'Martinez hakt knoop door over toekomst bij Duivels'

door
'Martinez hakt knoop door over toekomst bij Duivels'

Eind dit jaar staat het WK in Qatar op het programma. De Rode Duivels willen daar nog eens een gooi doen naar de wereldbeker, maar of dat met Roberto Martinez als coach zal zijn, valt af te wachten.


De Spanjaard wordt namelijk volop in verband gebracht met een overstap naar de Premier League. Zijn ex-club Everton zou hard aan zijn mouw trekken, nadat ze coach Rafael Benitez dit weekend ontsloegen. Zo zouden de Rode Duivels dus zonder coach komen te zitten kort voor het wereldkampioenschap in Qatar. Al klinkt het in Engelse media ook dat een dubbeljob tot de mogelijkheden behoort.  

EVERTON KRIJGT NEEN

Everton lijkt echter achter te vissen voor Martinez. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de Spanjaard 'neen' zegt tegen zijn ex-club en de Rode Duivels dus trouw blijft. Martinez zou niet willen doorduwen voor een vertrek en dus onze nationale ploeg ook dit jaar leiden in aanloop naar het wereldkampioenschap. Bij de Belgische voetbalbond zullen ze tevreden zijn, want daar zagen ze het niet zitten om in aanloop naar het toernooi nog op zoek te moeten gaan naar een nieuwe oefenmeester.

Zo lijkt Martinez dus aan boord te blijven. In Qatar zal hij ongetwijfeld even goed of zelfs beter willen doen dan op het WK in Rusland in 2018. De Rode Duivels lieten daar erg mooie dingen zien en legden onder meer Brazilië over de knie. In de halve finales was Frankrijk dan weer met 1-0 te sterk, waarna in de troostfinale om de derde plaats wel nog Engeland verslagen werd. 

LEES OOK: De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Goede keuze van Martinez?

Meest recent

Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

0
0
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

14
14
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

133
133
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

31
31
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

46
46
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

57
57
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

72
72
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

75
75
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

79
79
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

77
77
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

75
75
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

91
91
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

328
328
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

76
76
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

304
304
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

119
119
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

47
47
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

65
65
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

386
386
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

147
147
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

455
455
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

496
496
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

343
343
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

139
139
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

137
137

Meer sportnieuws