'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

967 stemmen
'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de winterse transfermark. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook de tijd om eerst een grondige balans van zijn selectie op te maken. Maar nu de wintermercato alweer halfweg is, lijken de Bruggelingen toch in actie te schieten.


Zo werd Blauw-Zwart in de voorbije dagen aan verschillende potentiële doelwitten gelinkt. Om de defensie te versterken zou onder meer Emmanuel Agbadou in beeld zijn, al is KAS Eupen niet geneigd om zijn sterkhouder in januari te verkopen. Als extra optie voor de aanvalslinie denkt Club naar verluidt aan Andreas Skov Olsen. De 22-jarige international van Denemarken zou voor de nodige miljoenen worden overgenomen van FC Bologna. En mogelijk volgt ook nog versterking op het middenveld.

Zo meldt de Italiaanse journalist Gianluigi Longari, bekend van onder meer SportItalia, dat de Bruggelingen in de running zijn voor Tonny Vilhena. De 27-jarige middenvelder brak destijds op jonge leeftijd door bij Feyenoord. Na enkele seizoenen werd hij ook geselecteerd voor Oranje. Een mooie Europese carrière leek voor hem in de maak. Maar mede door contractperikelen en de ernstige ziekte van zijn moeder bleef een gedroomde transfer uit. In 2019 ging hij uiteindelijk in op een lucratieve aanbieding van het Russische FK Krasnodar.

STRIJD MET ESPANYOL
Daar zou hij na tweeënhalf seizoen alweer vertrekken. Russische bronnen meldden eerder dit weekend dat Vilhena goed op weg was naar het Spaanse Espanyol. Maar een akkoord werd tot dusver nog niet gevonden en nu zou dus ook Club Brugge zich in de dans hebben gemengd. Op Jan Breydel zou de middenvelder met Alfred Schreuder, Noa Lang, Bas Dost en Ruud Vormer alvast een pak landgenoten treffen. Maar zijn contract bij Krasnodar loopt nog tot medio 2024. Er zullen dus de nodige miljoenen op tafel moeten komen om hem los te wringen. De Russen betaalden zelf zo'n 9 miljoen euro voor zijn komst en zullen hun verlies zo beperkt mogelijk willen houden.

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Club moet deze winter sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

66
66
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

32
32
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

53
53
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

279
279
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

149
149
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

243
243
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

274
274
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

244
244
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

377
377
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

95
95
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

718
718
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

755
755
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

391
391
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

478
478
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

78
78
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

233
233
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

81
81
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

132
132
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

581
581
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

747
747
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

241
241
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

184
184
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

129
129

Meer sportnieuws