'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

door
'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de winterse transfermark. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook de tijd om eerst een grondige balans van zijn selectie op te maken. Maar nu de wintermercato alweer halfweg is, lijken de Bruggelingen toch in actie te schieten.


Zo werd Blauw-Zwart in de voorbije dagen aan verschillende potentiële doelwitten gelinkt. Om de defensie te versterken zou onder meer Emmanuel Agbadou in beeld zijn, al is KAS Eupen niet geneigd om zijn sterkhouder in januari te verkopen. Als extra optie voor de aanvalslinie denkt Club naar verluidt aan Andreas Skov Olsen. De 22-jarige international van Denemarken zou voor de nodige miljoenen worden overgenomen van FC Bologna. En mogelijk volgt ook nog versterking op het middenveld.

Zo meldt de Italiaanse journalist Gianluigi Longari, bekend van onder meer SportItalia, dat de Bruggelingen in de running zijn voor Tonny Vilhena. De 27-jarige middenvelder brak destijds op jonge leeftijd door bij Feyenoord. Na enkele seizoenen werd hij ook geselecteerd voor Oranje. Een mooie Europese carrière leek voor hem in de maak. Maar mede door contractperikelen en de ernstige ziekte van zijn moeder bleef een gedroomde transfer uit. In 2019 ging hij uiteindelijk in op een lucratieve aanbieding van het Russische FK Krasnodar.

STRIJD MET ESPANYOL
Daar zou hij na tweeënhalf seizoen alweer vertrekken. Russische bronnen meldden eerder dit weekend dat Vilhena goed op weg was naar het Spaanse Espanyol. Maar een akkoord werd tot dusver nog niet gevonden en nu zou dus ook Club Brugge zich in de dans hebben gemengd. Op Jan Breydel zou de middenvelder met Alfred Schreuder, Noa Lang, Bas Dost en Ruud Vormer alvast een pak landgenoten treffen. Maar zijn contract bij Krasnodar loopt nog tot medio 2024. Er zullen dus de nodige miljoenen op tafel moeten komen om hem los te wringen. De Russen betaalden zelf zo'n 9 miljoen euro voor zijn komst en zullen hun verlies zo beperkt mogelijk willen houden.

LEES OOK: 'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Club moet deze winter sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

19
19
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

32
32
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

28
28
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

112
112
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

72
72
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

105
105
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

190
190
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

208
208
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

350
350
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

577
577
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

284
284
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

473
473
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

410
410
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

242
242
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

363
363
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

225
225

Meer sportnieuws