'Vermogend Newcastle verbaast iedereen met nieuwe spits'

door
'Vermogend Newcastle verbaast iedereen met nieuwe spits'

Newcastle United werd in het voorbije najaar overgenomen door een hyper-vermogend investeringsfonds uit Saudi-Arabië. En die nieuwe eigenaars hebben enorme ambities met de Engelse traditieclub. Maar dit weekend bleek andermaal dat er nog een pak werk opgeknapt moet worden.


Zo sneuvelden de Magpies op pijnlijke wijze in de derde ronde van de FA Cup. Op eigen veld werd namelijk met 0-1 verloren van derdeklassers Cambridge United. En dus rest er dit seizoen enkel nog de degradatiestrijd in de Premier League. Want ook daarin staat Newcastle er erg slecht voor. De club staat voorlaatste in het klassement en kon nog maar één competitiezege boeken.

Een extra kwaliteitsinjectie is dus noodzakelijk indien NUFC zich alsnog wil redden. Met de komst van Kieran Trippier werd deze week alvast een stap in de goede richting gezet. Maar ook in de andere linies is versterking broodnodig. Zo werkt de clubleiding aan extra mankracht in het centrum van de defensie. Een extra spits mag er eveneens bij komen. En daarvoor zouden de Magpies een opvallende piste volgen.

NIEUW-ZEELANDSE KILLER
Gezien de enorme middelen die voorhanden zijn, werden de voorbije weken heel wat topaanvallers gelinkt aan een verhuis naar St. James' Park. Maar volgens The Telegraph is het vizier nu gericht op ... Chris Wood. Niet bepaald een tot de verbeelding sprekende naam. De spits uit Nieuw-Zeeland heeft echter wel al heel wat ervaring in het Engelse voetbal en geldt al enkele seizoenen als een gewaardeerde kracht bij Burnley FC. Die club zou inmiddels op de hoogte zijn van de interesse van Newcastle en ook Wood zelf ziet een overgang best zitten.

LEES OOK: ‘Probleemspits: Batshuayi op weg naar elfde club'

Newcastle gaat zich niet redden dit seizoen ...

Meest recent

'Renard en Borguet lieten zich geweldig ringeloren'

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat ziet iedereen ondertussen. Maar ook aan ...

28
28
Bayat kind aan huis bij Belgische topclub: "60 miljoen euro"

Mogi Bayat was jarenlang héél aanwezig bij clubs als RSC Anderlecht, Standard, AA Gent ...

67
67
'Anderlecht loopt miljoenen mis: wintertransfer op komst'

Bij RSC Anderlecht maakten ze afgelopen zomer heel wat verkeerde keuzes op de transfermarkt. Daar ...

150
150
De Mil zet puntjes op de i na soap over gemiste transfer

Het is een bewogen periode geweest voor Rik De Mil. Enkele weken geleden leek de trainer op weg te ...

24
24
'Diego Moreira versiert absolute knaltransfer'

Toen de Jonge Duivels eerder deze maand knappe zeges boekten tegen Wales en Denemarken, was Diego ...

31
31
Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

129
129
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

232
232
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

160
160
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

56
56
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

230
230
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

62
62
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

362
362
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

360
360
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

46
46
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

230
230
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

1051
1051
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

263
263
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

199
199
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

331
331
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

386
386
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

102
102
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

146
146
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

648
648
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

71
71

Meer sportnieuws