'Martinez hakt knoop door over toekomst bij Duivels'

door
'Martinez hakt knoop door over toekomst bij Duivels'

Eind dit jaar staat het WK in Qatar op het programma. De Rode Duivels willen daar nog eens een gooi doen naar de wereldbeker, maar of dat met Roberto Martinez als coach zal zijn, valt af te wachten.


De Spanjaard wordt namelijk volop in verband gebracht met een overstap naar de Premier League. Zijn ex-club Everton zou hard aan zijn mouw trekken, nadat ze coach Rafael Benitez dit weekend ontsloegen. Zo zouden de Rode Duivels dus zonder coach komen te zitten kort voor het wereldkampioenschap in Qatar. Al klinkt het in Engelse media ook dat een dubbeljob tot de mogelijkheden behoort.  

EVERTON KRIJGT NEEN

Everton lijkt echter achter te vissen voor Martinez. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de Spanjaard 'neen' zegt tegen zijn ex-club en de Rode Duivels dus trouw blijft. Martinez zou niet willen doorduwen voor een vertrek en dus onze nationale ploeg ook dit jaar leiden in aanloop naar het wereldkampioenschap. Bij de Belgische voetbalbond zullen ze tevreden zijn, want daar zagen ze het niet zitten om in aanloop naar het toernooi nog op zoek te moeten gaan naar een nieuwe oefenmeester.

Zo lijkt Martinez dus aan boord te blijven. In Qatar zal hij ongetwijfeld even goed of zelfs beter willen doen dan op het WK in Rusland in 2018. De Rode Duivels lieten daar erg mooie dingen zien en legden onder meer Brazilië over de knie. In de halve finales was Frankrijk dan weer met 1-0 te sterk, waarna in de troostfinale om de derde plaats wel nog Engeland verslagen werd. 

LEES OOK: ‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

Goede keuze van Martinez?

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

84
84
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

71
71
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

164
164
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

43
43
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

302
302
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

86
86
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

150
150
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

732
732
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

161
161
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

46
46
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

281
281
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

979
979
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

169
169
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

188
188
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

112
112
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

783
783
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

539
539
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

70
70
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

472
472
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

250
250
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

382
382
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

260
260
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

482
482
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

424
424

Meer sportnieuws