Storck compromisloos: "Het houdt hier op"

door
Storck compromisloos:

Bij KRC Genk heerste de voorbije dagen een euforische sfeer na de Gouden Schoen-winst van Paul Onuachu. Maar inmiddels is het weer tijd voor bittere ernst. Na een dramatische eerste seizoenshelft moeten de Limburgers vol aan de bak om nog iets van de jaargang zien te maken.


Genk hervat de competitie zondagavond met een duel tegen hekkensluiter Beerschot VA. Gezien de situatie in het klassement, Racing staat momenteel slechts negende, is een nieuwe misstap uit den boze. Bovendien hebben de Limburgers nog een rekening openstaan met de Antwerpenaren. In de heenronde werd immers verrassend verloren op 't Kiel. En ook vorig seizoen trok Beerschot in de onderlinge confrontaties aan het langste eind.

Coach Bernd Storck is in aanloop naar het duel dan ook duidelijk: enkel een zege is voldoende voor Genk. "We hebben de cijfers ook aangekaart in de teammeeting, het houdt hier op. Dit is een must-win voor ons. Met alle respect, maar tegen de laatste in de stand moet je als Genk zijnde gewoon winnen", werd de Duitse trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

GEEN GOUDEN SCHOEN
Storck zal tegen Beerschot wel enkele belangrijke pionnen moeten missen. Zo is Kristian Thorstvedt geschorst. En Onuachu is onvoldoende hersteld van zijn blessure om zijn wederoptreden te maken. Zijn plek in de spits wordt allicht ingenomen door Iké Ugbo. "Hij is op de goeie weg, tankte vertrouwen tegen KV Oostende. Nu moet Ugbo dat op het veld laten zien", aldus Storck.

LEES OOK: RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Genk haalt alsnog de top 4 ...

Meest recent

Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

59
59
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

113
113
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

166
166
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

137
137
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

210
210
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

191
191
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

248
248
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2631
2631
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

516
516
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

342
342
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

276
276
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

202
202
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

407
407
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

171
171
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1238
1238
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

485
485
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1610
1610
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

476
476
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

71
71
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

119
119
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

583
583
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

439
439
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

450
450
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

155
155

Meer sportnieuws