Selemani duidelijk over transfer naar Standard

door
Selemani duidelijk over transfer naar Standard

Zondagavond trekt gastland Kameroen de Africa Cup op gang met een duel tegen Burkina Faso. In de komende dagen en weken zullen ook heel wat bekende koppen uit de Jupiler Pro League de revue passeren op het Afrikaans landenkampioenschap. En daarbij ook Faïz Selemani.


De smaakmaker van KV Kortrijk kon zich met de Comoren, waar hij één van de grootste sterren is, plaatsen voor de eindronde. En Selemani hoopt daar door te gaan op zijn goede prestaties van in de voorbije maanden. De aanvaller is namelijk bezig aan een sterk seizoen. Zo tekende hij bijvoorbeeld al voor 9 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden. Toch valt het te betwijfelen of hij die statistieken nog gaat opkrikken bij KVK.

Selemani wordt immers al een tijdje gelinkt aan een vertrek uit het Guldensporenstadion. KRC Genk zou interesse hebben, maar vooral Standard wordt genoemd als mogelijke bestemming. En zo'n overgang ziet de aanvaller best zitten. "Mijn makelaar regelt deze zaken, want ik ben 100% gefocust op onze doelen met de nationale ploeg", vertelt hij bij RTBF. "Maar uiteraard zou Standard een mooie kans zijn in mijn carrière, ook al zijn hun resultaten momenteel niet zo goed."

VOLDOENDE TIJD
In principe moet er deze winter ook voldoende tijd zijn om een eventuele transfer af te ronden. De Comoren zitten tijdens de Africa Cup in een poule met Marokko en Ghana, twee ploegen die normaal gezien ver kunnen geraken. De kans is dan ook erg klein dat Selemenani en co de tweede ronde halen. In dat geval zit hun tornooi er al op 18 januari op, ruim op tijd dus voor het einde van de mercato.

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Selemani heeft zijn plaats aan de Belgische top ...

Meest recent

Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

3
3
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

261
261
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

64
64
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

93
93
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

45
45
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

59
59
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

35
35
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

62
62
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

411
411
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

102
102
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

250
250
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

32
32
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

495
495
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

239
239
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

67
67
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

70
70
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

365
365
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

324
324
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

260
260
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

205
205
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

102
102

Meer sportnieuws