren.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

De match van woensdag moet uitgesteld worden ...

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

24
24
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

55
55
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

36
36
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

164
164
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

99
99
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

185
185
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

101
101
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

131
131
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

105
105
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

793
793
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1070
1070
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

74
74
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

536
536
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

168
168
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

636
636
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

164
164
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

155
155
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

361
361
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

223
223
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

257
257
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

799
799
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

519
519

Meer sportnieuws