Genk mist zestal tegen Beerschot

door
Genk mist zestal tegen Beerschot

KRC Genk heeft de komende maanden iets recht te zetten na de schabouwelijke eerste helft van het seizoen. Zondagavond krijgen de Limburgers alvast een uitgelezen kans om vertrouwen te tanken voor de inhaalrace. Zo wordt de competitie hervat met een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Beerschot VA.


In principe dus een haalbare kaart voor Racing, al zijn de Antwerpenaren wel een soort van zwarte beest geworden. In de heenronde werd namelijk verloren op 't Kiel. Beerschot boekte toen één van zijn twee competitiezeges. En ook vorige seizoen trokken de Mannekes aan het langste einde. Genk wil dus komaf maken met deze reeks.

Coach Bernd Storck liet ook al verstaan dat dit een must-win wordt. "We willen revanche, dat is duidelijk", herhaalde hij nogmaals op de clubwebstek. "En we willen weer aanknopen bij onze laatste wedstrijd. Tegen Oostende hebben we al een heel ander Genk gezien. Het Genk dat men gewend is te zien en wat men ook verwacht. Dat het moeilijk wordt tegen Beerschot, weten we. Ze staan massaal achterin. Maar we moeten deze wedstrijd winnen, dat is duidelijk."

ZES AFWEZIGEN
Al zal Storck wel een aantal pionnen moeten missen in zijn selectie. Gouden Schoen Paul Onuachu is immers geblesseerd, net zoals Simen Juklerod. Nieuwkomer Aziz Ouattara kon na zijn corona-besmetting nog te weinig ritme opdoen, terwijl Kristian Thorstvedt zijn eerste schorsingsdag uitzit. Joseph Paintsil is dan weer actief op de Africa Cup. Tot slot is derde doelman Vic Chambaere uit met een kwetsuur aan de rug, de 16-jarige Mike Penders vervangt hem in de selectie.

LEES OOK: Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

33
33
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

75
75
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

245
245
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

210
210
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

351
351
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

185
185
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

314
314
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

286
286
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

71
71
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

465
465
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

296
296
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

88
88
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

177
177
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

543
543
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

282
282
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

66
66
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

72
72
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

41
41
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

446
446
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

388
388
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

141
141
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

218
218
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

138
138

Meer sportnieuws