'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

door
'Real schuift 3 grote namen onverbiddelijk aan de kant'

Voor degenen die Real Madrid een warm hart toedragen, werden het vanuit sportief oogpunt een geslaagde kerstperiode. De Koninklijke kon de feestdagen namelijk inzetten als leider in La Liga en met een aanzienlijke voorsprong op zijn achtervolgers. Ondanks die goede prestatie wordt er in januari allicht toch aan de selectie gesleuteld.


Aan inkomende zijde moet tijdens de wintermercato in weliswaar niet te veel verwacht worden bij de Spaanse grootmacht. Real haalt zelden versterking in de transferperiode van januari, de laatste winteraankoop dateert alweer van twee jaar geleden met het Braziliaanse talent Reinier. Bovendien willen de Madrilenen na het seizoen toeslaan bij enkele transfervrije toppers zoals Antonio Rüdiger en vooral Kylian Mbappé. Het bestuur zal de middelen dan ook opsparen voor die 'koopjes'.

Aan uitgaande zijde krijgen we echter een ander verhaal. Volgens Marca wil de club de selectie verder opkuisen en nu al salarisbudget vrij maken voor komende zomer. Drie spelers mogen al zeker vertrekken: Gareth Bale, Isco en Marcelo. Hun contract loopt na dit seizoen af en Real zal de kans niet laten liggen om in januari nog iets aan hun vertrek te verdienen. De vraag is echter welke club bereid is om in de komst van het genoemde drietal te investeren.

HAZARD MAG BLIJVEN
Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti wel nog rekenen op Mariano Diaz, Luka Jovic en Eden Hazard. De drie aanvallers moeten dus zeker niet weg in januari. Maar als een interessant bod op tafel komt, zou Real wel bereid zijn om te luisteren. Concrete aanbiedingen zijn er evenwel niet. De kans is dus groot dat onze landgenoot minstens tot eind seizoen in het Estadio Santiago Bernabeu blijft. Zeker nu hij opnieuw speelkansen krijgt.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Dit Real Madrid hoort bij de favorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

41
41
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

23
23
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

93
93
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

208
208
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

119
119
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

418
418
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

108
108
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

187
187
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

380
380
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

172
172
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

59
59
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

250
250
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

249
249
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

75
75
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

506
506
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

152
152
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

104
104
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

125
125
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

386
386

Meer sportnieuws