'Martinez hakt knoop door over toekomst bij Duivels'

304 stemmen
'Martinez hakt knoop door over toekomst bij Duivels'

Eind dit jaar staat het WK in Qatar op het programma. De Rode Duivels willen daar nog eens een gooi doen naar de wereldbeker, maar of dat met Roberto Martinez als coach zal zijn, valt af te wachten.


De Spanjaard wordt namelijk volop in verband gebracht met een overstap naar de Premier League. Zijn ex-club Everton zou hard aan zijn mouw trekken, nadat ze coach Rafael Benitez dit weekend ontsloegen. Zo zouden de Rode Duivels dus zonder coach komen te zitten kort voor het wereldkampioenschap in Qatar. Al klinkt het in Engelse media ook dat een dubbeljob tot de mogelijkheden behoort.  

EVERTON KRIJGT NEEN

Everton lijkt echter achter te vissen voor Martinez. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de Spanjaard 'neen' zegt tegen zijn ex-club en de Rode Duivels dus trouw blijft. Martinez zou niet willen doorduwen voor een vertrek en dus onze nationale ploeg ook dit jaar leiden in aanloop naar het wereldkampioenschap. Bij de Belgische voetbalbond zullen ze tevreden zijn, want daar zagen ze het niet zitten om in aanloop naar het toernooi nog op zoek te moeten gaan naar een nieuwe oefenmeester.

Zo lijkt Martinez dus aan boord te blijven. In Qatar zal hij ongetwijfeld even goed of zelfs beter willen doen dan op het WK in Rusland in 2018. De Rode Duivels lieten daar erg mooie dingen zien en legden onder meer Brazilië over de knie. In de halve finales was Frankrijk dan weer met 1-0 te sterk, waarna in de troostfinale om de derde plaats wel nog Engeland verslagen werd. 

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

🚀

Goede keuze van Martinez?

Meest recent

'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

14
14
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

300
300
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

114
114
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

49
49
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

335
335
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

125
125
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

345
345
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

188
188
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

232
232
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

873
873
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

505
505
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

298
298
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

267
267
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

127
127
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

151
151
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

611
611
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

308
308
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

94
94
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

236
236
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

123
123
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

410
410
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

98
98
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

652
652

Meer sportnieuws