Stijnen voorspelt trainersplan bij KRC Genk

door
Stijnen voorspelt trainersplan bij KRC Genk

KRC Genk heeft maandag beslist om met onmiddelijke ingang afscheid te nemen van coach John van den Brom. De Nederlander overleefde al enkele crisis-momenten, maar betaalde uiteindelijk toch de tol na tegenvallende resultaten. Zijn assistenten Glen Riddersholm en Domenico Olivieri nemen het roer over.


Uiteindelijk hield Van den Brom het nog behoorlijk lang vol. Analist Stijn Stijnen liet bij TVL Sportcafé immers verstaan dat zijn ontslag al in de lucht hing vanaf het moment dat zijn rechterhand Dennis Haar de land werd uitgestuurd. "Je moet er ook rekening mee houden met hoe een kleedkamer denkt", stelt de ex-doelman. "Als een trainer op dergelijke manier in zijn hemd wordt gezet, dan wordt het moeilijk. Dan zie je een trainer die zenuwachtig wordt en voelt dat hij de steun niet meer heeft."

GEEN NIEUWE HOOFDCOACH
Om Van den Brom definitief op te volgen heeft het bestuur nu twee scenario's vooropgesteld. Ofwel blijft Riddersholm aan als de vaste hoofdcoach en wordt de sportieve omkadering verder versterkt. Ofwel wordt een compleet nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Allicht zal de prestatie van donderdag tegen Rapid Wien een doorslaggevende factor worden in die beslissing. Maar Stijnen denkt daar anders over.

Volgens de voormalige Rode Duivel is die tweede piste immers al van tafel. "Ik geloof niet dat Racing Genk dit seizoen nog van plan is om een nieuwe hoofdtrainer te zoeken. Als Riddersholm zijn eerste wedstrijden goed doorkomt, dan blijft hij zeker aan zet tot het einde van dit seizoen. Het bestuur van Genk hoopt dat het nu met hem goed zal komen", aldus Stijnen.

LEES OOK: Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

Het ontslag van Van den Brom stond al een tijdje vast ...

Meest recent

‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

18
18
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

156
156
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

122
122
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

103
103
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

95
95
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

369
369
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

82
82
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

121
121
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

85
85
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

55
55
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

148
148
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

429
429
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

233
233
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

703
703
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

97
97
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

443
443
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

672
672
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

264
264
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

898
898
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

176
176
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

274
274
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

315
315
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

219
219
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

666
666
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

269
269

Meer sportnieuws