Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

door
Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

De crisis bij KRC Genk lonkt weer om de hoek na de dubbele nederlaag tegen Club Brugge. De Limburgers sneuvelden woensdag immers in de beker door toedoen van Blauw-Zwart en zullen hun Croky Cup-titel dus niet verlengen. In de competitie bedraagt de kloof op leider Union SG bovendien alweer 16 punten.


En dus komt de positie van coach John van den Brom, al voor de derde keer op nog geen jaar tijd, gevoelig onder druk te staan. De Europese wedstrijd van donderdag tegen Rapid Wien zou wel eens bepalend kunnen worden voor zijn toekomst. Al kan Genk zondagavond best ook geen steken laten vallen in de competitie. Gemakkelijk wordt dat evenwel niet op bezoek bij het verrassend sterke KV Mechelen.

In ieder geval blijft Van den Brom hoopvol voor de komende weken. Zo ziet hij nog steeds voldoende zaken om zich aan op te trekken. "Wij kunnen onze spelers mooie compilaties laten zien van alles wat ze goed doen. En dat is best veel", vertelt hij op de clubwebstek. "Maar we kunnen helaas ook compilaties maken van de slechte dingen, van wat fout gaat. We bootsen die situaties ook wel na op training, maar er is nog een groot verschil tussen een training en een wedstrijd met alle omstandigheden die daarbij horen."

CUESTA IS BACK
In aanloop naar het tweeluik tegen Rapid en KVM, kreeg de Nederlandse trainer wel een enorme meevaller te horen. Zo kan hij eindelijk weer beroep doen op Carlos Cuesta. Na zes weken van blessureleed maakt de Colombiaan zijn rentree in de wedstrijdselectie. Genk hoopt dat hij weer voor de broodnodige stabiliteit in de defensie kan zorgen. Tobe Leysen is er niet bij na de hoofdblessure die hij woensdag opliep. Maarten Vandevoordt zal dus opnieuw tussen de palen starten.

𝗦𝗤𝗨𝗔𝗗 🔵⚪️

▶ Selectie van 20: Carlos Cuesta is terug. Lees er hier meer over.👇#krcgenk #mijnploeg #kvmgnkhttps://t.co/nFoMC5Xmi7
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) December 4, 2021

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De blessure van Cuesta heeft Genk punten gekost ...

Meest recent

CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

7
7
Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

69
69
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

140
140
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

159
159
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

180
180
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

213
213
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

40
40
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

353
353
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

604
604
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

221
221
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

253
253
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

60
60
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

120
120
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

319
319
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

328
328
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

200
200
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

198
198
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

362
362
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

379
379
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

121
121
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

369
369
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

277
277
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

218
218

Meer sportnieuws