Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

door
Geplaagde Van den Brom krijgt enorme meevaller

De crisis bij KRC Genk lonkt weer om de hoek na de dubbele nederlaag tegen Club Brugge. De Limburgers sneuvelden woensdag immers in de beker door toedoen van Blauw-Zwart en zullen hun Croky Cup-titel dus niet verlengen. In de competitie bedraagt de kloof op leider Union SG bovendien alweer 16 punten.


En dus komt de positie van coach John van den Brom, al voor de derde keer op nog geen jaar tijd, gevoelig onder druk te staan. De Europese wedstrijd van donderdag tegen Rapid Wien zou wel eens bepalend kunnen worden voor zijn toekomst. Al kan Genk zondagavond best ook geen steken laten vallen in de competitie. Gemakkelijk wordt dat evenwel niet op bezoek bij het verrassend sterke KV Mechelen.

In ieder geval blijft Van den Brom hoopvol voor de komende weken. Zo ziet hij nog steeds voldoende zaken om zich aan op te trekken. "Wij kunnen onze spelers mooie compilaties laten zien van alles wat ze goed doen. En dat is best veel", vertelt hij op de clubwebstek. "Maar we kunnen helaas ook compilaties maken van de slechte dingen, van wat fout gaat. We bootsen die situaties ook wel na op training, maar er is nog een groot verschil tussen een training en een wedstrijd met alle omstandigheden die daarbij horen."

CUESTA IS BACK
In aanloop naar het tweeluik tegen Rapid en KVM, kreeg de Nederlandse trainer wel een enorme meevaller te horen. Zo kan hij eindelijk weer beroep doen op Carlos Cuesta. Na zes weken van blessureleed maakt de Colombiaan zijn rentree in de wedstrijdselectie. Genk hoopt dat hij weer voor de broodnodige stabiliteit in de defensie kan zorgen. Tobe Leysen is er niet bij na de hoofdblessure die hij woensdag opliep. Maarten Vandevoordt zal dus opnieuw tussen de palen starten.

𝗦𝗤𝗨𝗔𝗗 🔵⚪️

▶ Selectie van 20: Carlos Cuesta is terug. Lees er hier meer over.👇#krcgenk #mijnploeg #kvmgnkhttps://t.co/nFoMC5Xmi7
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) December 4, 2021

LEES OOK: Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

De blessure van Cuesta heeft Genk punten gekost ...

Meest recent

Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

0
0
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

2
2
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

20
20
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

25
25
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

173
173
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

55
55
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

125
125
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

249
249
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

228
228
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

180
180
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

209
209
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

226
226
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

395
395
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

308
308
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

82
82
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

278
278
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

151
151
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

194
194
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

551
551
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

214
214
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

610
610
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

189
189
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

256
256

Meer sportnieuws