Siquet geeft zijn doel bij Freiburg prijs

108 stemmen
Siquet geeft zijn doel bij Freiburg prijs

Het Belgische voetbal verliest volgende maand weer één van zijn parels. Hugo Siquet werd door Standard voor 5,5 miljoen euro verkocht aan Freiburg. De speler werd tijdens de uitreiking van de trofee Raymond Goethals uitgeroepen tot de beste U20-speler in de Belgische competitie.


Siquet wist ondanks de grote problemen bij Standard zich toch door te zetten. De aanvallend ingestelde rechtsachter liet een uitstekende indruk achter en liet zien dat hij een geweldige toekomst voor de boeg heeft. Hij sprak bij La Dernière Heure over zijn vertrek bij Standard. 

AANPASSING

"Ik weet nog niet hoe het gaat aflopen. Hoe dan ook, ik kom nog een keer terug naar Sclessin om iedereen gedag te zeggen. Tot eind december blijf ik gefocust op Standard", aldus Siquet. Freiburg en de Bundesliga zijn een stevige stap voorwaarts. Het zal niet makkelijk worden om meteen een vaste waarde te worden, wat hij wel was in Luik. Siquet bekijkt het zeer nuchter en wil geen stappen overslaan in Duitsland.

"Ik zal deze eerste zes maanden in Freiburg nemen als een periode van aanpassing aan mijn nieuwe omgeving, maar ik hoop dat ik speelminuten kan maken. Als ik voor deze club kies, is dat omdat ik weet dat ik kansen zal gaan krijgen. De Bundesliga is een geweldige stap voorwaarts en ik zal geduld hebben. Het team maakt een ongelooflijke eerste seizoenshelft door. Het zou geweldig zijn om volgend jaar in Europa te spelen", laat de talentvolle Belg weten. Via Freiburg zou Siquet zich wel eens nadrukkelijk in de kijker van Roberto Martinez kunnen spelen.

LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
571

Gaat Siquet er snel een basisspeler worden?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

27
27
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

61
61
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

44
44
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

52
52
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

119
119
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

355
355
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

324
324
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

382
382
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

298
298
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

147
147
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

497
497
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

231
231
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

836
836
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

303
303
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

574
574
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

405
405
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

142
142
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

666
666
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

274
274
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

212
212
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

146
146
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

571
571
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

83
83
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

272
272

Meer sportnieuws