Genk mist zestal tegen Beerschot

door
Genk mist zestal tegen Beerschot

KRC Genk heeft de komende maanden iets recht te zetten na de schabouwelijke eerste helft van het seizoen. Zondagavond krijgen de Limburgers alvast een uitgelezen kans om vertrouwen te tanken voor de inhaalrace. Zo wordt de competitie hervat met een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Beerschot VA.


In principe dus een haalbare kaart voor Racing, al zijn de Antwerpenaren wel een soort van zwarte beest geworden. In de heenronde werd namelijk verloren op 't Kiel. Beerschot boekte toen één van zijn twee competitiezeges. En ook vorige seizoen trokken de Mannekes aan het langste einde. Genk wil dus komaf maken met deze reeks.

Coach Bernd Storck liet ook al verstaan dat dit een must-win wordt. "We willen revanche, dat is duidelijk", herhaalde hij nogmaals op de clubwebstek. "En we willen weer aanknopen bij onze laatste wedstrijd. Tegen Oostende hebben we al een heel ander Genk gezien. Het Genk dat men gewend is te zien en wat men ook verwacht. Dat het moeilijk wordt tegen Beerschot, weten we. Ze staan massaal achterin. Maar we moeten deze wedstrijd winnen, dat is duidelijk."

ZES AFWEZIGEN
Al zal Storck wel een aantal pionnen moeten missen in zijn selectie. Gouden Schoen Paul Onuachu is immers geblesseerd, net zoals Simen Juklerod. Nieuwkomer Aziz Ouattara kon na zijn corona-besmetting nog te weinig ritme opdoen, terwijl Kristian Thorstvedt zijn eerste schorsingsdag uitzit. Joseph Paintsil is dan weer actief op de Africa Cup. Tot slot is derde doelman Vic Chambaere uit met een kwetsuur aan de rug, de 16-jarige Mike Penders vervangt hem in de selectie.

LEES OOK: Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

17
17
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

4
4
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

123
123
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

543
543
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

88
88
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

13
13
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

60
60
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

61
61
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

88
88
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

408
408
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

231
231
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

120
120
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

102
102
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

381
381
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

536
536
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

313
313
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

130
130
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

98
98
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

84
84
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

146
146
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

30
30
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1393
1393
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

84
84
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

191
191
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

328
328

Meer sportnieuws