'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

door
'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

De stage in Qatar gaat om corona-redenen niet door, maar in maart zullen de Rode Duivels wel verzamelen voor een oefenkamp in eigen land. De vraag is echter wie dan aan het roer zal staan bij de nationale ploeg. Zo wordt bondscoach Roberto Martinez opnieuw nadrukkelijk aan een overstap naar de Premier League gelinkt.


De Spanjaard werd de voorbije jaren al meermaals gelinkt aan een vertrek, verschillende interessante clubs passeerden de revue. Martinez bleef de Belgische bond echter telkens trouw. Maar mogelijk brengt zijn ex-club Everton FC daar verandering in. De Toffee's zijn ondanks de nodige investeringen op de transfermarkt bezig aan een tegenvallend seizoen. Na de pijnlijke nederlaag van zaterdagavond tegen Norwich City, besloot de club dan ook om afscheid te nemen van coach Rafael Benitez.

In de zoektocht naar een opvolger werd al snel de naam van Martinez naar voren geschoven. Ondanks zijn ontslag in 2016 zou die nog steeds een pak krediet genieten bij het bestuur op Goodison Park. Bovendien loopt zijn huidige contract af na het WK 2022. Voor een vermogende club als Everton mag het dus geen probleem zijn om de laatste maanden van die overeenkomst af te kopen. Volgens Het Laatste Nieuws staat men bij de KBVB wel niet te springen om Martinez enkele maanden voor het WK te laten gaan.

DUBBELJOB
Maar er zou ook een alternatief scenario op tafel liggen. Zo sluit The Telegraph niet uit dat Martinez beide jobs gaat combineren tot aan het einde van dit seizoen. De voorbereidingen op het oefenkamp in maart en de start van de Nations League-campagne in juni, zou hij overlaten aan zijn sportieve staf bij de nationale ploeg. En tijdens de interland-break zou hij weer terugreizen naar ons land. Martinez zelf zou zo'n dubbelrol alvast zien zitten. Hoe Everton en de KBVB daar over denken, is echter niet bekend.

LEES OOK: Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Zo'n dubbeljob is een goed alternatief ...

Meest recent

De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

6
6
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

278
278
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

17
17
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

27
27
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

48
48
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

179
179
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

170
170
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

332
332
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

381
381
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

172
172
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

231
231
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

386
386
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

342
342
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

254
254
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

208
208
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

236
236
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

112
112
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

383
383
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

487
487
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

348
348
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

117
117
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

642
642
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

32
32
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

637
637
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

339
339

Meer sportnieuws