'Club Brugge mag alweer kruis maken over straf doelwit'

door
'Club Brugge mag alweer kruis maken over straf doelwit'

Club Brugge heeft zich deze mercato tot dusver vrij koest gehouden, maar de komende dagen lijkt men in het Jan Breydelstadion stevig toe te gaan slaan. Met Andreas Skov Olsen lijkt de eerste aanwinst snel neer te kunnen strijken, terwijl er in de loop van zondag ook nog een andere straffe naam als transfertarget opdook.


Vanuit Italië klonken berichten dat Club Brugge in de race zou zijn om Tonny Vilhena binnen te halen. De 27-jarige Nederlander, die vijftien caps voor Oranje achter zijn naam heeft staan, komt sinds de zomer van 2019 uit voor het Russische Krasnodar, maar lijkt daar nu te gaan vertrekken. Hij is op zoek naar een nieuwe uitdaging en wil zich weer in de kijker van Louis van Gaal spelen.

Maar bij Club Brugge zal dat niet gebeuren. VI meldt immers dat Vilhena zijn carrière verder zal zetten bij Espanyol, waar hij ploegmaat van Landry Dimata zal worden. De nummer elf uit La Liga vond een akkoord met Krasnodar over een uitleenbeurt van zes maanden, waarin ook een aankoopoptie opgenomen zal worden. Feyenoord toonde ook interesse, maar voor hen was Vilhena te duur.

VERSTERKING OP HET MIDDENVELD?
Voorlopig krijgt Alfred Schreuder er dus geen vers bloed bij op het middenveld. Het is ook maar de vraag of dat nodig is. Hij kan er nog steeds rekenen op Rits, Vormer, Balanta en Vanaken voor de drie plaatsen op de middenstrook, terwijl ook Otasowie en de jonkies Mbamba en Audoor er nog steeds zijn. 

LEES OOK: Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Heeft Club nog een middenvelder nodig?

Meest recent

Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

57
57
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

112
112
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

47
47
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

89
89
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

32
32
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

263
263
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

185
185
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

249
249
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

263
263
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

33
33
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

170
170
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

342
342
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

215
215
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

58
58
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

68
68
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

161
161
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

154
154
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

419
419
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

69
69
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

152
152
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

47
47
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

130
130
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

174
174
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

299
299

Meer sportnieuws