'Club Brugge mag alweer kruis maken over straf doelwit'

stemmen
'Club Brugge mag alweer kruis maken over straf doelwit'

Club Brugge heeft zich deze mercato tot dusver vrij koest gehouden, maar de komende dagen lijkt men in het Jan Breydelstadion stevig toe te gaan slaan. Met Andreas Skov Olsen lijkt de eerste aanwinst snel neer te kunnen strijken, terwijl er in de loop van zondag ook nog een andere straffe naam als transfertarget opdook.


Vanuit Italië klonken berichten dat Club Brugge in de race zou zijn om Tonny Vilhena binnen te halen. De 27-jarige Nederlander, die vijftien caps voor Oranje achter zijn naam heeft staan, komt sinds de zomer van 2019 uit voor het Russische Krasnodar, maar lijkt daar nu te gaan vertrekken. Hij is op zoek naar een nieuwe uitdaging en wil zich weer in de kijker van Louis van Gaal spelen.

Maar bij Club Brugge zal dat niet gebeuren. VI meldt immers dat Vilhena zijn carrière verder zal zetten bij Espanyol, waar hij ploegmaat van Landry Dimata zal worden. De nummer elf uit La Liga vond een akkoord met Krasnodar over een uitleenbeurt van zes maanden, waarin ook een aankoopoptie opgenomen zal worden. Feyenoord toonde ook interesse, maar voor hen was Vilhena te duur.

VERSTERKING OP HET MIDDENVELD?
Voorlopig krijgt Alfred Schreuder er dus geen vers bloed bij op het middenveld. Het is ook maar de vraag of dat nodig is. Hij kan er nog steeds rekenen op Rits, Vormer, Balanta en Vanaken voor de drie plaatsen op de middenstrook, terwijl ook Otasowie en de jonkies Mbamba en Audoor er nog steeds zijn. 

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Heeft Club nog een middenvelder nodig?

Meest recent

'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

6
6
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

184
184
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

167
167
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

599
599
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

148
148
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

400
400
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

43
43
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

511
511
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

263
263
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

244
244
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

139
139
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1284
1284
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

108
108
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

334
334
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

199
199
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

255
255
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

203
203
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

218
218
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

520
520
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

927
927
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

715
715
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

278
278
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

156
156

Meer sportnieuws