'Club nadert miljoenenaanwinst: vierjarig contract'

914 stemmen
'Club nadert miljoenenaanwinst: vierjarig contract'

Alfred Schreuder heeft een geslaagd debuut als hoofdcoach van Club Brugge achter de rug, zaterdagavond won zijn ploeg met 2-0 van STVV. Met Tajon Buchanan dropte hij ook een nieuwkomer in de basis. Voorlopig is de Canadees de enige winterse aanwinst van Blauw-Zwart, maar daar kan snel verandering in komen.


Dat Club even wachtte om toe te slaan op de mercato is logisch. Schreuder kreeg van het bestuur immers de tijd om de huidige selectie door te lichten en vervolgens aan te geven waar hij nog versterking kan gebruiken. Inmiddels is de Nederlander al een tweetal weken aan de slag, hij heeft dus al een goed beeld van de kwaliteiten en gebreken in zijn kern. En dus lijkt het Brugse transferoffensief stilaan los te barsten.

Onder meer verdediger Emmanuel Agbadou (KAS Eupen) en middenvelder Tonny Vilhena (FK Krasnodar) worden genoemd als potentiële aanwinsten. Maar de eerstvolgende versterking lijkt eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo geraakte dit weekend bekend dat Club zijn zinnen heeft gezet op Andreas Skov Olsen. De Deense international speelt momenteel voor FC Bologna, maar is daar niet altijd zeker van een basisplaats.

ZES MILJOEN
En dus heeft Blauw-Zwart zijn kansen geroken. De bekende Italiaanse transferkenner Nicolo Schira bevestigt nu dat de onderhandelingen vergevorderd zijn. Beide clubs zouden spreken over een transfersom van om en bij de 6 miljoen euro. Indien een akkoord wordt gevonden, kan de 22-jarige Skov Olsen zijn kribbel zetten onder een vierjarig contract op Jan Breydel. Er zou eerstdaags al witte rook kunnen volgen in dit dossier.

LEES OOK: 'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

0
0
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

11
11
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

66
66
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

149
149
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

384
384
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

133
133
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

207
207
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

23
23
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

30
30
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

131
131
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

161
161
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

413
413
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

164
164
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

26
26
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

103
103
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

227
227
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

517
517
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

70
70
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

335
335
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

246
246
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

735
735

Meer sportnieuws