Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

door
Soap rond Genk-KV Mechelen duurt voort

Maandag kwam de Raad van Bestuur van de Pro League samen om allerlei belangrijke zaken uit de klaren. Zo werd bijvoorbeeld een mandaat gegeven aan Wouter Vandenhaute en Vincent Mannaert om de leiding van de Pro League in de komende maanden op zich te nemen. Maar dinsdagvoormiddag zullen de bestuurders al opnieuw samenzitten.


Dan zal de Raad van Bestuur zich onder meer buigen over de regels omtrent uitstel van wedstrijden wegens corona-besmettingen. Die regelgeving werd vorige week nog aangepast, maar zorgde in het weekend meteen voor chaos. Eupen besloot bijvoorbeeld om onder voorbehoud te spelen na het uitstel tegen Cercle Brugge werd geweigerd. KV Mechelen ging zelfs over tot staking omdat hun duel tegen OH Leuven niet werd uitgesteld.

Woensdagavond moet Malinwa in principe opnieuw in actie komen tegen KRC Genk, een duel dat eerder al verplaatst werd wegens de vele afwezige internationals bij de Limburgers. Maar ook achter die wedstrijd stond een vraagteken gezien er nauwelijks verbetering is van de corona-situatie bij KVM. Nieuwe en duidelijkere regels zouden een oplossing kunnen vormen. Maar als die dinsdag worden gestemd, duurt het nog een tijdje alvorens ze in werking treden.

ONDER VOORBEHOUD
Onder de huidige regelgeving is het evenwel onwaarschijnlijk dat de Pro League nu wel toestemming zal geven tot uitstel na het debacle van afgelopen weekend. De match van woensdagavond zal dus naar alle waarschijnlijkheid gewoon doorgaan. Maar volgens Het Laatste Nieuws zal KVM 'onder voorbehoud' spelen. Op die manier is de club juridisch ingedekt als het later de uitslag in vraag wil trekken. Deze soap zou dus nog wel even kunnen duren.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

De match van woensdag moet uitgesteld worden ...

Meest recent

Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

54
54
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

16
16
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

13
13
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

416
416
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

278
278
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

89
89
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

46
46
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

110
110
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

208
208
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

77
77
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

249
249
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

127
127
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

227
227
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

264
264
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

195
195
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

57
57
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

101
101
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

360
360
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

204
204
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

293
293
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

520
520
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

161
161
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194

Meer sportnieuws