'Club nadert miljoenenaanwinst: vierjarig contract'

914
'Club nadert miljoenenaanwinst: vierjarig contract'

Alfred Schreuder heeft een geslaagd debuut als hoofdcoach van Club Brugge achter de rug, zaterdagavond won zijn ploeg met 2-0 van STVV. Met Tajon Buchanan dropte hij ook een nieuwkomer in de basis. Voorlopig is de Canadees de enige winterse aanwinst van Blauw-Zwart, maar daar kan snel verandering in komen.


Dat Club even wachtte om toe te slaan op de mercato is logisch. Schreuder kreeg van het bestuur immers de tijd om de huidige selectie door te lichten en vervolgens aan te geven waar hij nog versterking kan gebruiken. Inmiddels is de Nederlander al een tweetal weken aan de slag, hij heeft dus al een goed beeld van de kwaliteiten en gebreken in zijn kern. En dus lijkt het Brugse transferoffensief stilaan los te barsten.

Onder meer verdediger Emmanuel Agbadou (KAS Eupen) en middenvelder Tonny Vilhena (FK Krasnodar) worden genoemd als potentiële aanwinsten. Maar de eerstvolgende versterking lijkt eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo geraakte dit weekend bekend dat Club zijn zinnen heeft gezet op Andreas Skov Olsen. De Deense international speelt momenteel voor FC Bologna, maar is daar niet altijd zeker van een basisplaats.

ZES MILJOEN
En dus heeft Blauw-Zwart zijn kansen geroken. De bekende Italiaanse transferkenner Nicolo Schira bevestigt nu dat de onderhandelingen vergevorderd zijn. Beide clubs zouden spreken over een transfersom van om en bij de 6 miljoen euro. Indien een akkoord wordt gevonden, kan de 22-jarige Skov Olsen zijn kribbel zetten onder een vierjarig contract op Jan Breydel. Er zou eerstdaags al witte rook kunnen volgen in dit dossier.

LEES OOK: Straffe stoot van Mbangula: "Hopelijk niet de laatste"

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

29
29
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

42
42
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

24
24
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

117
117
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

46
46
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

221
221
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

109
109
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

96
96
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

329
329
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

305
305
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws