Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

198
Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

De crisis bij KRC Genk lonkt weer om de hoek na de dubbele nederlaag tegen Club Brugge. De Limburgers sneuvelden woensdag immers in de beker door toedoen van Blauw-Zwart en zullen hun Croky Cup-titel dus niet verlengen. In de competitie bedraagt de kloof op leider Union SG bovendien alweer 16 punten.


En dus komt de positie van coach John van den Brom, al voor de derde keer op nog geen jaar tijd, gevoelig onder druk te staan. De Europese wedstrijd van donderdag tegen Rapid Wien zou wel eens bepalend kunnen worden voor zijn toekomst. Al kan Genk zondagavond best ook geen steken laten vallen in de competitie. Gemakkelijk wordt dat evenwel niet op bezoek bij het verrassend sterke KV Mechelen.

In ieder geval blijft Van den Brom hoopvol voor de komende weken. Zo ziet hij nog steeds voldoende zaken om zich aan op te trekken. "Wij kunnen onze spelers mooie compilaties laten zien van alles wat ze goed doen. En dat is best veel", vertelt hij op de clubwebstek. "Maar we kunnen helaas ook compilaties maken van de slechte dingen, van wat fout gaat. We bootsen die situaties ook wel na op training, maar er is nog een groot verschil tussen een training en een wedstrijd met alle omstandigheden die daarbij horen."

CUESTA IS BACK
In aanloop naar het tweeluik tegen Rapid en KVM, kreeg de Nederlandse trainer wel een enorme meevaller te horen. Zo kan hij eindelijk weer beroep doen op Carlos Cuesta. Na zes weken van blessureleed maakt de Colombiaan zijn rentree in de wedstrijdselectie. Genk hoopt dat hij weer voor de broodnodige stabiliteit in de defensie kan zorgen. Tobe Leysen is er niet bij na de hoofdblessure die hij woensdag opliep. Maarten Vandevoordt zal dus opnieuw tussen de palen starten.

𝗦𝗤𝗨𝗔𝗗 🔵⚪️

▶ Selectie van 20: Carlos Cuesta is terug. Lees er hier meer over.👇#krcgenk #mijnploeg #kvmgnkhttps://t.co/nFoMC5Xmi7
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) December 4, 2021

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

De blessure van Cuesta heeft Genk punten gekost ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

33
33
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

150
150
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

120
120
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

145
145
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

35
35
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

198
198
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

75
75
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

25
25
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

79
79
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

30
30
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

33
33
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

44
44
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

252
252
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

83
83
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

76
76

Meer sportnieuws