Zondag staat de klassieker op het programma tussen Anderlecht en Club Brugge. Sporting is net op tijd in vorm voor deze topper maar ook de West-Vlamingen steken momenteel in een uitstekende vorm. Al is er wel één groot probleem.
Charles De Ketelaere en Noa Lang voeren momenteel een kleine ‘oorlog’ om de meest beslissende speler van Club Brugge te worden. Hun offensieve meerwaarde stuwt Club naar een hoger niveau en hun recente statistieken zijn indrukwekkend. Op die manier lijkt de strijd voor de Gouden Schoen vooral een duel te worden tussen De Ketelaere en Lang. Maar ook Hans Vanaken zit in een uitstekende vorm, en hij bezit eveneens de kwaliteiten om de match tegen Anderlecht te beslissen.
Alles peis en vree, zou je dus denken. Maar dat geldt niet voor Ruud Vormer. De aanvoerder van Club Brugge vertoeft tot zijn grote onvrede nog steeds tussen de bank en de basis. Wij namen zijn prestaties van vorig seizoen en dit jaar onder de loep en daarbij konden enkele interessante besluiten gemaakt worden. Philippe Clement heeft deels gelijk om Vormer minder speeltijd te gunnen, maar anderzijds steekt de Nederlander er ook bovenuit in enkele belangrijke facetten.
TIJDBOM
Tegen Anderlecht zal Ruud Vormer wellicht weer vrede moeten nemen met een plaats op de bank. In een vol Jan Breydelstadion zullen de supporters ongetwijfeld hun steun uitroepen voor de populaire aanvoerder. De Zondag spreekt zelfs van een onmiskenbaar probleem Vormer. “Weer op de bank wellicht. Dan kan Club voor een vo Jan Breydel met alleen maar Club-supporters/Vormer-fans maar beter niet verliezen van de aartsrivaal of die tijdbom gaat ontploffen.”
LEES OOK: 'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'
Olivier Plancke