Storck haalt nieuwe naam bij wedstrijdselectie

453
Storck haalt nieuwe naam bij wedstrijdselectie

Na een dramatische reeks heeft KRC Genk eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen. De Limburgers haalden het donderdagavond zelfs met overtuigende 4-2-cijfers van Sporting Charleroi. Maar dit weekend zal wel de bevestiging moeten volgen en dat zal allesbehalve gemakkelijk worden.


Racing krijgt zondagavond namelijk het bezoek van Antwerp FC. De Great Old staat derde in het klassement met een voorsprong van alweer elf punten op Genk. Indien de Limburgers de kloof met de top niet té groot willen laten worden, kunnen ze drie punten dus best thuis houden. Coach Bernd Storck heeft er alvast vertrouwen in dat dit zal lukken.

Zo ving de Duitser tijdens de voorbije dagen voldoende positieve signalen op. "De spelers hebben hard gewerkt donderdag, maar anders zouden we ook niet gewonnen hebben", klonk het op de clubwebstek. "Het eerste is vechten als een team. Die strijdlust heb ik tegen Charleroi gezien. Maar die moet er altijd zijn, in elke wedstrijd. Antwerp wordt daarbij een hele uitdaging. Maar geloof me: we zijn op de goeie weg, het succes zal volgen."

MÉT CUESTA
Inmiddels maakte Storck ook zijn ruime selectie bekend en daarin zit één nieuwe naam ten opzichte van de voorbije wedstrijden. Zo is Carlos Cuesta weer beschikbaar na een corona-besmetting. De Colombiaanse verdediger legde voldoende negatieve testen af en trainde inmiddels ook weer met de groep mee. Zijn maatjes Jhon Lucumi en Gerardo Arteaga blijven voorlopig wel in quarantaine.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Vindt u dat Genk al stappen heeft gezet onder Storck?

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

4
4
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

50
50
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

63
63
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

17
17
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

128
128
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

62
62
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

167
167
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

154
154
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

233
233
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

187
187
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

231
231
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

393
393
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

187
187
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

190
190
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

164
164
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

141
141
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

77
77
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

216
216
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

135
135
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

78
78
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

320
320

Meer sportnieuws