'Anderlecht zorgt voor desillusie op wintermercato'

door
'Anderlecht zorgt voor desillusie op wintermercato'

We staan precies twee dagen voor de jaarwisseling, wat meteen ook inhoudt dat voetbalclubs over evenveel dagen ook terug spelers kunnen kopen en verkopen. In aanloop naar de wintermercato gonst het naar goede gewoonte al even van de geruchten, zo ook bij Anderlecht.


Zo passeerden al enkele namen de revue als mogelijke aanwinst(en), met de Algerijn Youcef Belaili als laatste in dat rijtje. De 29-jarige flankspeler is einde contract in Qatar, en kan dus mogelijk een opportuniteit blijken. Daar zal Paars-Wit overigens altijd zijn ogen voor open houden, maar desondanks zou het volgens La Dernière Heure niet van plan zijn om erg actief te zijn tijdens de maand januari.

Het Waalse medium stelt immers dat Anderlecht enkel zal aankopen indien er spelers zouden vertrekken. Zo zou de prioriteit vooral liggen bij het samenhouden van de huidige kern, en zeker geen sterkhouders te verkopen Al wordt daarbij meteen gesteld dat indien er eeen lucratief aanbod komt, de club quasi genoodzaakt zal zijn om hierop in te gaan.

Wie vertrekt?
Afgaande op deze bevindingen lijken we dus niet al te veel transferctie te moeten verwachten bij Anderlecht, al zijn er wel enkele belangrijke kanshebbers op een uitgaande transfer. Zo wordt huurling Kouamé al even in verband gebracht met een transfer naar Torino. Daarnaast geniet ook Francis Amuzu heel wat belangstelling. Voor hem zou bovengenoemde Belaili als potentiële vervanger kunnen gelden. Maar wie Paars-Wit zéker niet zou willen zien vertrekken is Sergio Gomez. De Spaanse linksachter kende echter een fabuleus eerste halfjaar bij Anderlecht, iets wat de groten uit Europa zeker niet zal ontgaan zijn.

LEES OOK: Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Zal Gomez vertrekken deze winter?

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

11
11
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

51
51
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

62
62
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

140
140
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

65
65
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

390
390
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

160
160
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

56
56
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

360
360
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

183
183
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

478
478
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

362
362
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

283
283
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

114
114
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

805
805
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

182
182
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

127
127
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

129
129
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

61
61
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

627
627
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

186
186
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

163
163
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

692
692
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

126
126
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

91
91

Meer sportnieuws