'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

door
'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

De stage in Qatar gaat om corona-redenen niet door, maar in maart zullen de Rode Duivels wel verzamelen voor een oefenkamp in eigen land. De vraag is echter wie dan aan het roer zal staan bij de nationale ploeg. Zo wordt bondscoach Roberto Martinez opnieuw nadrukkelijk aan een overstap naar de Premier League gelinkt.


De Spanjaard werd de voorbije jaren al meermaals gelinkt aan een vertrek, verschillende interessante clubs passeerden de revue. Martinez bleef de Belgische bond echter telkens trouw. Maar mogelijk brengt zijn ex-club Everton FC daar verandering in. De Toffee's zijn ondanks de nodige investeringen op de transfermarkt bezig aan een tegenvallend seizoen. Na de pijnlijke nederlaag van zaterdagavond tegen Norwich City, besloot de club dan ook om afscheid te nemen van coach Rafael Benitez.

In de zoektocht naar een opvolger werd al snel de naam van Martinez naar voren geschoven. Ondanks zijn ontslag in 2016 zou die nog steeds een pak krediet genieten bij het bestuur op Goodison Park. Bovendien loopt zijn huidige contract af na het WK 2022. Voor een vermogende club als Everton mag het dus geen probleem zijn om de laatste maanden van die overeenkomst af te kopen. Volgens Het Laatste Nieuws staat men bij de KBVB wel niet te springen om Martinez enkele maanden voor het WK te laten gaan.

DUBBELJOB
Maar er zou ook een alternatief scenario op tafel liggen. Zo sluit The Telegraph niet uit dat Martinez beide jobs gaat combineren tot aan het einde van dit seizoen. De voorbereidingen op het oefenkamp in maart en de start van de Nations League-campagne in juni, zou hij overlaten aan zijn sportieve staf bij de nationale ploeg. En tijdens de interland-break zou hij weer terugreizen naar ons land. Martinez zelf zou zo'n dubbelrol alvast zien zitten. Hoe Everton en de KBVB daar over denken, is echter niet bekend.

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Zo'n dubbeljob is een goed alternatief ...

Meest recent

Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

7
7
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

58
58
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

23
23
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

79
79
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

49
49
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

422
422
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

27
27
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

235
235
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

23
23
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

65
65
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

34
34
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

78
78
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

68
68
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

50
50
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

440
440
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

118
118
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

66
66
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

231
231
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

146
146
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

63
63
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

167
167
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

18
18
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

540
540
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

165
165
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

48
48

Meer sportnieuws