'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

door
'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de winterse transfermark. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook de tijd om eerst een grondige balans van zijn selectie op te maken. Maar nu de wintermercato alweer halfweg is, lijken de Bruggelingen toch in actie te schieten.


Zo werd Blauw-Zwart in de voorbije dagen aan verschillende potentiële doelwitten gelinkt. Om de defensie te versterken zou onder meer Emmanuel Agbadou in beeld zijn, al is KAS Eupen niet geneigd om zijn sterkhouder in januari te verkopen. Als extra optie voor de aanvalslinie denkt Club naar verluidt aan Andreas Skov Olsen. De 22-jarige international van Denemarken zou voor de nodige miljoenen worden overgenomen van FC Bologna. En mogelijk volgt ook nog versterking op het middenveld.

Zo meldt de Italiaanse journalist Gianluigi Longari, bekend van onder meer SportItalia, dat de Bruggelingen in de running zijn voor Tonny Vilhena. De 27-jarige middenvelder brak destijds op jonge leeftijd door bij Feyenoord. Na enkele seizoenen werd hij ook geselecteerd voor Oranje. Een mooie Europese carrière leek voor hem in de maak. Maar mede door contractperikelen en de ernstige ziekte van zijn moeder bleef een gedroomde transfer uit. In 2019 ging hij uiteindelijk in op een lucratieve aanbieding van het Russische FK Krasnodar.

STRIJD MET ESPANYOL
Daar zou hij na tweeënhalf seizoen alweer vertrekken. Russische bronnen meldden eerder dit weekend dat Vilhena goed op weg was naar het Spaanse Espanyol. Maar een akkoord werd tot dusver nog niet gevonden en nu zou dus ook Club Brugge zich in de dans hebben gemengd. Op Jan Breydel zou de middenvelder met Alfred Schreuder, Noa Lang, Bas Dost en Ruud Vormer alvast een pak landgenoten treffen. Maar zijn contract bij Krasnodar loopt nog tot medio 2024. Er zullen dus de nodige miljoenen op tafel moeten komen om hem los te wringen. De Russen betaalden zelf zo'n 9 miljoen euro voor zijn komst en zullen hun verlies zo beperkt mogelijk willen houden.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Club moet deze winter sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

6
6
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

78
78
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

84
84
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

158
158
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

594
594
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

113
113
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

219
219
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

544
544
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

29
29
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

27
27
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

536
536
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

203
203
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

67
67
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

81
81
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

216
216
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

82
82
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

141
141
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

822
822
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

220
220
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

105
105
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

354
354
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

321
321
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

292
292
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

284
284
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

772
772

Meer sportnieuws