Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

door
Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

Maandag kwam de Raad van Bestuur van de Pro League samen om allerlei belangrijke zaken uit de klaren. Zo werd bijvoorbeeld een mandaat gegeven aan Wouter Vandenhaute en Vincent Mannaert om de leiding van de Pro League in de komende maanden op zich te nemen. Maar dinsdagvoormiddag zullen de bestuurders al opnieuw samenzitten.


Dan zal de Raad van Bestuur zich onder meer buigen over de regels omtrent uitstel van wedstrijden wegens corona-besmettingen. Die regelgeving werd vorige week nog aangepast, maar zorgde in het weekend meteen voor chaos. Eupen besloot bijvoorbeeld om onder voorbehoud te spelen na het uitstel tegen Cercle Brugge werd geweigerd. KV Mechelen ging zelfs over tot staking omdat hun duel tegen OH Leuven niet werd uitgesteld.

Woensdagavond moet Malinwa in principe opnieuw in actie komen tegen KRC Genk, een duel dat eerder al verplaatst werd wegens de vele afwezige internationals bij de Limburgers. Maar ook achter die wedstrijd stond een vraagteken gezien er nauwelijks verbetering is van de corona-situatie bij KVM. Nieuwe en duidelijkere regels zouden een oplossing kunnen vormen. Maar als die dinsdag worden gestemd, duurt het nog een tijdje alvorens ze in werking treden.

ONDER VOORBEHOUD
Onder de huidige regelgeving is het evenwel onwaarschijnlijk dat de Pro League nu wel toestemming zal geven tot uitstel na het debacle van afgelopen weekend. De match van woensdagavond zal dus naar alle waarschijnlijkheid gewoon doorgaan. Maar volgens Het Laatste Nieuws zal KVM 'onder voorbehoud' spelen. Op die manier is de club juridisch ingedekt als het later de uitslag in vraag wil trekken. Deze soap zou dus nog wel even kunnen duren.

LEES OOK: Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

De match van woensdag moet uitgesteld worden ...

Meest recent

TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

18
18
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

1
1
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

19
19
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

68
68
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

25
25
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

17
17
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

49
49
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

123
123
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

23
23
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

73
73
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

99
99
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

79
79
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

141
141
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

392
392
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

107
107
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

384
384
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

309
309
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

518
518
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

251
251
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

743
743
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

595
595
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

253
253
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

92
92

Meer sportnieuws