TRANSFERUURTJE: 'Xavi wil Duivel, Anderlecht ruikt miljoenen'

380 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Xavi wil Duivel, Anderlecht ruikt miljoenen'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
La Dernière Heure weet dat Spartak Moskou afgelopen zomer kwam aankloppen bij RSC Anderlecht. Meer zelfs, ze legden een bod neer op Michael Murillo. De rechtsachter laat weten dat hij een transfer naar Rusland wel zag zitten, maar beide ploegen vonden geen akkoord. Daardoor bleef de Panamees uiteindelijk in Anderlecht. Een winters vertrek van Murillo is eveneens uitgesloten. Ondertussen zou Everton FC een miljoenenbod voorbereiden op Sergio Gomez.

Italiaanse media weten dat Torino concrete interesse heeft in Liberato Cacace. De aanvallend ingestelde linksachter is een sterkhouder bij STVV, dat hem in de zomer van 2020 voor 1,2 miljoen euro overnam van Wellington Phoenix. Al zal hij nu een pak meer moeten opbrengen. Afgelopen zomer dachten de Limburgers nog aan een som van 5 miljoen euro, dat lijkt evenwel zeer hoog gegrepen.

BUITENLAND
FC Barcelona heeft straks mogelijk een Rode Duivel in zijn rangen lopen. Het medium Fichajes meldt namelijk dat Xavi zijn zinnen heeft gezet op Adnan Januzaj. De 26-jarige flankaanvaller speelt momenteel voor Real Sociedad en zit in het Baskenland echter in de laatste maanden van zijn contract. De club hoopt om zijn overeenkomst open te breken, maar die onderhandelingen verlopen bijzonder moeizaam. Naar verluidt zou Januzaj mikken op een aanzienlijke loonsverhoging, maar Sociedad kon tot dusver niet aan de voorwaarden voldoen. Barça ziet dan ook een mooie kans om hem na het seizoen transfervrij over te nemen.

Het gaat Thibaut Courtois momenteel voor de wind bij Real Madrid, er is dus weinig reden om te vertrekken. Maar het Catalaanse El Nacional denkt daar blijkbaar anders over. Volgens het medium zou de Rode Duivel een transfer niet op voorhand uitsluiten als hij een financiële mega-aanbieding ontvangt. El Nacional meent ook te weten dat een aantal clubs bereid zijn om erg ver te gaan voor zijn komst: Bayern München, Juventus en het steenrijke Newcastle United. Toch is de kans bijzonder onwaarschijnlijk dat de Rode Duivel op korte termijn vertrekt.

Naast Januzaj mikt Barcelona natuurlijk op nog meer spelers, zoals de Spanjaard Ferran Torres. Maar de Catalanen vinden het moeilijk om een financieel akkoord te bereiken met Manchester City. Volgens Marca wil Barça nu spelers in de deal opnemen om de prijs te drukken. Het Spaanse medium stelt dat Ousmane Dembélé, Samuel Umtiti, Clément Lenglet en Philippe Coutinho alle vier zijn voorgesteld aan de Engelse kampioen. Maar de club van Pep Guardiola ziet het niet zitten in het genoemde viertal.

LEES OOK: Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Gomez is momenteel de beste speler van Anderlecht ...

Meest recent

Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

41
41
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

218
218
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

58
58
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

39
39
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

65
65
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

182
182
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

279
279
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

141
141
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

256
256
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

102
102
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

196
196
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

301
301
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

74
74
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

584
584
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

74
74
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

224
224
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

101
101
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

118
118
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

508
508
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

56
56
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

251
251
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93

Meer sportnieuws