Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

door
Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

De crisis bij KRC Genk lonkt weer om de hoek na de dubbele nederlaag tegen Club Brugge. De Limburgers sneuvelden woensdag immers in de beker door toedoen van Blauw-Zwart en zullen hun Croky Cup-titel dus niet verlengen. In de competitie bedraagt de kloof op leider Union SG bovendien alweer 16 punten.


En dus komt de positie van coach John van den Brom, al voor de derde keer op nog geen jaar tijd, gevoelig onder druk te staan. De Europese wedstrijd van donderdag tegen Rapid Wien zou wel eens bepalend kunnen worden voor zijn toekomst. Al kan Genk zondagavond best ook geen steken laten vallen in de competitie. Gemakkelijk wordt dat evenwel niet op bezoek bij het verrassend sterke KV Mechelen.

In ieder geval blijft Van den Brom hoopvol voor de komende weken. Zo ziet hij nog steeds voldoende zaken om zich aan op te trekken. "Wij kunnen onze spelers mooie compilaties laten zien van alles wat ze goed doen. En dat is best veel", vertelt hij op de clubwebstek. "Maar we kunnen helaas ook compilaties maken van de slechte dingen, van wat fout gaat. We bootsen die situaties ook wel na op training, maar er is nog een groot verschil tussen een training en een wedstrijd met alle omstandigheden die daarbij horen."

CUESTA IS BACK
In aanloop naar het tweeluik tegen Rapid en KVM, kreeg de Nederlandse trainer wel een enorme meevaller te horen. Zo kan hij eindelijk weer beroep doen op Carlos Cuesta. Na zes weken van blessureleed maakt de Colombiaan zijn rentree in de wedstrijdselectie. Genk hoopt dat hij weer voor de broodnodige stabiliteit in de defensie kan zorgen. Tobe Leysen is er niet bij na de hoofdblessure die hij woensdag opliep. Maarten Vandevoordt zal dus opnieuw tussen de palen starten.

𝗦𝗤𝗨𝗔𝗗 🔵⚪️

▶ Selectie van 20: Carlos Cuesta is terug. Lees er hier meer over.👇#krcgenk #mijnploeg #kvmgnkhttps://t.co/nFoMC5Xmi7
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) December 4, 2021

LEES OOK: KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

De blessure van Cuesta heeft Genk punten gekost ...

Meest recent

Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

0
0
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

14
14
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

128
128
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

29
29
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

137
137
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

190
190
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

106
106
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

173
173
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

476
476
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

173
173
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

440
440
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

173
173
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

410
410
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

80
80
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

283
283
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

274
274
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

123
123
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

584
584
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

389
389
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

466
466

Meer sportnieuws