Storck haalt nieuwe naam bij wedstrijdselectie

door
Storck haalt nieuwe naam bij wedstrijdselectie

Na een dramatische reeks heeft KRC Genk eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen. De Limburgers haalden het donderdagavond zelfs met overtuigende 4-2-cijfers van Sporting Charleroi. Maar dit weekend zal wel de bevestiging moeten volgen en dat zal allesbehalve gemakkelijk worden.


Racing krijgt zondagavond namelijk het bezoek van Antwerp FC. De Great Old staat derde in het klassement met een voorsprong van alweer elf punten op Genk. Indien de Limburgers de kloof met de top niet té groot willen laten worden, kunnen ze drie punten dus best thuis houden. Coach Bernd Storck heeft er alvast vertrouwen in dat dit zal lukken.

Zo ving de Duitser tijdens de voorbije dagen voldoende positieve signalen op. "De spelers hebben hard gewerkt donderdag, maar anders zouden we ook niet gewonnen hebben", klonk het op de clubwebstek. "Het eerste is vechten als een team. Die strijdlust heb ik tegen Charleroi gezien. Maar die moet er altijd zijn, in elke wedstrijd. Antwerp wordt daarbij een hele uitdaging. Maar geloof me: we zijn op de goeie weg, het succes zal volgen."

MÉT CUESTA
Inmiddels maakte Storck ook zijn ruime selectie bekend en daarin zit één nieuwe naam ten opzichte van de voorbije wedstrijden. Zo is Carlos Cuesta weer beschikbaar na een corona-besmetting. De Colombiaanse verdediger legde voldoende negatieve testen af en trainde inmiddels ook weer met de groep mee. Zijn maatjes Jhon Lucumi en Gerardo Arteaga blijven voorlopig wel in quarantaine.

LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Vindt u dat Genk al stappen heeft gezet onder Storck?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

30
30
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

39
39
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

109
109
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

210
210
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

98
98
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

145
145
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

194
194
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

389
389
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

254
254
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

668
668
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

220
220
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

226
226
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

105
105
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

543
543
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

232
232
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

103
103
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

449
449
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

574
574
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

65
65
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

758
758

Meer sportnieuws