'Newcastle ziet droomspits in Italië'

door
'Newcastle ziet droomspits in Italië'

Newcastle United kon afgelopen zaterdag niet winnen in de Premier League. Met nieuwkomer Kieran Trippier aan de aftrap werd het 1-1 tegen Watford FC. De Magpies blijven onderin kamperen in de Premier League.


Daar willen ze in Noord-Engeland echter snel verandering in brengen. Na de Saoedische overname van de club zijn de financiële middelen in St. James' Park zo goed als onuitputtelijk. Verdediger Kieran Trippier werd al voor iets meer dan 13 miljoen euro weggehaald bij Atlético Madrid. Nu wil Newcastle er graag ook voorin versterking bij. Daarvoor zou de club de Italiaanse markt opgaan.

ATALANTA BERGAMO

Volgens The Daily Record richt de huidige nummer 19 in de Premier League zijn pijlen op Duvan Zapata. Zijn club, Atalanta, zou zelfs al een bod van 30 miljoen euro ontvangen hebben voor de stevige Colombiaanse spits. Dat bedrag ligt net wat lager dan het prijskaartje dat Transfermarkt aan de aanvaller hangt (33 miljoen). Zapata ligt nog tot medio 2023 vast in Noord-Italië, waar hij dit seizoen al 16 keer in actie kwam in de Serie A (9 goals, 5 assists).

Zapata speelt ondertussen al geruime tijd in Italië. Zijn avontuur in de Laars begon bij Napoli in 2013. Daarna verkaste hij op huurbasis naar Udinese en Sampdoria. De laatstgenoemde club legde midden 2018 18,5 miljoen euro op tafel voor Zapata. Daarna ging het naar Atalanta, dat hem na een huurperiode definitief overnam in januari 2020. Voor de club uit de stad Bergamo scoorde hij al 78 doelpunten. Nu lonkt dus een avontuur in de Premier League.    

    

     
  

LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Zou hij potten breken in de PL?

Meest recent

Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

22
22
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

252
252
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

35
35
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

90
90
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

304
304
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

225
225
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

150
150
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

139
139
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

127
127
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

396
396
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

84
84
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

335
335
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

131
131
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

812
812
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

438
438
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

127
127
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

556
556
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

703
703
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1030
1030
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

172
172
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

146
146
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

180
180

Meer sportnieuws