'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

967
'Club Brugge wil uitpakken met dure Nederlander'

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de winterse transfermark. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook de tijd om eerst een grondige balans van zijn selectie op te maken. Maar nu de wintermercato alweer halfweg is, lijken de Bruggelingen toch in actie te schieten.


Zo werd Blauw-Zwart in de voorbije dagen aan verschillende potentiële doelwitten gelinkt. Om de defensie te versterken zou onder meer Emmanuel Agbadou in beeld zijn, al is KAS Eupen niet geneigd om zijn sterkhouder in januari te verkopen. Als extra optie voor de aanvalslinie denkt Club naar verluidt aan Andreas Skov Olsen. De 22-jarige international van Denemarken zou voor de nodige miljoenen worden overgenomen van FC Bologna. En mogelijk volgt ook nog versterking op het middenveld.

Zo meldt de Italiaanse journalist Gianluigi Longari, bekend van onder meer SportItalia, dat de Bruggelingen in de running zijn voor Tonny Vilhena. De 27-jarige middenvelder brak destijds op jonge leeftijd door bij Feyenoord. Na enkele seizoenen werd hij ook geselecteerd voor Oranje. Een mooie Europese carrière leek voor hem in de maak. Maar mede door contractperikelen en de ernstige ziekte van zijn moeder bleef een gedroomde transfer uit. In 2019 ging hij uiteindelijk in op een lucratieve aanbieding van het Russische FK Krasnodar.

STRIJD MET ESPANYOL
Daar zou hij na tweeënhalf seizoen alweer vertrekken. Russische bronnen meldden eerder dit weekend dat Vilhena goed op weg was naar het Spaanse Espanyol. Maar een akkoord werd tot dusver nog niet gevonden en nu zou dus ook Club Brugge zich in de dans hebben gemengd. Op Jan Breydel zou de middenvelder met Alfred Schreuder, Noa Lang, Bas Dost en Ruud Vormer alvast een pak landgenoten treffen. Maar zijn contract bij Krasnodar loopt nog tot medio 2024. Er zullen dus de nodige miljoenen op tafel moeten komen om hem los te wringen. De Russen betaalden zelf zo'n 9 miljoen euro voor zijn komst en zullen hun verlies zo beperkt mogelijk willen houden.

LEES OOK: 'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Club moet deze winter sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

5
5
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

16
16
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

35
35
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

30
30
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

116
116
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

242
242
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

38
38
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

16
16
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

81
81
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

62
62
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

109
109
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

133
133
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

264
264
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

493
493
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

214
214
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

170
170
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

465
465
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

80
80
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

426
426
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

49
49
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

72
72
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

126
126
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

283
283
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

84
84

Meer sportnieuws