Club Brugge zwaar de mist in bij Gouden Schoen

door
Club Brugge zwaar de mist in bij Gouden Schoen

Charles De Ketelaere, Noa Lang of toch maar Hans Vanaken? Club Brugge hield stevig rekening met een nieuwe blauw-zwarte Gouden Schoen, maar uiteindelijk was Paul Onuachu (KRC Genk) de winnaar van het kleinood. Het missen van de Gouden Schoen kwam ongetwijfeld hard aan bij de Belgische landskampioen.


Het Laatste Nieuws schrijft zelfs dat Club Brugge écht geen rekening had gehouden met een scenario waarbij niet iemand van hen de Gouden Schoen zou winnen. De krant stelt dat Club zelfs voorbereidingen had getroffen om hun Brugse winnaar te vieren, maar woensdag om 22 uur moest er helemaal niet gevierd worden. Maar naar verluidt ebde de teleurstelling al snel weer weg.

Alfred Schreuder speelde een voortrekkersrol hierin. “Dat verwacht ik ook van mijn spelers”, citeerde Het Laatste Nieuws. “Als coach moet de eis zijn dat ze er op de goeie manier mee omgaan, dat ze er motivatie uit putten." Schreuder sprak erover voor de ganse Brugse groep maar hij nam Lang en De Ketelaere ook apart. “In het leven, en niet alleen in de sport, krijg je te maken met tegenslagen. Dan gaat het erover hoe je ermee omgaat. Mijn spelers zullen reageren, ze zullen mentaliteit tonen. En het is die mentaliteit die we nodig hebben.”

STVV
Club Brugge kan de teleurstelling alvast doorspoelen met een overwinning tegen Sint-Truiden. Zaterdag staat die eerste wedstrijd gepland onder de nieuwe coach Schreuder. Onder zijn nieuw elan wil Club terug de Belgische landstitel halen, alsook de Croky Cup.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

Komt dit harder aan dat men zegt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

10
10
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

69
69
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

25
25
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

37
37
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

240
240
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

81
81
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

132
132
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

112
112
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

494
494
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

361
361
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

521
521
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

231
231
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

221
221
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

223
223
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

437
437
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

661
661
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

506
506
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

297
297
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

500
500
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

737
737
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

438
438
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

444
444

Meer sportnieuws