TRANSFERUURTJE: 'Xavi wil Duivel, Anderlecht ruikt miljoenen'

380
TRANSFERUURTJE: 'Xavi wil Duivel, Anderlecht ruikt miljoenen'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
La Dernière Heure weet dat Spartak Moskou afgelopen zomer kwam aankloppen bij RSC Anderlecht. Meer zelfs, ze legden een bod neer op Michael Murillo. De rechtsachter laat weten dat hij een transfer naar Rusland wel zag zitten, maar beide ploegen vonden geen akkoord. Daardoor bleef de Panamees uiteindelijk in Anderlecht. Een winters vertrek van Murillo is eveneens uitgesloten. Ondertussen zou Everton FC een miljoenenbod voorbereiden op Sergio Gomez.

Italiaanse media weten dat Torino concrete interesse heeft in Liberato Cacace. De aanvallend ingestelde linksachter is een sterkhouder bij STVV, dat hem in de zomer van 2020 voor 1,2 miljoen euro overnam van Wellington Phoenix. Al zal hij nu een pak meer moeten opbrengen. Afgelopen zomer dachten de Limburgers nog aan een som van 5 miljoen euro, dat lijkt evenwel zeer hoog gegrepen.

BUITENLAND
FC Barcelona heeft straks mogelijk een Rode Duivel in zijn rangen lopen. Het medium Fichajes meldt namelijk dat Xavi zijn zinnen heeft gezet op Adnan Januzaj. De 26-jarige flankaanvaller speelt momenteel voor Real Sociedad en zit in het Baskenland echter in de laatste maanden van zijn contract. De club hoopt om zijn overeenkomst open te breken, maar die onderhandelingen verlopen bijzonder moeizaam. Naar verluidt zou Januzaj mikken op een aanzienlijke loonsverhoging, maar Sociedad kon tot dusver niet aan de voorwaarden voldoen. Barça ziet dan ook een mooie kans om hem na het seizoen transfervrij over te nemen.

Het gaat Thibaut Courtois momenteel voor de wind bij Real Madrid, er is dus weinig reden om te vertrekken. Maar het Catalaanse El Nacional denkt daar blijkbaar anders over. Volgens het medium zou de Rode Duivel een transfer niet op voorhand uitsluiten als hij een financiële mega-aanbieding ontvangt. El Nacional meent ook te weten dat een aantal clubs bereid zijn om erg ver te gaan voor zijn komst: Bayern München, Juventus en het steenrijke Newcastle United. Toch is de kans bijzonder onwaarschijnlijk dat de Rode Duivel op korte termijn vertrekt.

Naast Januzaj mikt Barcelona natuurlijk op nog meer spelers, zoals de Spanjaard Ferran Torres. Maar de Catalanen vinden het moeilijk om een financieel akkoord te bereiken met Manchester City. Volgens Marca wil Barça nu spelers in de deal opnemen om de prijs te drukken. Het Spaanse medium stelt dat Ousmane Dembélé, Samuel Umtiti, Clément Lenglet en Philippe Coutinho alle vier zijn voorgesteld aan de Engelse kampioen. Maar de club van Pep Guardiola ziet het niet zitten in het genoemde viertal.

LEES OOK: Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

Gomez is momenteel de beste speler van Anderlecht ...

Meest recent

Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

2
2
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

32
32
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

30
30
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

11
11
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

16
16
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

33
33
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

54
54
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

50
50
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

71
71
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

279
279
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

313
313
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

110
110
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

120
120
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

79
79
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

396
396
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

167
167
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

163
163
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

177
177
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

27
27
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

136
136
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

73
73
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

43
43

Meer sportnieuws