'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

door
'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

Voor degenen die Real Madrid een warm hart toedragen, werden het vanuit sportief oogpunt een geslaagde kerstperiode. De Koninklijke kon de feestdagen namelijk inzetten als leider in La Liga en met een aanzienlijke voorsprong op zijn achtervolgers. Ondanks die goede prestatie wordt er in januari allicht toch aan de selectie gesleuteld.


Aan inkomende zijde moet tijdens de wintermercato in weliswaar niet te veel verwacht worden bij de Spaanse grootmacht. Real haalt zelden versterking in de transferperiode van januari, de laatste winteraankoop dateert alweer van twee jaar geleden met het Braziliaanse talent Reinier. Bovendien willen de Madrilenen na het seizoen toeslaan bij enkele transfervrije toppers zoals Antonio Rüdiger en vooral Kylian Mbappé. Het bestuur zal de middelen dan ook opsparen voor die 'koopjes'.

Aan uitgaande zijde krijgen we echter een ander verhaal. Volgens Marca wil de club de selectie verder opkuisen en nu al salarisbudget vrij maken voor komende zomer. Drie spelers mogen al zeker vertrekken: Gareth Bale, Isco en Marcelo. Hun contract loopt na dit seizoen af en Real zal de kans niet laten liggen om in januari nog iets aan hun vertrek te verdienen. De vraag is echter welke club bereid is om in de komst van het genoemde drietal te investeren.

HAZARD MAG BLIJVEN
Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti wel nog rekenen op Mariano Diaz, Luka Jovic en Eden Hazard. De drie aanvallers moeten dus zeker niet weg in januari. Maar als een interessant bod op tafel komt, zou Real wel bereid zijn om te luisteren. Concrete aanbiedingen zijn er evenwel niet. De kans is dus groot dat onze landgenoot minstens tot eind seizoen in het Estadio Santiago Bernabeu blijft. Zeker nu hij opnieuw speelkansen krijgt.

LEES OOK: Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

🚀

Dit Real Madrid hoort bij de favorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

7
7
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

13
13
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

146
146
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

104
104
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

113
113
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

168
168
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

61
61
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

313
313
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

71
71
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

218
218
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

282
282
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

128
128
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

331
331
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

187
187
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

641
641
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

124
124
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

116
116
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

423
423
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

159
159
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

288
288
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

207
207
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

127
127

Meer sportnieuws