Stijnen voorspelt trainersplan bij KRC Genk

door
Stijnen voorspelt trainersplan bij KRC Genk

KRC Genk heeft maandag beslist om met onmiddelijke ingang afscheid te nemen van coach John van den Brom. De Nederlander overleefde al enkele crisis-momenten, maar betaalde uiteindelijk toch de tol na tegenvallende resultaten. Zijn assistenten Glen Riddersholm en Domenico Olivieri nemen het roer over.


Uiteindelijk hield Van den Brom het nog behoorlijk lang vol. Analist Stijn Stijnen liet bij TVL Sportcafé immers verstaan dat zijn ontslag al in de lucht hing vanaf het moment dat zijn rechterhand Dennis Haar de land werd uitgestuurd. "Je moet er ook rekening mee houden met hoe een kleedkamer denkt", stelt de ex-doelman. "Als een trainer op dergelijke manier in zijn hemd wordt gezet, dan wordt het moeilijk. Dan zie je een trainer die zenuwachtig wordt en voelt dat hij de steun niet meer heeft."

GEEN NIEUWE HOOFDCOACH
Om Van den Brom definitief op te volgen heeft het bestuur nu twee scenario's vooropgesteld. Ofwel blijft Riddersholm aan als de vaste hoofdcoach en wordt de sportieve omkadering verder versterkt. Ofwel wordt een compleet nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Allicht zal de prestatie van donderdag tegen Rapid Wien een doorslaggevende factor worden in die beslissing. Maar Stijnen denkt daar anders over.

Volgens de voormalige Rode Duivel is die tweede piste immers al van tafel. "Ik geloof niet dat Racing Genk dit seizoen nog van plan is om een nieuwe hoofdtrainer te zoeken. Als Riddersholm zijn eerste wedstrijden goed doorkomt, dan blijft hij zeker aan zet tot het einde van dit seizoen. Het bestuur van Genk hoopt dat het nu met hem goed zal komen", aldus Stijnen.

LEES OOK: Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Het ontslag van Van den Brom stond al een tijdje vast ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

38
38
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

147
147
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

22
22
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

16
16
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

40
40
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

72
72
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

20
20
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

50
50
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

40
40
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

84
84
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

38
38
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

166
166
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

118
118
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

113
113
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

687
687
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

205
205
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws