'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

283 stemmen
'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

De stage in Qatar gaat om corona-redenen niet door, maar in maart zullen de Rode Duivels wel verzamelen voor een oefenkamp in eigen land. De vraag is echter wie dan aan het roer zal staan bij de nationale ploeg. Zo wordt bondscoach Roberto Martinez opnieuw nadrukkelijk aan een overstap naar de Premier League gelinkt.


De Spanjaard werd de voorbije jaren al meermaals gelinkt aan een vertrek, verschillende interessante clubs passeerden de revue. Martinez bleef de Belgische bond echter telkens trouw. Maar mogelijk brengt zijn ex-club Everton FC daar verandering in. De Toffee's zijn ondanks de nodige investeringen op de transfermarkt bezig aan een tegenvallend seizoen. Na de pijnlijke nederlaag van zaterdagavond tegen Norwich City, besloot de club dan ook om afscheid te nemen van coach Rafael Benitez.

In de zoektocht naar een opvolger werd al snel de naam van Martinez naar voren geschoven. Ondanks zijn ontslag in 2016 zou die nog steeds een pak krediet genieten bij het bestuur op Goodison Park. Bovendien loopt zijn huidige contract af na het WK 2022. Voor een vermogende club als Everton mag het dus geen probleem zijn om de laatste maanden van die overeenkomst af te kopen. Volgens Het Laatste Nieuws staat men bij de KBVB wel niet te springen om Martinez enkele maanden voor het WK te laten gaan.

DUBBELJOB
Maar er zou ook een alternatief scenario op tafel liggen. Zo sluit The Telegraph niet uit dat Martinez beide jobs gaat combineren tot aan het einde van dit seizoen. De voorbereidingen op het oefenkamp in maart en de start van de Nations League-campagne in juni, zou hij overlaten aan zijn sportieve staf bij de nationale ploeg. En tijdens de interland-break zou hij weer terugreizen naar ons land. Martinez zelf zou zo'n dubbelrol alvast zien zitten. Hoe Everton en de KBVB daar over denken, is echter niet bekend.

LEES OOK: Nieuwe bondscoach Rode Duivels: grote namen op tafel

Zo'n dubbeljob is een goed alternatief ...

Meest recent

Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

4
4
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

31
31
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

20
20
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

273
273
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

213
213
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

111
111
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

28
28
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

382
382
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

771
771
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

81
81
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

496
496
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

310
310
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

265
265
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

346
346
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

225
225
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

378
378
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

599
599
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

420
420
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

68
68
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

850
850
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

395
395
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

61
61
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

57
57
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

617
617
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

561
561

Meer sportnieuws