'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

door
'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

Voor degenen die Real Madrid een warm hart toedragen, werden het vanuit sportief oogpunt een geslaagde kerstperiode. De Koninklijke kon de feestdagen namelijk inzetten als leider in La Liga en met een aanzienlijke voorsprong op zijn achtervolgers. Ondanks die goede prestatie wordt er in januari allicht toch aan de selectie gesleuteld.


Aan inkomende zijde moet tijdens de wintermercato in weliswaar niet te veel verwacht worden bij de Spaanse grootmacht. Real haalt zelden versterking in de transferperiode van januari, de laatste winteraankoop dateert alweer van twee jaar geleden met het Braziliaanse talent Reinier. Bovendien willen de Madrilenen na het seizoen toeslaan bij enkele transfervrije toppers zoals Antonio Rüdiger en vooral Kylian Mbappé. Het bestuur zal de middelen dan ook opsparen voor die 'koopjes'.

Aan uitgaande zijde krijgen we echter een ander verhaal. Volgens Marca wil de club de selectie verder opkuisen en nu al salarisbudget vrij maken voor komende zomer. Drie spelers mogen al zeker vertrekken: Gareth Bale, Isco en Marcelo. Hun contract loopt na dit seizoen af en Real zal de kans niet laten liggen om in januari nog iets aan hun vertrek te verdienen. De vraag is echter welke club bereid is om in de komst van het genoemde drietal te investeren.

HAZARD MAG BLIJVEN
Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti wel nog rekenen op Mariano Diaz, Luka Jovic en Eden Hazard. De drie aanvallers moeten dus zeker niet weg in januari. Maar als een interessant bod op tafel komt, zou Real wel bereid zijn om te luisteren. Concrete aanbiedingen zijn er evenwel niet. De kans is dus groot dat onze landgenoot minstens tot eind seizoen in het Estadio Santiago Bernabeu blijft. Zeker nu hij opnieuw speelkansen krijgt.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Dit Real Madrid hoort bij de favorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

78
78
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

27
27
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

249
249
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

172
172
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

86
86
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

561
561
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

137
137
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

185
185
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

165
165
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

158
158
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

363
363
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

26
26
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

209
209
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

69
69
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

446
446
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

237
237
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

136
136
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

269
269
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

1052
1052
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

99
99
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

978
978
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

133
133
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

569
569
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

778
778

Meer sportnieuws