'Strijd om Tielemans barst helemaal los'

327
'Strijd om Tielemans barst helemaal los'

Romelu Lukaku werd woensdagavond verkozen tot 'Beste Belg in het Buitenland' van het kalenderjaar 2021. Nochtans had de spits van Chelsea FC opnieuw af te rekenen met de nodige concurrentie. Onder meer van Youri Tielemans, die kan terugblikken op een sterk jaar bij Leicester City.


De middenvelder bezorgde zijn club vorig seizoen de FA Cup met een heerlijk doelpunt in de finale tegen Chelsea. Vervolgens kende hij een minder EK, maar dit seizoen is hij weer terug op niveau bij de Foxes. In 14 competitiewedstrijden zit Tielemans bijvoorbeeld aan 5 goals en 2 assists. Allesbehalve slechte cijfers voor een speler op zijn positie. Het mag dan ook niet verbazen dat er heel wat interesse heerst in het jeugdproduct van RSC Anderlecht.

Zo meldde Goal.com deze week nog dat Arsenal FC de gesprekken heeft aangeknoopt voor een mogelijke zomertransfer van de Rode Duivel. De Gunners zouden bereid zijn om flink te investeren in zijn komst, zeker als het Champions League-ticket wordt binnengehaald. Eerder werden Manchester United en Liverpool FC al genoemd als mogelijk bestemmingen. En de strijd lijkt nu helemaal los te barsten. Want ook Leicester City geeft Tielemans niet zomaar op.

BRILJANTE PROF
Komende zomer gaat de middenvelder zijn laatste contractjaar in bij de Foxes. De club zal dan dus moeten meewerken aan een transfer om te voorkomen dat hij gratis de deur uitwandelt. Maar Leicester hoopt nog steeds dat het zijn contract kan openbreken. "Youri is gelukkig en is hier uitgegroeid tot één van de beste middenvelders in de Premier League", vertelde coach Brendan Rodgers op zijn persbabbel. "Gezien zijn contractsituatie wordt er uiteraard over hem gesproken. Maar ik maak me er niet druk om. We hopen dat hij bijtekent voor zijn contract afloopt. En als dat niet lukt, blijf ik gewoon met hem doorwerken want hij is een briljante professional."

LEES OOK: Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Tielemans is rijp voor de stap naar de absolute top ...

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

34
34
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

55
55
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

38
38
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

102
102
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

143
143
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

40
40
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

174
174
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

160
160
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

184
184
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

360
360
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

254
254
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

206
206
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

960
960
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

382
382
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

157
157
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

660
660

Meer sportnieuws