'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

967 stemmen
'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de winterse transfermark. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook de tijd om eerst een grondige balans van zijn selectie op te maken. Maar nu de wintermercato alweer halfweg is, lijken de Bruggelingen toch in actie te schieten.


Zo werd Blauw-Zwart in de voorbije dagen aan verschillende potentiële doelwitten gelinkt. Om de defensie te versterken zou onder meer Emmanuel Agbadou in beeld zijn, al is KAS Eupen niet geneigd om zijn sterkhouder in januari te verkopen. Als extra optie voor de aanvalslinie denkt Club naar verluidt aan Andreas Skov Olsen. De 22-jarige international van Denemarken zou voor de nodige miljoenen worden overgenomen van FC Bologna. En mogelijk volgt ook nog versterking op het middenveld.

Zo meldt de Italiaanse journalist Gianluigi Longari, bekend van onder meer SportItalia, dat de Bruggelingen in de running zijn voor Tonny Vilhena. De 27-jarige middenvelder brak destijds op jonge leeftijd door bij Feyenoord. Na enkele seizoenen werd hij ook geselecteerd voor Oranje. Een mooie Europese carrière leek voor hem in de maak. Maar mede door contractperikelen en de ernstige ziekte van zijn moeder bleef een gedroomde transfer uit. In 2019 ging hij uiteindelijk in op een lucratieve aanbieding van het Russische FK Krasnodar.

STRIJD MET ESPANYOL
Daar zou hij na tweeënhalf seizoen alweer vertrekken. Russische bronnen meldden eerder dit weekend dat Vilhena goed op weg was naar het Spaanse Espanyol. Maar een akkoord werd tot dusver nog niet gevonden en nu zou dus ook Club Brugge zich in de dans hebben gemengd. Op Jan Breydel zou de middenvelder met Alfred Schreuder, Noa Lang, Bas Dost en Ruud Vormer alvast een pak landgenoten treffen. Maar zijn contract bij Krasnodar loopt nog tot medio 2024. Er zullen dus de nodige miljoenen op tafel moeten komen om hem los te wringen. De Russen betaalden zelf zo'n 9 miljoen euro voor zijn komst en zullen hun verlies zo beperkt mogelijk willen houden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Club moet deze winter sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

83
83
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

262
262
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

84
84
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

172
172
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

281
281
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

263
263
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

514
514
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

313
313
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

124
124
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

160
160
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

383
383
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

511
511
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

332
332
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

151
151
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

42
42
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

400
400
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

57
57
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

483
483
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

669
669
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

132
132
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

113
113
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

330
330
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

133
133
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

50
50
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

104
104

Meer sportnieuws