'Club nadert miljoenenaanwinst: vierjarig contract'

914 stemmen
'Club nadert miljoenenaanwinst: vierjarig contract'

Alfred Schreuder heeft een geslaagd debuut als hoofdcoach van Club Brugge achter de rug, zaterdagavond won zijn ploeg met 2-0 van STVV. Met Tajon Buchanan dropte hij ook een nieuwkomer in de basis. Voorlopig is de Canadees de enige winterse aanwinst van Blauw-Zwart, maar daar kan snel verandering in komen.


Dat Club even wachtte om toe te slaan op de mercato is logisch. Schreuder kreeg van het bestuur immers de tijd om de huidige selectie door te lichten en vervolgens aan te geven waar hij nog versterking kan gebruiken. Inmiddels is de Nederlander al een tweetal weken aan de slag, hij heeft dus al een goed beeld van de kwaliteiten en gebreken in zijn kern. En dus lijkt het Brugse transferoffensief stilaan los te barsten.

Onder meer verdediger Emmanuel Agbadou (KAS Eupen) en middenvelder Tonny Vilhena (FK Krasnodar) worden genoemd als potentiële aanwinsten. Maar de eerstvolgende versterking lijkt eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo geraakte dit weekend bekend dat Club zijn zinnen heeft gezet op Andreas Skov Olsen. De Deense international speelt momenteel voor FC Bologna, maar is daar niet altijd zeker van een basisplaats.

ZES MILJOEN
En dus heeft Blauw-Zwart zijn kansen geroken. De bekende Italiaanse transferkenner Nicolo Schira bevestigt nu dat de onderhandelingen vergevorderd zijn. Beide clubs zouden spreken over een transfersom van om en bij de 6 miljoen euro. Indien een akkoord wordt gevonden, kan de 22-jarige Skov Olsen zijn kribbel zetten onder een vierjarig contract op Jan Breydel. Er zou eerstdaags al witte rook kunnen volgen in dit dossier.

LEES OOK: Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

31
31
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

183
183
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

57
57
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

236
236
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

134
134
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

222
222
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

37
37
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

195
195
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

163
163
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

194
194
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

126
126
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1036
1036
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

64
64
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

371
371
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

102
102
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

71
71
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

73
73
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

47
47
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

412
412
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

568
568
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

545
545
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

568
568
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

145
145

Meer sportnieuws