Clement pakt eerste zege, Liverpool naar tweede plaats

door
Clement pakt eerste zege, Liverpool naar tweede plaats

Philippe Clement heeft zijn eerste zege als hoofdcoach van AS Monaco beet. Zijn ploeg hield zondagnamiddag de drie punten thuis tegen laagvlieger Clermont Foot. Het duurde tot in de extra tijd van de eerste helft alvorens de score werd geopend, maar uiteindelijk haalden de Monegasken het met duidelijke 4-0-cijfers.


Vorige weekend debuteerde Clement bij zijn nieuwe met een 0-0-gelijkspel tegen FC Nantes. Er stond dus al meteen wat druk op de ketel voor zijn eerste thuismatch. Hij moest wel weer verschillende spelers missen, onder meer in de defensie was het puzzelen. Desondanks waren de Monegasken grotendeels baas. Dat leidde vlak voor rust ook tot de verdiende openingstreffer van Diop.

Na de pauze vond ASM veel vlotter de weg naar doel en dat had niet in het minst te maken met de inbreng van Ben Yedder. De topschutter nam twee goals voor zijn rekening. Uiteindelijk was het Henrique die de 4-0-eindstand vastlegde. Door deze zege springt Monaco naar een voorlopige vijfde plaats. Komend weekend wacht een bezoek aan Montpellier.

LIVERPOOL TWEEDE
Ook in de Premier League werd zondagnamiddag gevoetbald. Liverpool kon optimaal profiteren van de nederlaag van Chelsea om beslag te leggen op de tweede plaats. De Reds haalden het met 3-0 van Brentford. Jürgen Klopp en zijn mannen naderen zo tot op elf punten van leider Manchester City, dat wel nog een wedstrijd meer gespeeld heeft.

LEES OOK: Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Monaco haalt alsnog de top 3 ...

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

38
38
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

43
43
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

297
297
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

247
247
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

70
70
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

247
247
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

446
446
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

69
69
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

56
56
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

34
34
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

316
316
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

479
479
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

243
243
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

82
82
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

70
70
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

410
410
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

304
304
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

193
193
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

107
107
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

230
230
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws