Genk mist zestal tegen Beerschot

637 stemmen
Genk mist zestal tegen Beerschot

KRC Genk heeft de komende maanden iets recht te zetten na de schabouwelijke eerste helft van het seizoen. Zondagavond krijgen de Limburgers alvast een uitgelezen kans om vertrouwen te tanken voor de inhaalrace. Zo wordt de competitie hervat met een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Beerschot VA.


In principe dus een haalbare kaart voor Racing, al zijn de Antwerpenaren wel een soort van zwarte beest geworden. In de heenronde werd namelijk verloren op 't Kiel. Beerschot boekte toen één van zijn twee competitiezeges. En ook vorige seizoen trokken de Mannekes aan het langste einde. Genk wil dus komaf maken met deze reeks.

Coach Bernd Storck liet ook al verstaan dat dit een must-win wordt. "We willen revanche, dat is duidelijk", herhaalde hij nogmaals op de clubwebstek. "En we willen weer aanknopen bij onze laatste wedstrijd. Tegen Oostende hebben we al een heel ander Genk gezien. Het Genk dat men gewend is te zien en wat men ook verwacht. Dat het moeilijk wordt tegen Beerschot, weten we. Ze staan massaal achterin. Maar we moeten deze wedstrijd winnen, dat is duidelijk."

ZES AFWEZIGEN
Al zal Storck wel een aantal pionnen moeten missen in zijn selectie. Gouden Schoen Paul Onuachu is immers geblesseerd, net zoals Simen Juklerod. Nieuwkomer Aziz Ouattara kon na zijn corona-besmetting nog te weinig ritme opdoen, terwijl Kristian Thorstvedt zijn eerste schorsingsdag uitzit. Joseph Paintsil is dan weer actief op de Africa Cup. Tot slot is derde doelman Vic Chambaere uit met een kwetsuur aan de rug, de 16-jarige Mike Penders vervangt hem in de selectie.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

22
22
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

352
352
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

51
51
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

380
380
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

43
43
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

66
66
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

89
89
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

71
71
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

112
112
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

280
280
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

592
592
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

223
223
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

435
435
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

361
361
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

206
206
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

90
90
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

89
89
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

175
175
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

351
351
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

359
359
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

288
288
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

515
515
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

151
151
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

725
725

Meer sportnieuws