Zondag hielden de Rode Duivels hun eerste fandag in Brussel. “Een plezant initiatiefâ€, vertelt Arsenal-speler Thomas Vermaelen aan
Sporza. “Een paar jaar geleden was zoiets niet mogelijk, maar nu staat het hele land achter de ploegâ€, aldus de centrale verdediger.
Vermaelen is nog onzeker door een dijblessure voor de match van vrijdag tegen Servië. “Ik bekijk het dag per dag, het is moeilijk om de komende dagen in te schatten. Ik werk er hard aan om te herstellen. Bij het stappen heb ik weinig lastâ€, klinkt hij hoopvol.
Tegen Servië wordt het niet makkelijk volgens Vermaelen. “We wonnen daar wel met 0-3, maar het was een lastige partij. Servië heeft een goede ploeg en we zullen elke wedstrijd moeten winnenâ€, besluit hij.