'Newcastle ziet droomspits in Italië'

126 stemmen
'Newcastle ziet droomspits in Italië'

Newcastle United kon afgelopen zaterdag niet winnen in de Premier League. Met nieuwkomer Kieran Trippier aan de aftrap werd het 1-1 tegen Watford FC. De Magpies blijven onderin kamperen in de Premier League.


Daar willen ze in Noord-Engeland echter snel verandering in brengen. Na de Saoedische overname van de club zijn de financiële middelen in St. James' Park zo goed als onuitputtelijk. Verdediger Kieran Trippier werd al voor iets meer dan 13 miljoen euro weggehaald bij Atlético Madrid. Nu wil Newcastle er graag ook voorin versterking bij. Daarvoor zou de club de Italiaanse markt opgaan.

ATALANTA BERGAMO

Volgens The Daily Record richt de huidige nummer 19 in de Premier League zijn pijlen op Duvan Zapata. Zijn club, Atalanta, zou zelfs al een bod van 30 miljoen euro ontvangen hebben voor de stevige Colombiaanse spits. Dat bedrag ligt net wat lager dan het prijskaartje dat Transfermarkt aan de aanvaller hangt (33 miljoen). Zapata ligt nog tot medio 2023 vast in Noord-Italië, waar hij dit seizoen al 16 keer in actie kwam in de Serie A (9 goals, 5 assists).

Zapata speelt ondertussen al geruime tijd in Italië. Zijn avontuur in de Laars begon bij Napoli in 2013. Daarna verkaste hij op huurbasis naar Udinese en Sampdoria. De laatstgenoemde club legde midden 2018 18,5 miljoen euro op tafel voor Zapata. Daarna ging het naar Atalanta, dat hem na een huurperiode definitief overnam in januari 2020. Voor de club uit de stad Bergamo scoorde hij al 78 doelpunten. Nu lonkt dus een avontuur in de Premier League.    

    

     
  

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Zou hij potten breken in de PL?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

3
3
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

30
30
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

102
102
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

146
146
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

37
37
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

31
31
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

77
77
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

92
92
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

76
76
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

43
43
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

163
163
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

270
270
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

246
246
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

326
326
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

986
986
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1284
1284
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

431
431
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

197
197
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263

Meer sportnieuws