'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

door
'Martinez kan met dubbeljob naar Premier League'

De stage in Qatar gaat om corona-redenen niet door, maar in maart zullen de Rode Duivels wel verzamelen voor een oefenkamp in eigen land. De vraag is echter wie dan aan het roer zal staan bij de nationale ploeg. Zo wordt bondscoach Roberto Martinez opnieuw nadrukkelijk aan een overstap naar de Premier League gelinkt.


De Spanjaard werd de voorbije jaren al meermaals gelinkt aan een vertrek, verschillende interessante clubs passeerden de revue. Martinez bleef de Belgische bond echter telkens trouw. Maar mogelijk brengt zijn ex-club Everton FC daar verandering in. De Toffee's zijn ondanks de nodige investeringen op de transfermarkt bezig aan een tegenvallend seizoen. Na de pijnlijke nederlaag van zaterdagavond tegen Norwich City, besloot de club dan ook om afscheid te nemen van coach Rafael Benitez.

In de zoektocht naar een opvolger werd al snel de naam van Martinez naar voren geschoven. Ondanks zijn ontslag in 2016 zou die nog steeds een pak krediet genieten bij het bestuur op Goodison Park. Bovendien loopt zijn huidige contract af na het WK 2022. Voor een vermogende club als Everton mag het dus geen probleem zijn om de laatste maanden van die overeenkomst af te kopen. Volgens Het Laatste Nieuws staat men bij de KBVB wel niet te springen om Martinez enkele maanden voor het WK te laten gaan.

DUBBELJOB
Maar er zou ook een alternatief scenario op tafel liggen. Zo sluit The Telegraph niet uit dat Martinez beide jobs gaat combineren tot aan het einde van dit seizoen. De voorbereidingen op het oefenkamp in maart en de start van de Nations League-campagne in juni, zou hij overlaten aan zijn sportieve staf bij de nationale ploeg. En tijdens de interland-break zou hij weer terugreizen naar ons land. Martinez zelf zou zo'n dubbelrol alvast zien zitten. Hoe Everton en de KBVB daar over denken, is echter niet bekend.

LEES OOK: Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Zo'n dubbeljob is een goed alternatief ...

Meest recent

D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

6
6
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

67
67
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

23
23
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

34
34
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

271
271
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

122
122
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

141
141
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

118
118
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

49
49
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

65
65
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

47
47
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

255
255
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

361
361
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

154
154
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

83
83
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

55
55
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

270
270
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

498
498
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

262
262
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

164
164
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

446
446
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

225
225
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

458
458

Meer sportnieuws