'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

386
'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

Voor degenen die Real Madrid een warm hart toedragen, werden het vanuit sportief oogpunt een geslaagde kerstperiode. De Koninklijke kon de feestdagen namelijk inzetten als leider in La Liga en met een aanzienlijke voorsprong op zijn achtervolgers. Ondanks die goede prestatie wordt er in januari allicht toch aan de selectie gesleuteld.


Aan inkomende zijde moet tijdens de wintermercato in weliswaar niet te veel verwacht worden bij de Spaanse grootmacht. Real haalt zelden versterking in de transferperiode van januari, de laatste winteraankoop dateert alweer van twee jaar geleden met het Braziliaanse talent Reinier. Bovendien willen de Madrilenen na het seizoen toeslaan bij enkele transfervrije toppers zoals Antonio Rüdiger en vooral Kylian Mbappé. Het bestuur zal de middelen dan ook opsparen voor die 'koopjes'.

Aan uitgaande zijde krijgen we echter een ander verhaal. Volgens Marca wil de club de selectie verder opkuisen en nu al salarisbudget vrij maken voor komende zomer. Drie spelers mogen al zeker vertrekken: Gareth Bale, Isco en Marcelo. Hun contract loopt na dit seizoen af en Real zal de kans niet laten liggen om in januari nog iets aan hun vertrek te verdienen. De vraag is echter welke club bereid is om in de komst van het genoemde drietal te investeren.

HAZARD MAG BLIJVEN
Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti wel nog rekenen op Mariano Diaz, Luka Jovic en Eden Hazard. De drie aanvallers moeten dus zeker niet weg in januari. Maar als een interessant bod op tafel komt, zou Real wel bereid zijn om te luisteren. Concrete aanbiedingen zijn er evenwel niet. De kans is dus groot dat onze landgenoot minstens tot eind seizoen in het Estadio Santiago Bernabeu blijft. Zeker nu hij opnieuw speelkansen krijgt.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Dit Real Madrid hoort bij de favorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

18
18
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

21
21
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

28
28
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

62
62
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

113
113
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

114
114
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

248
248
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

248
248
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

114
114
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

122
122
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

206
206
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

172
172
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

245
245
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

206
206
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

958
958

Meer sportnieuws